www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kutak86 za lane86
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 2:59 pm    Naslov poruke: kutak86 za lane86 Na vrh strane Na dno strane

A od velociraptora( dabome, prvovencanog): Murinjo!!!

Štene najkrupnije u leglu od oca Caciba, 3 puta šampiona Kazahstana.
Glavne karakteristike ovog psa su vernost i beskompromisnost.
Iako mali, vec zna dosta komandi i uspesno izvrsava sledece:
Aport, k nozi, lezi, mrtav( simulira da je mrtav), ugrizi, dobacuj devojkama...


poklon je od srca86
poljuBci86 za lane86!


 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 23, 2008 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drugarice... Embarassed Predivan je... Ostala sam bez teksta, a to nije često... Shocked Embarassed Hvala ti, od srca...

Nego, jel' ima on garanciju za sve ove reči...ovaj komande...? Rolling Eyes Mislim ako ne radi ovaj aport ili k nozi... ili ako, ne daj bože, zakoči kod ovog mrtav šta ću onda... Shocked Rolling Eyes

P.S. Hvala za čestitkicu... divan si... Embarassed Very Happy

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 10:07 pm    Naslov poruke: ja ne znam gdje je ona Na vrh strane Na dno strane

Pa ako si ostala bez teksta, onda mozemo i smajlijima86 da komuniciramo86. moze li86?! na primer, ovako86 Embarassed Embarassed Embarassed


Lane86 , ajde molim te prepravi ono sto si napisala skorpijici u njenom kutku. Napisala si 120 kasika vode za rafaelo kuglice????
Mislim86, to je vec rafaelo sokic, a ne rafaelo kolac....


Lane, naravno da slusa sve komande a ima i jos jedna, specijalna komanda je mutav86. Ima mrtav, simulira da je mrtav, a mutav86 je...
Ćuti, a kao sto i sama znaš ćutanje je zlato iliti tanjeću je tozla.
Kako ono bese, cvece cvecu;tozla tuzla...

Hahahaha, jel tako tozla Tuzlu. Ko o cemu , mi Bosanci samo o nasim gradovima. A kako te cesto srecem u temi "sta trenutno slusate' i kako cesto postujes u tom delu foruma, d aprobam da pogodim tvoj ukus.
Nadji me!( tako se kaze kad odes u kafanu pa narucis pesmu od lokalnih sviraca). Da probamo nesto bosansko...

Meho Puzic i kultna njegova pesma " Ja ne znam gdje je ona"(i to prva verzija ove pesme). Meho i orkestar Branimira Djokica.

Ovakvu pesmu mogao je da napise samo covek koji je rodjen u horoskopskom znaku Device. Misa Markovic je rodjen 19. septembra i ovo je njegova prva pesma koju je uradio za narodnjake kad je ostavio zabavnu muziku.

kiss i uzivaj! Embarassed

ja ne znam gdje je ona

 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 8:49 am    Naslov poruke: Re: ja ne znam gdje je ona Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:
Pa ako si ostala bez teksta, onda mozemo i smajlijima86 da komuniciramo86. moze li86?! na primer, ovako86 Embarassed Embarassed Embarassed


Možemo, drugarice moja... al' mislim da bolje "baratam" rečima... onda zamisli kako "baratam" sa smajlijima... Confused

velociraptor je napisao/la sledeće:
Lane86 , ajde molim te prepravi ono sto si napisala skorpijici u njenom kutku. Napisala si 120 kasika vode za rafaelo kuglice????
Mislim86, to je vec rafaelo sokic, a ne rafaelo kolac....


Onda to više ne bi bile "Rafaelo Kuglice", već "Rafaelo Bombice"... jer bi bile "mekoće" kamena, bosanćerosu moj... a, ja nešto ne želim da moja starija sekica... noćna morica... degustira takve... Rolling Eyes Neutral


velociraptor je napisao/la sledeće:
Lane, naravno da slusa sve komande a ima i jos jedna, specijalna komanda je mutav86. Ima mrtav, simulira da je mrtav, a mutav86 je...
Ćuti, a kao sto i sama znaš ćutanje je zlato iliti tanjeću je tozla.
Kako ono bese, cvece cvecu;tozla tuzla...


Odlično... Very Happy Mislim da je, pored te komande, mogu zanemariti sve druge nedostatke, ukoliko ih ima... Oduvek je bilo: "Bolje da ćutiš i da misle da si glup, nego da progovoriš i to potvrdiš"... Neutral Jeste... Rolling Eyes


velociraptor je napisao/la sledeće:
Ovakvu pesmu mogao je da napise samo covek koji je rodjen u horoskopskom znaku Device. Misa Markovic je rodjen 19. septembra i ovo je njegova prva pesma koju je uradio za narodnjake kad je ostavio zabavnu muziku.


Uh... Miša Marković... Pa, za ovaj spotić, odgovoriću ti jednim nazivom albuma Miše Markovića... "Mi se, čudno, razumemo"... Wink


Hvala ti Bosanćerosu moj... PoljuBci za tebe... Embarassed

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 12, 2008 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za jednu od naj, naj forumskih drugarica Very Happy


_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 4:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Interesantno... Evo bas sad slusam ovu pesmu gore od Mehe Puzica, postujem u temi "Pokloni i zelje" i pomislio sam odmah na tebe.
A kako i da ne pomislim.

" Noc, muzika svira
i sve me seca na nju,
al dok njenu pjesmu pevam
ona vise nije tu
Ja ne znam gde je ona..."

Lane, drugarice moja, odavno te nisam video na forumu i ja sam jedan od onih kojima iskreno nedostajes!
Sta je bre ovo, ovo kao da je retroperspektiva i podsetnik na 2006. godinu i zezanje koje je bilo na forumu.

Nadam se da ces doci nekad na forum i baciti oko na ovu temu.
Cisto da vidis da ima nas koji pamtimo prave face.

Zelim ti sve najbolje u novoj 2009. i da te opet vidimo na forumu kao u stara dobra vremena.

pozzz od raptora!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 09, 2009 9:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Za jednu od naj, naj forumskih drugarica Very Happy


Mila moja, najdraža... uvek tako pažljiva... uvek tako jedinstvena... hvala ti od srca... Zapravo, najveći poklon mi je to što sam te ugledala ovde...




velociraptor je napisao/la sledeće:
Lane, drugarice moja, odavno te nisam video na forumu i ja sam jedan od onih kojima iskreno nedostajes!



Drugar moj... Very Happy Ti si jedno luckasto i predivno stvorenje koje uvek misli na svoje blesave jarane... Mr. Green Ne znaš koliko je lepo videti ovakve reči posle tolikog vremena, i koliko znače... U stvari... znaš. Zato one i jesu ovde. Hvala ti do neba i nazad x 100... Embarassed Very Happy

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 14, 2009 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema te dugo u svoj kutak,pa resih da ga malo osvezim i ostavim nesto kada svratis Very Happy



_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 14, 2009 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bambi moje slatko Very Happy

Draga moja,desi ti nama Question Crying or Very sad Nadam se da ćeš nam češće dolaziti!
A za tebe..



Wink
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uhh... Ništa lepše nego posle toliko vremena videti da neko misli na tebe i da nekome nedostaješ... Embarassed Very Happy Divne devojke... hvala vam od srca...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
-daniel-
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 07 Dec 2008
Poruke: 537

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 04, 2009 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadjoh te ovde Mr. Green

Zahvaljujem na cestici Very Happy
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 04, 2009 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane




_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> kutak86 za lane86 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon