www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Boban Rajović
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 12:53 am    Naslov poruke: Boban Rajović Na vrh strane Na dno strane

Zar je moguće da ovaj CAR nema svoju temu?! Ja sam totalno skrenula zbog njega, odnosno njegovog glasa ( ne daj Bože izgleda Mr. Green ), a sigurna sam da će novim albumom POKOSITI ostale zvijezde i zvjezdice... Odnosno, počeo je s košnjom. Cool

A što vi mislite o njemu, njegovim dosadašnjim uratcima, novom albumu...?


 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema loš glas,ali nikada nešto posebno nisam volela njegove pesme.Sve u svemu OK Wink

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta se tice glazbe nije odlican ali nije ni los pjevac,imao nekoliko hitova koje uvijek mogu poslusat,a ovaj zadnji album sta je izdo je recimo odlican,ali u globalu ne volim slusat njegove pjesme jer mi je covjek totalno iritantna pojava Rolling Eyes
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa batino20, o njemu kao coveku nemam bas neko misljenje ali sto se pesama tice, ima par hitova, koje mogu da se slusaju a i nema bas neke potrebe za tim Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otkad san čula Ruže daješ u pelinu poludila san za njin, jer je pisma perfekcija.
nakon toga Provokacija i slične te .. i eto malo pomalo počela san ga gotivit Very Happy
Ima dobar glas, lip al on sam po sebi mi nije nešto.
Šta se tiče novog albuma- može proć.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ništa posebno. Ima dobar glas, ali pesme su mu sve na sličnu foru. Rolling Eyes
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta reci o njemu Rolling Eyes U pocetku nisam ga slivila dok nije bio spot"Usne Boje vina" Mr. Green (sala na stranu)
Od stariji album,svidja mi se pesma:Provokacija-tad sam ga bila i primetila sa tom pesmom,zatim "Usne Boje Vina"
A za nov Album,pa malo sam se razocarala Rolling Eyes Jedino svidja mi se pesma:Pomozite mi drugovi i Kosaci
A sad kakav je pevac,nisam ga vidla uzivo niti na bilo koji koncert na Tv-u da bih procenila Razz
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idealno_losha je napisao/la sledeće:
Otkad san čula Ruže daješ u pelinu poludila san za njin, jer je pisma perfekcija.
nakon toga Provokacija i slične te .. i eto malo pomalo počela san ga gotivit Very Happy
Ima dobar glas, lip al on sam po sebi mi nije nešto.
Šta se tiče novog albuma- može proć.


oces li da ti dam njegov broj i da te upoznam sa ostatkom porodice Rajovic

ima par zanimljivih pjesmica, a ono sto je ucinio sa pjesmom "Bata", dje repuje na danski ka dijete od 9 godina je preslo svaku mjeru.
ka coeka ga ne mogu smislit, jer sam ima prilike da ga upoznam i cesto vidjam

_________________
E da mi je, da mi je
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bajadk je napisao/la sledeće:
... a ono sto je ucinio sa pjesmom "Bata", dje repuje na danski ka dijete od 9 godina je preslo svaku mjeru.


A meni se taj dio najviše sviđa. Mr. Green
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu ga komentarisati kao osobu, jer i ne poznajem čoveka Mr. Green Ali, ok je pevač, ima par hitova... njegova pesma "Puklo srce" je obavezna na moj listi pesama... Wink Mislim da će tek doći njegovih pet minuta... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 45

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je bio zanimljiv njegov prvi album po kojem je dobio naziv piroman. I pesma aerodrom bila malo cudna al zanimljiva. Moja deca obozavaju pesmu Usne, a novi album i nije los. S obzirom na ono sto se novo pravi, ovaj i moze da prodje

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo pjesma "usne" je dobra a ostale ne mogu ni da cujem
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Boban Rajović Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon