www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko često razgovarate sa sobom -naglas? :)
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 08, 2008 1:08 am    Naslov poruke: Koliko često razgovarate sa sobom -naglas? :) Na vrh strane Na dno strane

Za kaj nekad pričamo naglas kad smo sami? Koliko vam se to često ili rijetko dogadja? Mr. Green Ili možda i kad nismo sami, neka misao nam..se otrgne preko jezika?

 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 08, 2008 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufff, ranije sam znao, kad sam sam, da pricam sam sa sobom..."unutrashnji monolog naglas" Laughing .. Al ono, moglo bi se reci da sam tada bio u "blagom psihickom rastrojstvu" tako da se ne racuna.. Mr. Green Laughing

Sada jedino ako me neki moj postupak bash, bash iznervira pa ono...ja sam prvi za jednakost, pa kad mogu na druge da se derem kad neshto za***u sto ne bih i na sebe, jel? Razz

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.


Poslednja prepravka: Alexns datum Uto Jul 08, 2008 1:23 am; ukupno izmenjena 1 put
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 08, 2008 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, jako mi se često dešava. Nekako, lakše se osećam tako. Možda će drugi misliti da sam luda, ali bitno mi je samo kako se ja osećam. Dešava mi se to u trenutcima kada sam napeta, nervozna, ili možda ljuta, i to onda ne mogu držati u sebi, već komentarišem naglas. Posle toga, kada završim svađu sama sa sobom, osećam se mirno i spokojno. Wink
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 08, 2008 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja soba jos uvek ne zna da prica, a ni da slusa, tako da - ne, ne razgovaram sa sobom. Razz
Vrlo cesto srecem ljude na ulici, u prevozu, koji su se raspricali a sagovornika nigde. Kada bih uhvatio sebe u takvoj situaciji, odmah bih posetio psihjatra. Za sada te razgovore obavljam iskljucivo u svojoj glavi. Ponekad se ispricamo bas onako prijateljski, ali to ne dopire u spoljni svet. Very Happy

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 08, 2008 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Vrlo cesto srecem ljude na ulici, u prevozu, koji su se raspricali a sagovornika nigde. Kada bih uhvatio sebe u takvoj situaciji, odmah bih posetio psihjatra.


Ne misli se ovde na psihički poremećaj gde ti razgovaraš sam sa sobom 24h. Misli se na one povremene trenutke kada nam je možda lakše da nešto kažemo, nego držimo i trpimo u sebi, ili bolje rečeno kada nam neka misao izleti. Wink
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 08, 2008 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Retko kad razmisljam na glas, bas retko.

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 08, 2008 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na glas ne razgovaram sam sa sobom Very Happy ... bar ne jos... mozda ponekad sam sebe opsujem ili tako nesto... ali prica ne... dobro cujem sam sebe u glavi tako da nema potrebe da usta otvaram i pustam glas...
sto bih voleo da i sa ostalim ljudima razgovaram a da nemam potrebe da pustam glas Very Happy

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrlo,vrlo,vrlo retko.
jedino nekad kad sam srecna pa se spremam da krenem negde ili slicno i dok trazim stvari pa onda samoj sebi kazem:"E taaako"

Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm... NE bih to nazvala naglas, barem ne u svojem slučaju. Laughing
Ja sam više tip koji kad mi nešto smeta, a nije vrijeme ni mjesto, promrmljam nešto u bradu poput stare babe, ali još nisam došla do te faze da glasno otvaram svoje misli. "Kao" slučajno... Mr. Green

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se desavalo da razgovaram sama sa sobom naglas, to bih vise nazvala razmisljanje u sebi a naglas mi se jos nije desavalo.
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ako volim da pricam i to mnogo,do sada mi se nije desavalo da razgovaram sama sa sobom,ako bi se to slucajno desilo,znala bih da samnom i nije bas nesto kako treba,i obratila bih se nekome za pomoc Mr. Green

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada sami sebe najbolje razumemo kada sebe posmatramo iz treceg lica. Zato razgovor sa samim sobom pomaze u velikom broju problema. Nisam od onih koji razgovaraju "naglas" vec u glavi veoma cesto vodim opsezne rasprave sa dotichnom budalom (tj. sa sobom).

Kada radim neshto pa pogresim desava mi se da sam sebe ospujem mada ... to ne smatram bas nekim problemom i verujem da se vecini vas to dogadjalo....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koliko često razgovarate sa sobom -naglas? :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon