www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uspesan muskarac
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 10:38 am    Naslov poruke: Uspesan muskarac Na vrh strane Na dno strane

Da li vam je i koliko bitno da je muskarac pored vas uspesan u onome cime se bavi?
Da li biste bile sa muskarcem koji je manje uspesan od vas?
Primer: Losiji je student/ucenik od tebe, zabrsio je samo srednju a ti fakultet, radite u istoj ili razlicitoj firmi a ti si na visem polozaju od njega, imas vecu platu od njega...


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitno mi je da je odgovoran prema poslu i faksu jer je onda odgovoran i prema meni. I smetalo bi mi da nije tako.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sta ako je odgovoran prema tebi a nije prema poslu ili faksu?
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kompleksi prorade kad tad, tako da je najbolje biti na slicnom nivou
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne smatram uspesnim muskarcem onog koji zaradjuje vise od mene, na boljem je polozaju ili je dobar/bolji ucenik.

Za mene je uspesan onaj koji, iako mozda zaradjuje daleko manje od mene, nije iskomplexiran i ume da se nosi sa tim.
Bitno mi je da je vredan i da se trudi. Ne da ga je sram reci da trenutno nije pri novcu, ili da se nesto na tom osnovu ustrucava pred okolinom.
Vazno mi je da je optimista, da ima ponos i dostojanstvo, pa makar obradjivao njivu.

Ako nesto ne podnosim, to su iskomplexirani muskarci!
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo je kad je muskarac uspesan,naravno da to ne moze biti lose,ali meni to uopste nije primarno,niti nesto preterano bitno. Wink
Kad sam krenula da se zabavljam sa sadasnjim deckom,on skoro da platu nije ni imao(radio kao pomocnik majstora za stolariju,u tom periodu je imao 2,3 dana posla mesecno!),i to mi nikako nije smetalo,niti bilo bitno.Ja sam tada radila,imala stalan posao,imala solidna primanja.Uostalom,danas jesi,sutra nisi,danas imas,sutra ne.....Posle par meseci mu se ukazala prilika da radi drugi posao sa punim radnim vremenom, preko cele radne nedelje plus subota.I dan danas to radi,i u jednom trenutku je imao duplu manju platu od moje,(sto mene nije 'dotaklo' ni na koji nacin)da bi danas na tom istom mestu imao istu kao moju.Daleko od toga da ga sad volim vise ili da se osecam sigurnije sad u njega ili da ga vise postujem zbog toga!
Ja ga volim i postujem svakim danom sve vise i vise bez obzira gde on i sta radio i bez obzira kolika su mu primanja.Jer je to promenljiva stvar,pogotovo u ovoj ludoj drzavi. Rolling Eyes

_________________

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitno mi je da je uspesan po sopstvenim kriterijumima. Ne po mojim. Bitno mi je da je zadovoljan onim sto radi. Znam kako je kad radis nesto ne zelis. Tada nisi dobar ni sebi, a kamo li drugima. Znaci uspeh jeste vazan. Ne onaj koji se meri novcem ili polozajem vec osecanjem licnog zadovoljstva, ispunjenosti i postignuca.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
Bitno mi je da je uspesan po sopstvenim kriterijumima. Ne po mojim. Bitno mi je da je zadovoljan onim sto radi. Znam kako je kad radis nesto ne zelis. Tada nisi dobar ni sebi, a kamo li drugima. Znaci uspeh jeste vazan. Ne onaj koji se meri novcem ili polozajem vec osecanjem licnog zadovoljstva, ispunjenosti i postignuca.


Slazem se , bitno je da je sam sebi uspesan.Ja bi volela da ima dobru platu i sve to, ali to mi nije neki kriterijum veze...mi smo mladi i on jos uvek moze da nadje neki dobar posao, i da zaradjujem 2-3 puta vise od mene...a ja da se poklopim i da se nadam da njegov kriterijum veze nije moj uspeh

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smetalo bi mi da je neodgovoran..ali manje uspjesan to ne..svi smo mi uspjesni..neki manje..neki vise...nismo svi jednaki

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

medseka je napisao/la sledeće:
smetalo bi mi da je neodgovoran..ali manje uspjesan to ne..svi smo mi uspjesni..neki manje..neki vise...nismo svi jednaki

A zasto bi tebi, pa i ostalim devojkama/zenama, smetalo to sto je neodgovoran prema poslu/skoli/faksu?
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
medseka je napisao/la sledeće:
smetalo bi mi da je neodgovoran..ali manje uspjesan to ne..svi smo mi uspjesni..neki manje..neki vise...nismo svi jednaki

A zasto bi tebi, pa i ostalim devojkama/zenama, smetalo to sto je neodgovoran prema poslu/skoli/faksu?


ako je neodgovoran prema sebi i svojim obavezama, neodgovoran je i prema drugima. Što očekivati od muškarca koji svoj posao ili faks ne shvaća ozbiljno? Kakav će tek onda biti prema meni? A tebi ne bi smetalo da je neogovoran???

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:

ako je neodgovoran prema sebi i svojim obavezama, neodgovoran je i prema drugima. Što očekivati od muškarca koji svoj posao ili faks ne shvaća ozbiljno? Kakav će tek onda biti prema meni? A tebi ne bi smetalo da je neogovoran???

Pa ne mora da znaci da ce i prema tebi biti takav. Znam dosta ljudi koji su prema poslu neodgovorni, ali zato drze svoje devojke/zene kao malo vode na dlanu.
Pa meni i ne bi toliko smetalo ako je neodgovorNA. Mozda malo, ali sigurno ne bi uticalo na vezu. U svakom slucaju pokusao bih da pomognem koliko je u mojoj moci, da se odgovornost popne na visi nivo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Uspesan muskarac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon