www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kutak86 za lane86
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*-daniel-* - Molim, i drugi put... Wink


*Annabel_Lee* - Draga...



_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi je sto si ponovo sa nama tj sto si sve cesce tu Wink
nadam se da ce tako i ostati Razz





 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*anchi22* - Anči, curo draga... šta da ti kažem... osim veliko hvala... Embarassed Smile Drago mi je što to čujem, a zaista ću se potruditi da slobodne trenutke češće "trošim" ovde... sa vama... Ljubim te, puno... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 23, 2009 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane




_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2009 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Annabel_Lee* - Mila... zar bi bilo koja iskazana reč, trenutno, mogla reći ono što ćeš shvatiti ćutanjem... hvala ti... što si tu...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 07, 2009 11:01 am    Naslov poruke: personifikacija Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:
Junaci pesme " navali se Šar planina"

prvi čoban ---> konjanik
Ajde, ajde...

drugi čoban --->toni2006
Ajde, ajde...

treći čoban ---> držte lopova
Ajde, ajde...

A ko da bude glavna faca iz pesme? Pa , na primer, neka od devojaka koja ima srce kao Šar planina. Hmmm...

Šar planina86 ---> Lane86

Ajde , ajde...


Pusti mene, Šar planino.... Wink



Pa, gde si ti , lane86? Šta ima kod tebe86?
Samo koju pesmu tebi da poklonim ovde u kutku, bash mi stao mozak, stvarno ne znam koju numeru ovde da stavim.
Ajde kad mora neki klip + pitanje...

kako se zove stilska figura u književnosti kad se prirodi i neživim stvarima dodeljuju ljudske osobine? Cvrc, ajd sad... Ajde, ajde...

pozzz , poslao sam kiss ( nije marketinski vec onaj od srca86).

personifikacija

 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 07, 2009 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~Velociraptor~ - ...'Ajde, 'ajde... Mr. Green

Lepo je što u ovaj "kutak" svraćaju samo dragi ljudi... milina je to videti... Very Happy Wink

Dobri, stari Boža Spužić Kvaka... Nekako mi ovaj treći najdraži... Ja se nadam da se vas dvojica nećete, zbog toga, na mene ljutiti... Embarassed

Posebno me dirnu deo Arrow "...neka od devojaka koja ima srce kao Šar planina..." Embarassed

Kad smo kod stilskih figura... ima jedna... dobila je ime od latinske reči "persona" što znači osoba, pa bi se na srpski mogla prevesti kao poosobljavanje... Ona je izražajan način kazivanja kojom se stvarima i pojavama pripisuju ljudske osobine... Naziva se "personifikacija"... al' ne znadoh da li mislimo na istu... Rolling Eyes Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Hvala ti veliko... od srca... Embarassed Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 14, 2009 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašuškaj dušu leptirušu
Zakloni srce golubije
Zamagli biljur ogledala
Na ovom svetu
Ne daj da te ščepa za gušu
I naiskap da te popije
Život ko ptica grabljivica
U niskom letu

Ukloni durbin sa rugobe
Usmeri ga na drugu stranu
Svakoga neko negde sanja
Nekom si važna
Oko tebe su tuđe borbe
Dezertiraj u sebe samu
Ne grizi mamac obećanja
Uvek su lažna

Pod kupolom nebeskog svoda
Zlo maskirano dobrom namerom
Pušta da glupost pali i žari
Svet je ludnica
Operi smeh u devet voda
I narugaj se otvoreno
Tiraniji privida stvari
Budi svetlica

Obasjavaj sebe iznutra
S jednakim brojem stranputica
Vreme je uvek na početku
Varljivih skala
Sakrij u nedra gugutku jutra
Otresi suze s trepavica
I zaljubi se u zagonetku
Iz ogledala



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 14, 2009 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~Annabel_Lee~ - Mila, ne znam kako ti polazi za rukom da u pravom trenutku "kažeš" ono što je potrebno... Neverovatan je taj osećaj koji imaš i kojim me uvek pronadješ... Hvala ti od srca na tome... Ljubim te, puno...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 19, 2009 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga moja Lane Smile Samo da se javim da ne misliš da te zaboravljam Wink


 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 20, 2009 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LOL,ne mislim na moderatorku sa istim nickom...




Laćo, vidi ovo!!!

Ti kao one francuske dinastije: petnaest, šesnaest, sedamnaest...
kao stilski nameštaj Luj ko_zna_koji.

Hocemo o književnosti, malo? Može?
Ajmo...

Koja se stilska figura pominje u drugoj strofi ove pesme???
Ajde, ajde...

Srecan ti novi spratic i puno zdravlja i srece!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 30, 2009 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sekice, tamnija stranice eurokrema Mr. Green opet negde lutas i pravis nestasluke, a posle nabacis onaj kez sa sve cveticem u kosi i kao "nisam ja" Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Necu sad nesto "pametno" da piskaram Razz razumemo se mi i bez toga Very Happy ali ti ostavljam ovu pesmicu jer znam da se tu krije nesto sto obe mislimo Wink


Kada padne noc




Odlete gomila veeeeeeeeeelikih raffaello poljubaca Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> kutak86 za lane86 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon