www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Petak, 13-ti?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
deda mraz je laz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Dec 2008
Poruke: 3

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je dan kao i svaki drugi,uopste ne razumem tu vrstu sujeverja.

 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam Rodjena 13. i evo upisujem se na 13.strani meni je taj broj uvek donosio srecu (da ne cuje zlo Laughing ) neka tako i ostane Very Happy

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 15, 2009 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo neki dan sam gledala na telki nekog numerologa i pričo je o tom petku 13.I sad mi je sve jasno.Onima koji su rođeni na 13. taj broj i je sretan.Da skratim frajer je nabrojo neke datume rođenja za koje je br. 13 sretan i neke za koje je nesretan.Npr. ja sam rođena 21., a za taj datum je br. 13 nesretan.To mi se i potvrdilo kroz život puno puta.Eto za mene je enigma riješena.Eto zbog toga se oko tog petka 13. neki izjašnjavaju ovako, a neki onako.

_________________
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 15, 2009 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne verujem u to kada kaže da je baxuzan dan..
Ja sam imala ispit na petak 13 i dobila najvišu ocenu,10 tako da to sve govori
Wink
 
keva2
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 13 Jan 2009
Poruke: 502

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 17, 2009 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Petak 13-ti dan kao i svaki, ni bolji ni lošiji od drugih.
 
Focus_PC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 80

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 17, 2009 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se,dan kao i svaki drugi.
 
amarenna
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 10 Mar 2009
Poruke: 2342
Mesto: •● U njegovom srcu ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 30, 2009 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dan kao svaki drugi...ponekad i bolji od drugih imam vise srece... Laughing..obozavam broj 13..Wink meni ne donosi nesrecu kao sto kazu vec srecu..

_________________
~..♥ Sebi dozvoli sve...samo jedno ne...da te ima netko tko te ne zasluzuje..♥ ~
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 02, 2009 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sweetlady je napisao/la sledeće:
Ja sam Rodjena 13. i evo upisujem se na 13.strani meni je taj broj uvek donosio srecu (da ne cuje zlo Laughing ) neka tako i ostane Very Happy


Ja isto ... 13 maja... heheh meni je uvek lepo taj dan ... nisam bas petak rodjen ... utorak cini mi se ... ali 13 je sigurno Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 11, 2011 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vjerujem u baksuz koji nosi petak 13-ti i to iz licnog iskustva...

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 24, 2011 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vjerujem da je baksuzan.. Evil or Very Mad i zato da bi sprecio baksuzluk...
ja svakog trinaestog petka...popijem 13 piva... Wink
a obicnim petkom...zavisi koji je datum Rolling Eyes ako petak pada na 31 ...ja popijem 31no pivo... Wink naravno hladnio...da se onako pusi iz njega... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Maksimirko55
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2012
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2012 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je taj petak 13. najvise dobio na znacaju po filmu....a meni nista taj datum ne prestavlja...isti kao i svaki drugi datum i dan.

_________________
Igre Motori
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 26, 2013 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

praznovjerje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> Petak, 13-ti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Strana 13 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon