www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Petak, 13-ti?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni to nista ne znaci....za mene ne postoji baxuzan dan. Postoji mi samo baxuzni mesec! Evo ovaj je krenuo super,videcemo kako ce se zavrsiti.

 
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 8:47 pm    Naslov poruke: :-((((((((((((((((((((((((((( Na vrh strane Na dno strane

Tacno nocas u 3 sata mi zvoni telefin....

Prvo sam pomislila da opet neki pacenik nema preca posla ali kada sam cula
"Boban ..... Majo......i vrisak moje drugarice......sve mi je bilo jasno!
Prekjuce mi je najbolji drug imao udes kolima i nocas je preminuo u Bolnici!

Cele noci i ceo dan oka nisam sklopila,ne znam ni gde se nalazim,ne vidim nikoga oko sebe i nemam vise volje ni za cim!

Sto je najgore,lekari su rekli da se polako budi iz kome,davao je odlicne znake zivota i samo smo cekali da se probudi,cak sam bila sigurna i da nas cuje kad mu pricamo a vidi nocas.......

Mozda je tako bilo sudjeno a mozda je stvarno taj petak 13-esti prokleti dan.
Meni je uvek bio i bice.....
Svake trece godine na petak 13-esti ja sahranim po nekod druga Crying or Very sad
Ovo je kosmar iz kojeg se nikad necu probuditi! Crying or Very sad

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
--------@Jedinstvena@--------
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedinstvena zao mi je!!!!!!!Ne znam sta da ti kazem,jer sta god da kazem to su prazne reci koje nece doneti nista ni dobro ni lose..a da poprave situaciju tek nikako ne mogu!! Drzi se !!!!!!!

A ja se nesto zalim sto me kisa spreci da nocas odjezdim za Banju..ccccccccccc!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 40

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nek se nosi u 100 lepe... stvarno ne znam zasto sam ustajao iz kreveta...

mnogo toga se izdesavao... uglavnom lose... to sve gore od goreg... ne bih da nabrajam
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se nikad ne desava nista lose na taj crni petak!!!!
I danas mi je bio najobicnii dan u godini.....samo nek tako ostane,da ne cuje zlo!! Rolling Eyes
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 40

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ono kao nije ni meni... ali ne znam sta mi to danas trebalo...
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 13, 2004 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma,nema to veze sa petkom 13. - jednostavno ti je los dan!!!!
desavale su mi se nekad i najludje stvari-u pozitivnom smislu,na ovaj dan!!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 14, 2004 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auh! Jedinstvena je najgore prošla danas.
Žao mi je.
Naravno da je za loš dan nebitno da li je to petak i 13-ti.
I sreća i nesreća ne biraju datume.
Dodju ili odu bez najave...

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 14, 2004 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja, na osnovu godina i iskustva znam da nesreće nemaju veze ni sa danima ni sa datumima, ali nekako kad te neće, ništa te neće, a kad te hoće, sve te hoće.....No jučerašnji dan je bio teška katastrofa....
Od jutra je počelo, trka sa vremenom i obavezama, sređivanje kuće, plaćenje računa, pošta, banka, kupovina, telefoni koji zvone neprestano....
Teška, i mučna, i uzaludna rasprava sa nekim jako, jako, jako dragim, što me nateralo na suze...I sve to za samo jedno pre podne...
A onda, popodne, ambulanta....polako, bez mnogo gužve, čak u jednom delu popodneva nije bilo ni pacijenata...to je zbog čuvene nove participacije, gde skoro svi plaćaju po 10 dinara....svaki dan za cigarete 100 dinara može, a za lekarski pregled jednom mesečno 10 dinara ne može....srpska posla....ali to je već druga tema.
I taman kad sam se ponadala da se nekako i to privelo kraju, zove me medicinska sestra da mi javi da je u kolima pred Domom žena kojoj je "jako pao pritisak".Kako sam ja petkom uz redovan rad zadužena i za hitne prijeme, otrčim do kola i imam šta da vidim....žena mlada, manje od 50 godina, modre usne, hladna koža, ukočene ruke i noge, pitanja i instrukcije ne čuje i ne razume, a puls i pritisak nemerljivo niski!!!Inače je kao zdrava, ali niko je ne poznaje, dovezao je gost restorana u kome radi....Krećem jednom rukom da je reanimiram, a drugom da zovem Gradsku hitnu, jer je žena za hitan bolnički prijem....Jedan kolega, koji je video kroz prozor pa izašao da vidi izbliza, najmanje tri sestre i nekoliko zaludnih šetača me gleda s trotoara šta radim u kolima sa polumrtvom ženom, ali ne daj Bože da me neko pita da li treba da mi pomogne,a kamo li da nešto počne da radi i sam....
I da skratim...kad sam posle 20-ominutne reanimacije videla kola Hitne pomoći....ma kakvo olakšanje, kakvo padanje kamenja sa srca, kakvo Sunce me ogrejalo....to je osećaj....Nadam se samo da je vozač Hitne pomoći vozio do bolnice dovoljno brzo!!!
A onda, da ipak ne umrem u ubeđenju da je ovaj petak 13. bio za samoubijanje, dobila sam sms poruku od nekog ko je dugo bio daleko i konačno noćas došao!Hvala ti Željko što si mi izmamio osmeh na lice i doneo radost juče, i što si me uverio da u svakom danu mora i nešto lepo da se desi!!!

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
niko_kao_Bane
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 3231
Mesto: tako blizu, a tako daleko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 14, 2004 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam nekoliko losih vesti, imao prilicno smoren dan, i na kraju kladionici na nekoliko tiketa padnem za samo jedan mec....mada mislim da ovo poslednje nema mnogo veze sa datumom...hahaha

_________________
O, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane, nikad
Nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad kao Bane
Nikad, nikad kao Bane, nikad, nikad, nikad kao Bane
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 14, 2004 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni pukao windows na petak 13. inace sve ostalo klasika..
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 14, 2004 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A nisam ni prijavio da mi je u petak, pred polazak kući, pukao i kajiš... Srećom, stomak je dovoljno veliki da zadrži pantalone, inače...

Shocked

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> Petak, 13-ti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 2 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon