www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Osman Hadžić
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 12:32 am    Naslov poruke: Osman Hadžić Na vrh strane Na dno strane

Što mislite o njemu... lalala...? Ili baš ništa ne mislite...? Mr. Green


Nedavno sam ga "otkrila" i užasno mi se svidjela boja njegovog glasa Very Happy , kao i par pjesama: Lagano umirem, Zbog ljubavi, Jeftine perle, Prolaze djevojke, Zakasnila, Vrati sunce, otjeraj tamu (ali remix), Ti mene ne voliš...



 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glas mi se ne sviđa uopšte. Pesma koju mogu slušati je jedino ona ''Tvoje oči'', duet sa Gogom Sekulić.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nije mi sigurno naj Pevac ali ima par dobrih pesama Razz
 
sica1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Apr 2008
Poruke: 177
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osma Hadzić je,po meni, odličan pevač sa velikim brojem hitova.
Ima 9 Albuma i Trenutno Radi 10-ti!

1990 - Lazu oci zelene
1991 - Nikad vise Snjeza
1993 - Za njom placu crne oči
1994 - Obrisi suze baksuze
1997 - Nije cudo sto te volim ludo
2000 - Ostarit cemo
2002 - Prezime
2005 - Zbog ljubavi
2007 - I ovako i onak

PozdraW! Very Happy

_________________
I'm here without you baby
But you're still on my lonely mind
I think about you baby
And i dream about you all the time
I'm here without you baby
But you're still with me in my dreams
And tonight it's only you and me...

*3 Doors Down » Here Without You*
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo to mi je susjed pa samo zbog toga sam ga slusao od prvih njegovih pjevackih dana pa sve do danas i iz godine u godinu sve je bolji i ima sve bolje pjesme.Ovaj novi album je stvarno extra.
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KLICIC je napisao/la sledeće:
Kao prvo to mi je susjed ...


Pozdravi ga onda u moje ime. Mr. Green

Album "I ovako i onako" sam tek skinula i mogu reći da mi je stvarno OK i jedva čekam njegov novi album... Very Happy A promo pjesma "Lijepa kao grijeh" je Very Happy Very Happy Very Happy !


 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da slušam Osmana... jako lepo peva i ima, dobre, pesme... Posebno mu je dobar duet sa Dinom Merlinom... uh, ta pesma je odlična... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno,...najiskrenije...ne mislim o njemu Mr. Green

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grešnica je napisao/la sledeće:
KLICIC je napisao/la sledeće:
Kao prvo to mi je susjed ...


Pozdravi ga onda u moje ime. Mr. Green

Album "I ovako i onako" sam tek skinula i mogu reći da mi je stvarno OK i jedva čekam njegov novi album... Very Happy A promo pjesma "Lijepa kao grijeh" je Very Happy Very Happy Very Happy !




Ma pozdravit cu ga.Trenutno je u Austriji ali dolazi ovih dana ovamo.Ima 26.07. koncert u diskoceti XL kod mene u Cazinu i ima da bude ludo.Jedva cekam da zapjeva "Lijepa kao grijeh" i "Budi daleko.
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedavno kažeš? Laughing Laughing Laughing Laughing

Ja ga slušan već dugo godina.. predobar mi je i ima pisme koje te diraju baš u dušu.
I Grešnice poslušaj od njega - Titanik Wink to mi je najlipša skoro njegova pisma.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
aloha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 15

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 9:11 am    Naslov poruke: super Na vrh strane Na dno strane

covek super peva i vecina pesmama volim da slusam od njega
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka pesma maltene do sad mu je bila hit, volim da ga slusam

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Osman Hadžić Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon