www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Telepatija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

što da ne.nije nemoguće već veoma moguće


_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verujem u telepatiju..jer sam imala milion slucajeva da u trenutku kada razmisljam o nekoj osobi da me pozove....i sl.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
blue037
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 182

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 12:44 am    Naslov poruke: ....... Na vrh strane Na dno strane

meni se dosta puta desilo da mislim na nekog koga dugo nisam video ili cuo i da me isti okrene! 8)
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo bi moglo da postoji, ali naucnici verovatno jos nisu uspeli da dokazu postojanje telepatije. Mada, ko zna.
 
#Alex#
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 107
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, desilo mi se da znam ko je i pre nego podignem slušalicu.... Da, desilo mi se da zovem drugricu u vreme kada sam joj očajnički potrebna..... Da, desilo mi se da znam šta će mama da mi kaže i pre nego ona to izgovori i to baš tim rečima..... I za kraj, da, verujem u telepatiju.

_________________
Samo napred, nazad ne mozemo!
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ha,da i verujem par puta mi se desavalo da pomislim na osobu neku i da se bas javi u tom momentu...Ali jedan prijatelj koji dolazi svake prestupne ha ha zaista retko covek dolazi kod nas kada god pomislim na njega ili ga pomenem ukucanima znaci ne isti dan ali u roku od dan-dva obavezno eto njega i to se desava redovno vec par godina...ha ha smesno ali istinito bas bas ali tako je zato da i verujem postoji nesto a to smo nazvali telepatija Laughing
 
dado2009
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerujem u te stvari!
pogotovo kad je covjek zaljubljen, misli na nekoga... druga strana to osjeti, posebno intenzivno moze biti nocu
 
ZdEnKo1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2006
Poruke: 56
Mesto: Moscow

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

telepatijaje kad krava umre a tele pati!
Imam komsinice bliznakinje i jedne subote jedna sestra je imala saobracajni udes ova druga je tacno u to vrijeme probudila se i zvala ju da pita kad ce kuci jer je imala nekakav cudan osjecaj.javio se doktor hitne pomoci i objasnio joj situaciju...

_________________
**Take me home, United Road; To the place I belong; To Old Trafford, To see United; Take me home, United Road." **
 
Gr-off
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Avg 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paranolmalne aktivnosti nisu dokazane da postoje niti da ne postoje.

Bilo je mnogo emisija na tu temu, ali ne mozemo biti sigurni
jer ne znamo ko je glavni na tom projektu.

Mozda je odredjenu emisiju snimao neko ko veruje u telepatiju
pa tvrdi da postoji. A postoji i obrnuta situacije.

Na nacionalnoj geografiji pozvali su blizance.
Okrenuti ledjima pokusavali su, naizmenicno, da otkriju koju kartu
je izvukao drugi blizanac. Uspesnost je bila 8%, sto se svrstava u
slucajnost. Takodje pokusavali su da "osete" koju kombinaciju boja
je izabrao drugi blizanac. Jednom su uspeli sa upare kravatu i kosulju
od mnogobrojnih pokusaja. Ali, takodje bilo je i nekih neobjasnjenih
"slucajnosti". Na kraju, nije potvrdjeno niti opovrgnuto postojanje ovakvih pojava.
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozdani talasi koje njegovo velicansto mozak emituje... ne zadrzavaju se samo u mozgu, nego se sire dalje... van ljudskog tela... e sada...
cinjenica je da mi ne koristimo ni 10-tinu mogucnosti svog mozga. Recimo da je to prosek... mozda je vise a mozda manje... nije vazno...
trebalo bi da mozak, ako emituje talase da moze i da ih prima... sumnjam da bi to emitovanje bilo samo u jednom pracu.
Sta ako mozak ima mogucnost da prima mozdane talase drugih ljudi... da ih nasumicno hvata i da nije razvijen do te mere (a nije) da moze da ih desifruje.
Da taj deo mozga za prijem i kodiranje spava ili drema...
Mozda to objasnjava onu konstatacuju da povremeno imamo utisak da nesto zamislimo (kao one telefonske pozive) i to se desi nakon odredjenog vremena ili cak istog momenta.
Meni se povremeno desava u razgovoru sa ljudima da mi se pojave misli sta bi oni trebali da mi kazu... i cesto se to i desi. Sekundu ili dve pre nego sto neko zine da izgovori nesto, ja vec imam sliku u glavi. Sada me ovo asocira na Deza vu.

Mislim da nasumicno hvatamo signale i samo delic desifrujemo.
Kako bih voleo da mi je taj deo mozga razvijen (ako uopste postoji)... da citam misli. Mr. Green
Odoh da razvijam taj deo Mr. Green ... kada ga razvijem u toj meri docicu da postavljam postove koje ste vi trebali da postavite Very Happy Mr. Green
Evo, upravo sada vam citam misli.... Sta bre ovaj decko lupeta Very Happy

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
hana1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Jul 2007
Poruke: 17

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2007 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerujem u telepatiju...vec mi se desavale iste stvari kao iz predhodno procitane diskusije...kakve su to duboke emocije ili da li u opste ima veze sa emocijama... Question Question
 
m1l1ja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2006
Poruke: 39
Mesto: Priboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ste od 25 karata uboli 20 tacno u koju neka osoba gleda (Zenerove karte) onda ste telepata zvanicno Laughing

_________________
Malo edukacije ne skodi 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Telepatija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon