www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Letovanje u Dominikanskoj Republici
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 14, 2008 6:08 pm    Naslov poruke: Letovanje u Dominikanskoj Republici Na vrh strane Na dno strane

Moje ovogodisnje letovanje u Dominikanskoj Republici je svakako nesto o cemu vredi pricati. Zajedno sa muzem sa kojim sam u braku vec 15 godina resila sam da ovo leto provedem daleko, na nekom egzoticnom mestu. Dominikana. Ucinilo se kao "life time opportunity". Spakovali smo kofere i odleteli put Dominikanske Republike, idealnog mesta za odmor.

A mesto kao iz bajke. Duge pescane plaze, palme, kristalno cisto more... I nudisticka plaza, gde mozete videti bukvalno sve: muskarce, zene, decu, svih boja i rasa. Mi, kao par slobodnih shvatanja, uospte se nismo libili izazova skidanja odece. Ni nase godine(muz 45, ja 40), nisu nam predstavljale problem: nasa tela i dalje su delovala privlacno. Zajedno smo jednog dana lezali na toplom suncu nudisticke plaze, kada je pored nas spustio peskir mladic od nekih 20-22 godine, skladno gradjen i sa jasno izdefinisanim misicima po celom telu.

Ono sto je privuklo nasu paznju bile su 2 stvari: bio je crnac, i imao je bogovski BiiiiP, koji je i onako mlitav dosezao nekih dvadesetak centimetara. Moju paznju potpuno je zaokupilo to cudiviste koje je lezalo opusteno na njegovoj butini. Moj muz je primetio moju fasciniranost crnim falusom, pa je poceo da se sali sa mnom: "Sta je, svidja ti se njegovo crno meso, da li bi ga mozda primila u svoju pecinu"? "Mmmm, naravno da bih, pogledaj samo kakvo parce"! odgovorila sam potpuno zaokupljena debelim, crnim crevom.

Onda je moj muz ustao, i prisao mladicu sa kojim se upoznao i pozvao ga sa nama na pice. Pricali smo o neobaveznim stvarima i smejali se, a ja sam i dalje samo zurila u zmiju koja me je bukvalno hipnotisala. Ni njega to nije ostavilo ravnodusnim, povremeno bi se zabuljio u moje velike sise koje su ciljale praavo u njega, i oblizivao se jezikom. Moj muz je onda sasvim neocekivano rekao da bi njegova zena (tj. ja!) vrlo rado probala crni BiiiiP, ne zna kakvog je ukusa.

On se samo nasmesio i rekao:"Yeah, why not"? Otisli smo u nas apartman i vec sa vrata poceli da se ljubimo, a ja sam jednom rukom vec masirala njegova dzinovska jaja. Moj muz je seo u fotelju i poceo da miluje svoj vec ukruceni BiiiiP, napaljen prizorom koji vidi. Ja sam bez reci pocela da sisam crnu kurcinu, koja je u mojim ustima rasla do neslucenih razmera. "Yeah, suck it baby, i'll fuck you later in front of your husband".

To je i mog muza jos vise uzbudilo, prisao nam je i rekao: "Daj ga i meni malo, hocu i ja da mu ga posisam". Onda je zgrabio crnu zivotinju i najpre bojazljivo, a zatim je zustro nabio sebi u grlo. "Ohhh, fuck, you're great cocksucker, suck it bich". Moj muz je dudlao crnu kurcinu, a ja sam dudlala njemu. Tako smo bili spojeni u u medjusobnom lizanju i pusenju, a ja sam bila napaljena kao nikada. Onda mi je muz rekao da se naguzim, a njega usmerio ka mojoj razjapljenoj vagini koja je cekala prvi udar crne kurcine.

Usao je u mene bez problema, lako sam se privikla na njegove konjske dimenzije i sama pocela da se nabijam na crni kolac. Muz je BiiiiP i zamucenim pogledom pratio kako njegova "fina" zenica prima dugacko crno crevo. Onda je ustao i namestio se da crnac prihvati njegov do bola ukruceni BiiiiP. Mladic je poceo da sisa, istovremeno me sve zesce navlaceci na svoju motku. Ubrzo smo promenili polozaj, ja sam klecala a njih dvojica su gurali svoje kurcine meni u usta.

Zadovoljno sam mumlala puseci i jedan i drugi, a onda sam zajahala crnog pastuva a moj muz je svoj nabrekli BiiiiP nabio meni u guza. Takav sendvic nas je svo troje doveo do vrhunca, najpre je moj muz svrsio puneci moje rascepljeno guza, onda sam se ja stresla od nadolazeceg orgazma.

Crnac je onda izvadio svoju kurcinu koju smo i ja i muz prihvatili ustima i zajedno posisali do kraja: potoci sperme slivali su se niz nasa lica, muz je ludacki pusio sto je mene dodatno uzbudilo pa sam trljala klitoris i jos jednom zestoko svrsila. Od tada smo upraznjavali sex u troje, oslobodjeni svih predrasuda. Jedino smo zalili sto ce nase letovanje ubrzo proci, ali ko zna... Mozda sledece godine dodjemo opet.



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Letovanje u Dominikanskoj Republici Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon