www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lane86 na 14. spratu :)
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
daja23
**garavuša**
<b>**garavuša**</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2007
Poruke: 14464
Mesto: Gdje Neretva hladna teče:)

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 1:31 pm    Naslov poruke: Lane86 na 14. spratu :) Na vrh strane Na dno strane

Drago Lane iskrene čestitke za 14. sprat...
Nadam se da ćemo ih još puno puno, skupa prelaziti Wink

Šaljem ti 14000 poljubaca



_________________
Svi idu dalje i ja sa njima, životni pravac moram da pratim, a toliko divnih časova ima u koje želim da se vratim...
 
David 1986
-Pežo boy-
<b>-Pežo boy-</b>





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 8430

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čestitam Very Happy
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitan86!!!
Lane po kosi da ti spijem,
ko te dira ke ga bijem....

nastasenjka je napisao/la sledeće:
zamolila bih da se postovi koji su pisani na makedonskom prevedu na srpski...pisanje na makedonskom krsi nas pravilnik...hvala lepo


Sorry86, prevescu na srpski86:

Ako ovo procita86 njen decko,
prebice me po JUS-u
utepace me , vaistinu86,
kao vola u kupusu86... Crying or Very sad
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*daja 23* - Dajice, hvala ti od srca na ovoj čestitkici.... Embarassed Very Happy Sigurno da nastavljamo druženje i dalje... Smile Ljubim i ja tebe, malkice više... Razz

*David 1986* - Hvala... Very Happy

*velociraptor* - Bosanćerosu moj... Very Happy 'Vala, to je tačno... Rolling Eyes Mr. Green 'Al, bez brige, tuJ sam ja... Razz Very Happy Hvala ti, od srca... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitam od srca draga...


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Hvala ti mila, od srca... Smile Ljubim te, puno... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
marijana23
<Usne boje vina>
<b><Usne boje vina></b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 14391
Mesto: negdje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pridruzujem se cestitkama!!Samo naprijed!! Razz

Veliki kiss..

_________________
Pjevat cu dok suze me ne zabole,
ljubit cu dok usne mi ne izgore,
voljet cu dok oci se ne zatvore,
zauvijek ces biti tu..
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Hvala Marijanče...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago moje lane cestitam ti od srca iskreno i da se jos dugo dugo zajedno lijepo druzimo na ovom sajtu


_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane,cestitam Smile
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

draga, čestitke... idemo dalje


_________________
~Duo de la muerte~
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam i da uskoro cestitam i na 15-om Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Lane86 na 14. spratu :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon