www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cokolada
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Dezerti ~
::  
Autor Poruka
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim sve cokolade,ali milka noisete je ubedljivo najbolja...


_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čokolada žene čini sretnima
Objavljeno: 19.7.2007 16:23:08
Autor: Tihana Korać
Kao što su nedavno studije znanstveno dokazale kako se velika većina muškaraca seksa kako bi povećali broj seksualnih 'zgoditaka', tako je drugo istraživanje znanstveno potvrdilo - da, čokolada čini žene sretnima! Znanstvenici sveučilišta u Amsterdamu proučavali su izraze lica 300 žena u 6 europskih zemalja. Snimali su ih dok su jele sladoled, čokoladu, energetsku pločicu, jogurt i jabuku. Njihove su grimase prenijeli u program koji navodno raspoznaje emocije.

Istraživački tim je potvrdio čokoladu kao namirnicu koja ženama pruža najveći užitak. 'Znali smo da će sladoled biti visoko na ljestvici omiljene hrane te smo iskoristili tehnologiju da to i potvrdi. Program se kasnije može koristiti za proučavnje 'light' sladoleda, sa smanjenim brojem kalorija, te utvrditi je li razina užitka ista' objasnila je Mandy Mistlin iz tvrtke koja je financirala istraživanje.

Program je bilježio različite izraze smijeha, mrštenja i grimasa, tisuće sićušnih mišićnih pokreta kojima izražavamo stupanj (ne)sviđanja prema hrani. Ti su pokreti preneseni na virtualno lice koje se usklađivalo s šest emocionalnih stanja - srdžbom, tugom, strahom, iznenađenjem, gađenjem i srećom.

Najviše negativnih reakcija izazvala je jabuka jer je čak 87 posto žena bilo 'tužne' dok su ih jele, dok je jogurt na drugom mjestu nezadovoljstva s 28 posto tužnih lica.

klik.hr

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim cokoladu koja baca na kavu Wink

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
dobra je
mada milka sa kokosom je zakon Very Happy


samo što je zadnjih par godina nema nigde... Confused

ali zato su tu milka sa jagodom i karamelom, potom nestle aero i uvek one nemačke koje povremeno dobijam... Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zaista je retko jedem, ali volim sa lesnicima, kao i kinder cokoladice

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najlepse zelje rules! Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Plavusica73
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Apr 2009
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane




Kinder čokoladu definitivno
 
jasenka1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Apr 2009
Poruke: 24

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 14, 2009 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cokolada bilo koja samo da ima okus po cokoladi a ne po plastici...
kao one sta prodaju 3 za 10 kn
ali medu favorite stavljam mikado od rize
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 22, 2009 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nešto posebno luda za čokoladom, tj. za svim vrstama... Najviše volim (obožavam) sve moguće bijele čokolade... Moja 'top lista'... Arrow

Milka - bijela Exclamation


Milka - karamela Exclamation


Schogetten čokolade Exclamation


Iii... Postoji jedna njemačka čokolada, jedan dio je bijeli, drugi je od kave... Ne znam naziv, ali je preeeee... Razz Razz Razz

...

A nikako ne volim čokolade s lješnjacima (izuzev kreme od lješnjaka), bademima i dr. orašastim plodovima... Rolling Eyes
 
draganafan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 392

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 11, 2009 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najviše volim Milku,mliječnu bez ičega i milku noisette Laughing Razz a volim i dorinu sa keksom,a i bez Laughing

_________________
Još te volim još nisam ničija,još je u meni ljubav ko eksplozija...
 
klinka iz kraja
*One_and_Only*
<i>*One_and_Only*</i>





Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 3192

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 11, 2009 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ak h0ces da me 0bradujes kupi mi c0k0ladu,ili b0mb0njeru...ili c0k0ladicu...ili nest0.....ma bil0 sta c0k0ladnnn000000000 Cool Laughing Laughing

bash v0lem kad je nest0 c0ko-m0ko Laughing Laughing Laughing

_________________
To the world you may be just one person,
But to one person you may be the world.
 
Matzili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2009
Poruke: 158
Mesto: Par metara dalje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 12, 2009 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milka sa celim lesnicima, kinder, kinder bueno...

_________________
To mi radi, to mi radi, jer ti mozes da mi radis sve
To mi radi, to mi radi, jer ja zaljubio sam se...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Dezerti ~ -> Cokolada Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon