www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Petak, 13-ti?
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 3:34 am    Naslov poruke: Petak, 13-ti? Na vrh strane Na dno strane

Jeste li svesni da smo već ušli u onaj čuveni dan, petak, trinaesti?
Jauh, grdne li kombinacije...

Hajde da se danas, tokom dana, kao i uveče, pred ponoć ili ranije, kad ko stigne, nakačimo na sajt i iznesemo svoja iskustva sa ovim danom?
Da vidimo, ko će biti maler, a ko dobitnik ovog dana...



_________________
pičim redom i beležim kredom!


Poslednja prepravka: hogar sa medaka datum Pet Avg 13, 2004 12:03 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 4:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bice "veselo", bilo bi dobro da ga prespavam, a videcemo da li su grci sujeverni, olimpijada pocinje bas na petak 13. a svi dobro znamo u kom pravcu razmisljaju Laden i ekipa!!!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 9:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...so far - so good, iliti zasad sve gilja po planu...


Poslednja prepravka: Manhattan datum Pet Avg 13, 2004 12:10 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj "izveštaj" o petku, 13-tom, do 12,00h glasi:

Bolje da nisam dolazio na posao! Da ne moram da završim korekturu jedne knjige, može biti ne bih ni došao, ovako, džebiga... Prvo me, već u 10,00h, napusti "desna ruka", moja ortakinja i pomoć, i ode na put. Nek joj je sa srećom. Ostajem sam da se rvem sa šljakom.
Onda banuše majstori sa dve kutije alata, nekim daskama i silom materijala, pa me isteraše na hodnik, jer, zaboga, oni moraju da postave neke daske, odbojnike uza zid (to je ono - da stolicom ne udaraš u zidove). Od njihovog burgijanja počeo sam da kašljem i u hodniku... Joj prašine, bog te...
Sad, omlatio sam krpom da raščistim sebi prostor oko PC-a, Štampača i jednog stola, kancelarija mi liči na posledice NATO vizite...
p.s. Javili su mi da je geknuo muž jedne naše koleginice koja je u penziji. Šta će još od 12,00h da se "lepo" desi, javiću, ako mi ne odseku struju!

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Još jedan p.s.!!!

Onaj zeleni rešo (zna ga i Maja...) javljaju mi iz fotokopirnice, crko! Slava mu, verno nas je služio desetak godina... Kaput, sad će kafu da kuvamo na sunčanici...

Još nije podne! Shocked

_________________
pičim redom i beležim kredom!


Poslednja prepravka: hogar sa medaka datum Pet Avg 13, 2004 11:58 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se jutros probudila sa glavoboljom...valjda to nije neki los predznak......
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije, malena, to je dobar znak!
Znaš koliko će ti biti bolje kad te glava prodje? Wink

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haha...Smile samo da ne potraje.......uuuuuu ala seva....
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....ček' polako, Hogs....ništa nisi vid'o dok ne svrneš dole na igru NoName....bačam na stol butku nečeg konvertibilnog da će' zaboraviš i kako ti se ono mama zove, a ne koji je dan...

...moje duboko saučešće zbog malog zelenog, taj je stvarno bio zmaj...
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto nocas necu biti tu(aleluja i ja negde putujem..woohooooooo!!)evo sad raport.Dan dosadan i naporan..ne nema traga nekom maleru..hmmm sta li ce mi doneti luda noc??? hmmmmmmmm

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
biser
Veštica
Veštica



Godine: 65

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 3903
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Do sad samo dva puta urađen posao skoro do kraja-puca. Šta je to par sati truda, pa ti se samo onako zaobori sajt i .....nema ništa.
Ko radi dva puta - sigurno će i treći.
Još malo i odoh kući i na odmooooooooooor!

_________________
život ti je sinko srećom prolazna pojava...
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Blago tebi, Darka, blago tebi biser-ka! Odmor? Jel to beše ono što smo, 1989. u Pragu...
Petak, 13-ti... Ziher će, kad krenem kući da polipšu trolejbusi...

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> Petak, 13-ti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon