www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nesa_bulje_mesa muzicke zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Nesa_bulje_mesa je napisao/la sledeće:
medeni mesec nikad nikom nisam reko da bih te do smrti ceko..... sanjice ispuni mi ovo molim te ili bilo ko


Ova pesma je vec na serveru!!! http://www.domaci.com/dload.php?action=file&file_id=2760


Neso! Ajde molim te citaj sta pisem,nemoj samo pisati odgovore bez da vidis sta je ko napisao! Ostavila sam ti link do pesme od Medenog Meseca koja ti treba a ti je i dalje trazis!!! Postavicu ti i pesmu od Euro Band-a,ali te molim da to bude zadnja muzicka zelja za danas,ima ovde i drugih ljudi,imaj srca,ne mogu samo oko tvojih zelja da trcim,Gile80 i ja se polomismo oko vasih zelja,dajte ljudi pa nismo masine...

Hvala na razumevanju!



_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A Euro Band je sad naso! Znaci ne stavljaj na server! 8)
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pravu si Sanjice
Neso to sto si presao 100 postova ne znaci da smo mi postali tvoji dozivotni robovi. Evo sad imas 132 posta, od tih 32 posta, cak 19 je ovde u tvom delu za muzicke zelje.
Ako si stekao pravo na zelju, to ne znaci da na ostatak foruma treba da zaboravis

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

otvorio sam i jos jednu temu i nameravam jos da ih otvorim evo prestajem sa zeljam izvinjavam se celoj ekipi nece se ponoviti Sad

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjice jel moze veceras neka pesma

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesa_bulje_mesa je napisao/la sledeće:
sanjice jel moze veceras neka pesma


Ajde probaj Very Happy

_________________
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

soferska je tuga pregolema ne znam ko peva danas mi je drugu rodjenda pa bih te zamolio da nam ispunis ovu zelje i on te je zamolio i poziva te ne zurku koja upravo traje kod njega kuci pozz unapred hvala

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ja nisam pozvan na zurku
c c c
A taman sam mislio da ti ispunim zelju Twisted Evil

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pozvan si i ti dodji slobodno evo moj drug te licno moli i poziva na zurku samo mu ispuni zelju ipak mu je rodjendan

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

preklinjem vas ne zelim da vas smaram ali.....

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj probacu, posto me veza danas ubi
Ako ne uspem ipak ce to Sanjica uraditi umesto mene Very Happy
U svakom slucaju veceras imas pesmu

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hihi Neso cestitaj drugu rodjendan! Evo Gile i ja se svadjamo ko ce vam ispuniti zelju hahahaha salim se,Gile je poceo,ako neuspe da zavrsi ja cu nastaviti Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Nesa_bulje_mesa muzicke zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  sledeća
Strana 4 od 24

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon