www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Happy 20 i kusur *miss jr*
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 12:01 am    Naslov poruke: Happy 20 i kusur *miss jr* Na vrh strane Na dno strane

Nema puno da pishem. Necu.
Srecan rodjus drugarice. Shto manje da zhelish, a shto vishe da stvarash.
Od srca. Wink



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

** Draga moja,cestitam ti 20 i neki rodjus Razz
Zelim ti sve najbolje,da ti se ostvare sve zelje i zeljice..Puno srece,zdravlja,ljubavi i para Wink **


 
daja23
**garavuša**
<b>**garavuša**</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2007
Poruke: 14464
Mesto: Gdje Neretva hladna teče:)

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Želim ti sve najbolje za tvoj rođendan i da ti se ostvare sve želje koje do sada nisu Wink

Kiss veliki Wink

_________________
Svi idu dalje i ja sa njima, životni pravac moram da pratim, a toliko divnih časova ima u koje želim da se vratim...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh ni tetke vise nisu mlade Sad danas je i kusur u krupnim brojkama Mr. Green Nego, mlada ili stara, nije vazno, tetkice zelim ti SRECAN RODJENDAN, puno zdravlja, srece, ljubavi, para, putovanja, da ti se ostvare sve zelje i da odvedes princa kod maticara pa da konacno dobijemo techu Mr. Green Ljubim te Very Happy







_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srećan rođendan, draga koleginice! Cool



(ne, ova maca nije otpadni materijal, nego joj je to ambalaža Mr. Green)

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
marijana23
<Usne boje vina>
<b><Usne boje vina></b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 14391
Mesto: negdje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sretan Rođendan!! Sve najbolje!!Kiss

_________________
Pjevat cu dok suze me ne zabole,
ljubit cu dok usne mi ne izgore,
voljet cu dok oci se ne zatvore,
zauvijek ces biti tu..
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjus gospodjice doktorice,hocemo li vuci za usi da porastes velika Laughing

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E,daklem,mislim,dakle dodje i taj dan.Mojoj sestri po babine linije,ovaj,pardon,po babinoj liniji je rodjendan. Mr. Green
I tako…ja spremah za ovaj svečani dan,jer sam ‘teo da,onako,ljucki Mr. Green ,mislim,ljudski da čestitam rodjendan. Laughing

Želim ti sve ono što sama sebi želiš da ti se ispuni.Da imaš što manje briga,što više razbibriga.Da imaš što više prijatelja,a što manje neprijatelja.Da mi budeš uvek zdrava,srećna i ispunjena u svakom smislu. Very Happy

Pošto se kad nas drži do reda,koristim priliku da ti prenesem mnogobrojne pozdrave od rodbine iz Kuškundaljeva.Kol’ko da znaš,sve ti je to familija po babinoj liniji. Mr. Green

Za neupućene:Familija iz Kuškundaljeva je rod našoj dragoj slavljenici tako što je njenoj babi(s očeve strane) ujak,e pa njegovoj tetki zaova,e pa njenoj strini teča,e pa od njegove ujne stric,direktan rodjak sa čovekom koji je deda Ristivojevom(posle će biti objašnjeno ko je to) stricu od njegovog teče,e pa njegove snaje bratanac.Dakle,dalek,ali vrlo blizak rod. Mr. Green
Slavljenica i ja smo rod po babinoj liniji,tj. preko baba Stanimirke,inače,treće žene deda Ristivoja.Inače deda Ristivoje se ženio 3 puta,a vanbračne veze da ne brojimo.Sve su ga devojke u Kuškundaljevu,svojevremeno,dobro zapamtile. Mr. Green Ima 3 sina(Sinovi se zovu redom od nastarijeg: Milenko,Dragojlo i Srboljub) Mr. Green i 4 ćerke(Ćerke se zovu redom od najstarije: Milka,Sibinka,Rozalija i Kostadinka) Mr. Green ,vanbračnu decu nećemo da spominjemo. Razz Laughing Mr. Green
Baba Stanimirkinoj sestričini zaova,e pa njenoj svekrvi teča je direktan rod sa ženom koja je bratanica tečine svastike,e pa njenoj ujni od zetove strine snaja,tj. ujnine tetke bratanica,tj. moja baba(sa majkine strane).E,odatle sam ja rod sa baba Stanimirkom. Mr. Green
Slavljenica je u srodstvu sa baba Stanimirkom preko deda Ristivoja.Pošto je baba Stanimirka glavna u kući(e,konačno je neka žena uspela da doaka deda Ristivoju Mr. Green ),tako se i rodbinske veze računaju po njoj,te smo tako ona(slavljenica) i ja rod po babinoj liniji. Mr. Green

Pozdravi,želje i čestitke od familije iz Kuškundaljeva:

Deda Ristivoje ti čestita rodjendan,a svojoj porodici želi prijatno popodne,veče,a i naredno jutro.Kaže da je za tvoju svadbu pripremio dva balončeta vina(od 10 litara).Vino je staro preko 20 godina,tako da moraš da brineš.Ama ima da bude svadba na nivou.Samo kad rešiš da se udaš.To ti deda Ristivoje poručuje.
Stric Milenko Mr. Green poučuje svom kumu Slavoljubu da će da mu noge prebije ako mu ne vrati onih 200 evra što je pozajmio još prošle godine i usput tebi čestita rodjendan. Laughing Laughing Laughing
Stric Dragojlo Mr. Green ti poručuje,da je mlogo,ovaj,mnogo srećan zbog ovog radosnog dogadjaja(tvog rodjendana) i želi ti sve najbolje u životu.Istovremeno poručuje i svom pobratimu Jevremu da će da mu vrati za 6 meseci onih 1000 evra što planira da pozajmi od njega,već sutra.
Stric Srboljub Mr. Green se pridružuje čestitkama i pita te,je l’ imaš 300 evra na zajam,vraća čim bude imao. Razz Laughing Laughing Laughing
Tetke: Milka,Sibinka,Rozalija i Kostadinka se u paketu pridružuju čestitkama. Mr. Green Inače tetka Milka ti lično i personalno poručuje da će da ti sašije venčanicu,kad budeš rešila da se udaš,al’ će da ti da popust od 20%,tj. neće da ti naplati punu cenu. Laughing Laughing Laughing
Mali brat Milojica i dalje vozi oni roleri,pardon,one rolere,što ih je dobio za rodjendan pretprošle godine,a i on ti čestita rodjendan i pita kad ćeš da dodješ u Kuškundaljevo,jer ‘oće da te upozna.
Ti,doduše nisi bila u selu nikad,al’ krv nije voda,geni su čudo,a za devizni račun da ne pričam, Mr. Green i zato mnogobrojna rodbina iz,dotičnog,Kuškundaljeva ne zaboravlja da si ti nji’ova i ne odriču te se nikako. Laughing Laughing Laughing Razz Mr. Green
Još i da da dodam da te i teča Miladin puno pozdravlja i želi ti mnogo sreće i zdravlja u životu,a svom sinu Milojici i ženi Sibinki želi prijatan dan. Laughing Laughing Laughing
E,tako… Mr. Green

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo, jopet Mr. Green sve naj od srca, srećan b day, ljubim te

i poklončići... Wink









p.s. ovaj poslednji 'poklončić' se promuvao... ne znam kako... Shocked Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~


Poslednja prepravka: jecika_84 datum Pon Jul 28, 2008 2:05 am; ukupno izmenjena 1 put
 
LEUTica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 415
Mesto: Neverland

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gibonni - Za ljubav izgorit

A što su za me ove bisne hridi
(u more pomočen kruh)
i grom ća cipa priko nas
i škripje zubima
je samo svića na nebu

Jer sve se da izdurat
kad stavim sumnju pod ključ
jer more samo želi čut
i vidit koliko sam lud
i da li idem do kraja, sa tobom do kraja


I opet sam oživija
imam force se borit
sad živim za taj osjećaj
za ljubav izgorit


Šta su jidra dok se tuku s vitrima

Ka fete sira kad ih lomiš prstima
ali ja sam bolji i samo sada postojim
dok se borim i primam vitar prsima
(to bi tribala vidit i sa mnom podilit, ljubav)


I opet sam oživija
imam force se borit
sad živim za taj osjećaj
za ljubav izgorit.


'You can't avoid getting older, but you don't have to get old'!
Ti znaš sve što ti želim, i sve je od srca. Šaljem ti tisuću poljubaca za rođendan i jedan najjači zagrljaj za koji se nadam da ću ti u skoroj budućnosti imati priliku dati uživo.
Voli te tvoja...
Wink Very Happy




... te da otploviš prema zalasku sunca udvoje... jer znam da si spremna za ljubav izgorit.... Wink

_________________
Postoje ljudi koji vam izvade srce i postoje ljudi koji ga vrate na mjesto.
Elizabeth David
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan i sve najbolje ti zelim. Kiss. Smile
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uhhhh ostavili ste me bez reci, a to se stvarno retko dogadja! Hvala

@Baraba: Druze, smo jedno veliko hvala!

@nextajox: hvala draga! kiss back

@daja23: hvala i tebi

@skorpijica: joooooj snajka! ti bas hoces da me udas... gde cu ja bre da se udajem Wink ili bi mozda trebala Question hmmm razmotricemo.... hehe hvala ti! rama lama ding dong

@coco: hvala kolega, jel ja to da pocnem da pucam po okolini?

@marijana: hvala najlepse

@killaz:i tebi hvala a o usima cemo jos da popricamo

@Johnny: e ovde stvarno ne znam sta da kazem. Mislim ako ti ja dodjem tamo na ZvezdaRU... Ja i ne znam da mi je familija tolika bre! Gde ih iskopa bre? Skorpijice, nista od udaje. Vidi bre koga bih sve morala da zovem, ne dolazi u obzir! A ti se zali Deliji Mr. Green sto nema tece. Mislim, ja tecu nasla... Ali nema svadbe Mr. Green

@jecika: hvala ti imenjakinjo! drago mi je sto te poznajem Wink

@LeuTICA: Draga, ne znam sta da kazem/pisem, osim HVALA!

@anchi: Hvaaaala



pa izvol´te

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Happy 20 i kusur *miss jr* Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon