www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ponovno rodjeni kao pjevac ili pjevacica...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 5:46 pm    Naslov poruke: Ponovno rodjeni kao pjevac ili pjevacica... Na vrh strane Na dno strane

Evo vam jedan bedast topik za zajebanciju... Very Happy

Recimo da je situacija da se u slijedecem zivotu trebate roditi kao reinkarnacija neke pjevacke zvijezde. Tko bi to bio???

Ja znam da nikako ne bih htio izgledati kao Djordje Balasevic. Very Happy

Ali bih htio znati pisati kao on. Mr. Green

Moja draga je pozeljela biti - Norah Jones. E, pa opet bih je ozenio i u toj verziji. Very Happy



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja bih sigurno htio biti Ceca,ako ikako može,samo me ne pitaj zašto baš ona!?!!?!?!?

_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Janis Joplin! A, da mi je jednog tela tamo pred kraj '60-ih u Woodstock-u, da mi je tog moćnog vokala i neukrotive harizme, pristala bih i da overdoziram do kraja godine, tj. u svojoj 27-oj! Rolling Eyes

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Manhattan
Podsetio bih te je patila od zescih kompleksa zbog svoje ruznoce... Rolling Eyes

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Manhattan je napisao/la sledeće:
Janis Joplin! A, da mi je jednog tela tamo pred kraj '60-ih u Woodstock-u, da mi je tog moćnog vokala i neukrotive harizme, pristala bih i da overdoziram do kraja godine, tj. u svojoj 27-oj! Rolling Eyes


Pa kud bas Janis Joplin. Bilo je jos pjevacica moćnog vokala i neukrotive harizme, nije ona jedina.

Nemoj da mi mlada umires, tko ce moderirat Muziku u slijedecem nam zivotu?????

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao moja sestra-a zasto...zato sto je uspesna i presrecna u zivotu Wink
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Pa kud bas Janis Joplin. Bilo je jos pjevacica moćnog vokala i neukrotive harizme, nije ona jedina.


Ničeansko sam dete i ne verujem u idole, ali Janis Joplin je za mene najbliže kultu što umem. Wink

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes


Poslednja prepravka: Manhattan datum Pet Mar 18, 2005 12:55 am; ukupno izmenjena 1 put
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 12:42 am    Naslov poruke: yea Na vrh strane Na dno strane

verovatno neki poznat reper , npr Paf Dedi,imati para kao on i uzivati kao on,e to ti je zivot........ali meni je dobro i ovako,nemam ja nista protiv svog sadasnjeg zivota.....

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
devill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da bih bio Saban Saulic.Covek razbija kako peva i ako vec mora da se bira izabrao bih njega. Twisted Evil
Mada sto kazu ostali za sada je sve ok,zadovoljan sam svojim nacinom zivota,mozda bih promenio nesto ali to su sitnice.
 
karaburmikation
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2003
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zdravko colic
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 6:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila bih Bonnie Tyler ili Whitney Houston

_________________
Crvenokosa lutalica
 
miretheking
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 31 Dec 2004
Poruke: 135
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio bih Nervozni Poštar ili Rambo. Jebat ga..... bio bih najvjerovatnije eminem.

_________________
željezničar nk
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Ponovno rodjeni kao pjevac ili pjevacica... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon