www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Razocarenje u zivot
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 7:44 pm    Naslov poruke: Razocarenje u zivot Na vrh strane Na dno strane

Zasto ponekad dolazimo u tu situaciju da nam je zivot crn, da nema nikakvog smisla.. Nema nicega lepog u njemu..
Da su svi ljudi zli, da samo gledaju kako da te zaebu itd. Rolling Eyes



_________________
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda sami sebi postavimo situaciju i ubedimo sebe da je tako. A onda kada nam se čini da je sve crno, pojaviće se svetlo, svetlo koje znači sreću, svetlo koje je naša nada u bolje danas, još bolje sutra. Svetlo koje nas ispuni radošću, koje nas tera da shvatimo kako nije sve tako crno, kako ljudi imaju dobre osobine, nisu zli koliko nam se činilo. Samo treba imati nadu. Kada nam je teško mislimo kako je sve crno, da crnje ne može biti, a onda progledamo i shvatimo da nije tako. Wink
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sastavi nas nekoliko ozbiljnih problema... u tom trenutku neresivih... krene par stvari nizbrdo... ljubav, posao, neko prijateljsvo... mislimo dobro a vraca nam se lose... vise se ruznih stvari desi u nekom vremenskom periodu da ono malo lepih i ne primetimo... i na kraju sve to rezultira time da mislimo da je zivot crn...
desava se to... samo se ne treba utopiti u te misli...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
hetaira
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Jul 2008
Poruke: 676
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee je napisao/la sledeće:
sastavi nas nekoliko ozbiljnih problema... u tom trenutku neresivih... krene par stvari nizbrdo... ljubav, posao, neko prijateljsvo... mislimo dobro a vraca nam se lose... vise se ruznih stvari desi u nekom vremenskom periodu da ono malo lepih i ne primetimo... i na kraju sve to rezultira time da mislimo da je zivot crn...
desava se to... samo se ne treba utopiti u te misli...


ponekad je tesko kad te vrtlog vuce na dno...

_________________
..THE WORLD IS MINE...
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zivot u stvari je jeste takav slabo ko nam iskreno misli dobro
rijetki su ljudi kojima je iskreno stalo.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Ne bih se slozila sa tobom. Smatram da u zivotu srecemo mnoge dobre ljude,koji nam zele dobro. Treba ih prepoznati i sacuvati. Zasto stalno cekati da neko nama nesto ucini,zasto mi ne bi napravili prvi korak.
Zasto zapadamo u te "crne misli"-kao sto je neko rekao,jedna stvar povuce drugu,opadne nam moral i eto.. ali, treba znati da to ipak prodje. Sunce je iza oblaka.
Laughing
 
sansei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 89
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da bi se sprijecile takve situacije moras imati uvjek na raspolaganju nekog s kim mozes popricati i olaksati dusu,tj razgovoriti se.tesko je takve osobe naci i zato se od davnina potencira na jakim porodicnim vezama jer porodica je uvjek tu i moras se moci na njih osloniti kad ti pomoc zatreba.

_________________
biti pokoren,a vladati osvajacem- najveca je zenska vrlina!
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Možda sami sebi postavimo situaciju i ubedimo sebe da je tako. A onda kada nam se čini da je sve crno, pojaviće se svetlo, svetlo koje znači sreću, svetlo koje je naša nada u bolje danas, još bolje sutra. Svetlo koje nas ispuni radošću, koje nas tera da shvatimo kako nije sve tako crno, kako ljudi imaju dobre osobine, nisu zli koliko nam se činilo. Samo treba imati nadu. Kada nam je teško mislimo kako je sve crno, da crnje ne može biti, a onda progledamo i shvatimo da nije tako. Wink


Slazem se da je nada potrebna medjutim to swetlo ... ako samo chekamo da se pojawi nece se pojawiti - potrebno je da ga mi upalimo kako bi uvideli dobre strane ziwota Smile Mislim da je to jedini nachin da se wrati neko sa dna.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 13, 2008 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Možda sami sebi postavimo situaciju i ubedimo sebe da je tako. A onda kada nam se čini da je sve crno, pojaviće se svetlo, svetlo koje znači sreću, svetlo koje je naša nada u bolje danas, još bolje sutra. Svetlo koje nas ispuni radošću, koje nas tera da shvatimo kako nije sve tako crno, kako ljudi imaju dobre osobine, nisu zli koliko nam se činilo. Samo treba imati nadu. Kada nam je teško mislimo kako je sve crno, da crnje ne može biti, a onda progledamo i shvatimo da nije tako. Wink


Slazem se da je nada potrebna medjutim to swetlo ... ako samo chekamo da se pojawi nece se pojawiti - potrebno je da ga mi upalimo kako bi uvideli dobre strane ziwota Smile Mislim da je to jedini nachin da se wrati neko sa dna.
Mr. Bond je napisao/la sledeće:
...ako samo chekamo da se pojawi nece se pojawiti - potrebno je da ga mi upalimo kako bi uvideli dobre strane ziwota... Mislim da je to jedini nachin da se wrati neko sa dna.


Sve što si rekao mogu protumačiti kao savršenu dopunu mog posta. Apsolutno je to jedini način da se podignemo sa dna. Wink
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 13, 2008 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta je interesantno kod tog "propadanja"... ljudi se obicno zatvaraju... odbijaju svaku vrstu pomoci... i to od najbizih... u fazonu "sam cu da prebrodim"... svi se nesto prave hrabri kada nastupi neki oblik depresije... "necu da pokazam slabost", "jak sam ja" i razne izjave...
nije tesko potraziti "pomoc"... niti je to sramota... prisustvo porodice, iskrenih prijatelja je svakako najbolji lek... ne moraju nista konkretno da rade.... dovoljno je da su tu i da se ne osecamo sami...

jednom kada te tama proguta... najvece sanse su da tu i ostanes...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 16, 2008 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da si suvise pesimiticna osoba.Postoje periodi kada nam ne ide bas kako bi zeljeli,ali ne treba uvijek krivicu traziti u drugim ljudima i ocekivati tudju pomoc,ako padnes ustani sam/a,nastavi dalje i ne gledaj na zivot tako crno.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 20, 2008 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trebamo imati u zivotu određeni cilj i drzati se toga, imati prave prijatelje na koje se uvijek možemo osloniti,graditi i ulagati u prijateljstva, učiti iz svojih poraza, imati vjere i povjerenja u sebe pa time i u svoj život, ne trebamo očekivati previše od života

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Razocarenje u zivot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon