www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trgnuti se
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 11:16 pm    Naslov poruke: Trgnuti se Na vrh strane Na dno strane

drugarica i ja se kao i vecina ljudi suocavamo sa problemima svakojake vrste.
najnormalnija stvar na svetu.
i onda uvek dodjemo do pitanja kada razgovaramo o ostavljenim i izigranim devojkama,ljudima koji nemaju bog zna kakav zivot iz razlicitih razloga,ljudima sa tragicnom sudbinom...:"Da li nam,da bismo se trgli iz nevolja i loseg razmisljanja i raspolozenja(citajte sr**a) treba vera ili karakter?"

vera ili karater?
sta je znacajnije?



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
vera ili karater?
sta je znacajnije?


I jedno i drugo. Bez karaktera i jake volje ne možeš postići ništa u životu, a opet i neka vera u samog sebe može dosta pomoći. Samopouzdanje. Wink
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volja da se izvuchesh iz nekog problema proizilazi iz jakog karaktera. To je po meni sve povezano i ide jedno sa drugim.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam na taj nacin razmisljala,ali nekako...bez karaktera i odlucnosti,volje...ne vredi ti ta vera,zar ne?

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da bi se trznuo iz neke lose situacije prvenstveno ti treba dobra volja i jak karakter jer jedno bez drugoga ne mogu sami...medjutim svi mi ponekad grijesimo , vinemo se visoko pa onda lupimo jako o pod..ali da bi nastavio s normalnim zivotom moras prvenstveno sjesti i rascistiti sam sa sobom sta je to sto ti zelis , koliko si spreman da se potrudis i sta si sve spreman da podneses da bi dosao do cilja...ali prvo moras odrediti cilj koji zelis da postignes...sve se u zivotu moze samo zavisi koliko to mi zelimo i koliko smo jaki i spremni da ucinimo nesto za ostvarenje svoga cilja...

nikada ma sta da je u pitanju ne smije se odustati i prepustiti se valovima da nas povuku na dno vec se treba do posljednjeg atoma svoga bica boriti i uspjeti isplivati na obalu


vjera i jak karakter jedno uz drugo moraju da idu..ali i vjera u Boga i vjera u samoga sebe

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne možeš vjerovati u nešto a ne činiti ništa da se to dogodi...ako imaš volju i karakter uspjeti ćeš u tome..a ako samo vjeruješ ništa od toga...

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Karakter.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vera u kom smislu? vera u boga ili vera u sebe?



za boga, to bi bila druga tema i jako opsirna a ne bih ovde o tome
vera u sebe, za to sam, jer ako ne verujes u sebe, ko ce drugi?

a karakter, to naravno, ako si jaka osoba i karakterna sve je lakse

tako da se vera i karakter samo nadovezuju

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvaznija je vjera u sebe,pa podrska drugih ljudi,pa vjera u Boga jer svaki covjek koji u Boga vjeruje kad-tad bude blagoslovljen i pomilovan,ma kom se Bogu molio i ma kojoj vjeri pripadao.

"Velika stvar je vjerovati Bogu,a jos veca vjerovati sebi." Hellbringer aka zasto banovan,honorarni filozof vikendas

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 04, 2008 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trgnut se?
Karakter ili vjera?

Pa Bože mi prosti al nema tu vire.
Moš ti molit Boga il već u šta viruješ za nešto, al to ipak ovisi o tebi.
Da se trgneš triba ti naravno nešto da te zbomba Razz, oli ti da te probudi..
Jednostavno sam sebi kažeš " Dosta sra*a" i to je to. Otvoriš oči, malo pogledaj svit oko sebe, a i naravno da ovisi više o karakteru, ako si jak psihički, sve ti je ravno, onda se nećeš ni tribat trgnut, jer živiš u stvarnosti, u realnosti, a ne u nekom imaginarnom svitu.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 04, 2008 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vera u koga/sta? Religija i vera su cesto brkani pojmovi, molim te pojasni. Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 12, 2008 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam precizirala,vera u Boga (u kog ja ne verujem nimalo,zagrizeni sam ateista),vera u sebe,vera u sile,prirodu,neku dragu osobu,u bilo sta sto coveku moze predstavljati veru,izvor ljubavi.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Trgnuti se Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon