www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najviše pjesama u PC-u
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 08, 2008 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve pesme Ace Lukasa, Dženana Lončarevića, Dina Merlina, Marka Bulata, Cece... Ima ih još... Rolling Eyes


_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh,imam dosta muzike,93,2% Mr. Green (precizno matematički proračunato) domaće,svih vrsta.Sve,ali baš sve pesme,što se narodne muzike tiče imam od Cece,Kebe,Harisa Džinovića,skoro sve od Šabana Šaulića,Miroslava Ilića,Marinka Rokvića,Ljube Aličića,...Što se tiče pop muzike,sve živo(i mrtvo Mr. Green ) imam od Hari Mata Harija,Zdravka Čolića,Vlade Georgieva,skoro sve od:Djordja Balaševića,Novih Fosila,Željka Joksimovića,Tošeta Proeskog,...Što se rock-muzike tiče tu imam sve od:Bijelog Dugmeta,Galije,Crvene Jabuke,skoro sve od:Azre,Bajage,Kerbera,Riblje Čorbe,...ma imam 35GB muzike...

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iman oko 100 GB narodne muzike pa sad vi procjenite ahahah.
Najviše iman od Dragane Mirković, Mile Kitić, Rade Lackovića, Seke Aleksić, Snežane Babić Sneki, Suzane Jovanović, Vesne Zmijanac, Viki, Jane, Stoje, Goge Bozinovske, Ljube Alićića, Marte Savić, Mikica Bojanić, Jasmin Muharemovic, Bešlić, Halid Muslimović, Šaban Saulić, Šeki Turković, Rule, Mina, Luna, Elvira Rahic, Donna Ares, Ana Bekuta, Sanja Đorđević, Dino Merlin, Dara Bubamara, Bane Bojanić, Asim Bajrić, Esad Plavi, Fazlija, Haris Dzinovic, Indira Radić, Jelena Karleuša, KEMAL MALOVČIĆ, Lepa Brena, MIRSAD RIZVIC, MITAR MIRIĆ, Novica Zdravković, Sinan Sakić, Zorica Brunclik.. i jesan li napomenula da su to sve diskografije Mr. Green Wink
Hrvatske muzike iman jedno 100 njak pisama... Laughing Laughing Embarassed
Strane muzike oko 200 njak i to većinom house, dance, i slično.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufff imam ih jako puno..Muzike na kompu imam 15 GB Mr. Green Pola su strane pola naše..Uglavnom je tu Colonia , Sanja Đorđević , Jelena Karleuša , Ena Popov , Nikola Rokvić , Zdravko Čolić , Željko Samardžić , Zvezde Granda , Funky G , Đogani , Boban Rajović , Ana Nikolić , Ana Kokić , Grand festival , Ceca , Danijela Vranić , Goga Sekulić , Tanja Savić , Nataša Bekvalac , Lepa Brena , Slavica Ćukteraš , Tina Ivanović , Selma Bajrami , Sergej Ćetković , Toše Proeski , Viki i folderi gde su pesme raznih izvođača(nisam skidala ceo album od tih pevača jer mi se ne sviđaju sve pesme pa sam samo neke...)
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragana Mirkovic...sve pesmice Mr. Green

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Azra - 400 peasama, komplet diskografija + koncerti

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice mene, ja sam osoba koja voli da skuplja diskografije tako da imam najvise pesama od onih pevaca koji najduze pevaju na estradi Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
fcrs_sasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 9
Mesto: indjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam dosta domace muzike,ali vise slusam stranu pa je i imam vise...
mada imam sve pesme od galije,prljavog kazalista...
i jos nekih starijih grupa sa prostora ex YU
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Sto se tice mene, ja sam osoba koja voli da skuplja diskografije tako da imam najvise pesama od onih pevaca koji najduze pevaju na estradi Wink


Takav sam i ja.Oni koji pjevaju i izdaju albume vec godinama njihovih pjesama imam najvise.
 
mdy89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2009
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 23, 2010 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja najviše imam od Parnog Valjka i Divljih Jagoda. Smile
A tu je i Dino Merlin, pa i Lepa Brena... Smile
 
Ricky_007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2010
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 04, 2010 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cele diskografije od Dragane Mirkovic, Djordja Balasevica, Bijelog Dugmeta, Azre i Toseta Proeskog...

_________________
...leti visoko, kao orlovi, budi to sto jesi, budi najbolji, neka pevaju sa tobom gradovi... leti hrabro svojim krilima, tvoj je ceo svet i zato zivi ga, mozda neko cudo se i dogodi...
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 09, 2010 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U kompjuteru vise ne drzim muziku, sve przim na dvd, i sa nekima nisam zadovoljan kvalitetom.

Diskografije:
Saban Saulic
Sinan Sakic
Azra
Riblja Corba
Bjelo Dugme
Balasevic
Lee Man
Zabranjeno Pusenje
Dzej (verovatno)
Partibrejkers
....i jos nekih kojih se ne mogu setiti

E sad, tu postoji jedan problem. Kad god mi nesto zatreba ne mogu da nadjem, posto je to sve razbacano u jednoj sobi Shocked Al' se nadam da cu dogodine da to lepo sve da slozim na jednom mestu Very Happy

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Najviše pjesama u PC-u Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon