www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slučaj u marici
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 01, 2008 3:33 pm    Naslov poruke: Slučaj u marici Na vrh strane Na dno strane

Te veceri sam se vracao sa sedeljke sa mojom tadasnjom devojkom Anom. Od svih devojaka koje sam do sada imao, moram priznati, bila je najbolja riba. Crne ufrckane duge kose i sa divnim plavim ocima imala je lice kao lutkica. Bila je niska rastom, ali vrlo skladnog tela. Mali sisici, ali pravilni, cvrsti. A pickica joj je bila uvek nekako uska i takva divota je bila prodirati u nju.

Kada smo se tako vracali, BiiiiP mi je bio ukrucen jer sam razmisljao kako cu je povesti kuci da je karam. Slucaj je hteo da se te veceri desi BiiiiP za pamcenje! Dok smo setali pustim ulicama tragajuci za nekim taksijem, presreo nas je jedan murkan. Nikada nisam preterano gotivio murkane i ne osecam se prijatno kada me zaustave u kolima ili van njih, ali sam nekako mislio da ce ovo biti uobicajno legitimisanje.

Medjutim, na moje zaprepascenje, tip nas je ladno priveo u onaj njihov kombi-maricu, bez i reci objasnjenja! Srce mi je lupalo kao ludo, kada je otvorio zadnja vrata i naredio nam da udjemo. A tek tamo nas je sacekalo iznenadjenje! Drugi murkan, sa naocarima za sunce (onim americkim, murkanskim) iako je vec uveliko bio mrak, nas je sacekao tamo bez pantalona i gaca! Bio je samo u kosulji zavezanoj oko struka i u cizmama.

Onako u cucecem polozaju, raskrecen, pokazivao je svoj palamar, ne preterano veliki, ali prilicno debeo koji je bio uperen u nas kao kakav pistolj! Odmah sam shvatio o cemu se radi i nisam mogao da definisem svoja osecanja. Bilo je tu svega, stida, straha, neprijatnosti, ali i uzbudjenja. Pocetna misao mi je bila da njih dvojica imaju nameru da primoraju Anu na seks, ali na moju srecu, njihovi planovi su ukljucivali i mene. Murkan koji nas je uveo je usao za nama, zamandalio vrata i naredio Ani da popusi kurcinu njegovom drugaru.

Ona je pogledala u mene, zbunjena, ne znajuci sta da radi, ali je on bio nestrpljiv. Pomalo grubo ju je uhvatio za glavu i prineo je kari svoga druga, ponavljajuci naredbu. I ona je zaista pocela da mu fafa, onako postavljena cetvoronoske. On je malo podigao glavu tako da sam iako je imao cvike mogao lepo da vidim da istinski uziva, mada nije bio bas bucan. Polagano je mrdao karlicu napred nazad, a rukama se pridrzavao za krov.

Nije joj rukama drzao glavu, vec je dakle prepustio da ga ona zadovolji na svoj nacin. Dok mu ga je tako sisala, drugi murkan joj je dobrano pomazio guzove, pomerajuci joj minic sa njih. To ju je vidno uzbudilo i pocela je da mesa, a ja sam osetio bunt, pa ipak je to moja devojka! Zato sam pokusao da prekinem sve to, ali me je sprecio murkan koji nas je uveo i moju ruku stavio izmedju svojih nogu! Razgoracio sam oci, ne verujuci, ali on definitivno nije bio zbunjen.

Raskopcao se i izvadio takav palamar da je to bilo neverovatno. Prava kobasica! Bio je dugacak sigurno oko 25cm, a tek sto je bio debeo! Neobicno kriv, sasvim prosaran venama i sa ogromnim glavicem, bio sam i te kako pod utiskom. Pokretom mi je pokazao da zeli da mu ga drkam, ali tada se prelomilo u meni, spustio sam se i ja cetvoronoske i prvi put poceo da pusim BiiiiP nekom muskarcu.

Taj muzjak nije bio neki apolon, sasvim seljacki tip, cak tupavog izgleda, i kada je skinuo kosulju videh da je maljav kao majmun, ali svejedno pusio sam tu kurcinu sa zadovoljstvom. Na trenutak mi ga je izvadio iz usta, i zaista mi je trebalo malo predaha, jer sam imao osecaj kao da gutam neko debelo crevo. To je iskoristio da legne skroz ispod mene, u polozaj 69. Ponovo sam poceo da pusim, a on mi je raskopcao pantalone i izvadio moj vec prilicno nadignut palamar. Osetio sam topli dah na njemu, a onda kako prodirem u topla usta policajca koji ga je dudlao znalacki.

Ohrabrio sam se i sve vise i vise mu ga tiskao u usta, kao da BiiiiP. U jednom trenutku ga je izvadio iz usta i poceo da lize Aninu BiiiiP koja mu je bila sasvim blizu. Ni to nije dugo potrajalo. Murkan kome je ona do tada dudlala je premestio karinu medju njene sisice koje je stiskao rukama. Moj pusac je ustao i uvalio joj onu grandioznu kurcinu u BiiiiP bez ikakvog upozorenja. Bukvalno je vrisnula, dok je njeno malecno telo primalo tog monstruma. Ja sam se malo dvoumio, ali sam ipak odlucio da ga i ja negde umocim.

Anu sam do tada puno puta BiiiiP u guza, ali ga nikad nisam uvalio nekom tipu. Maljava guzica ovog sredovecnog murkana mi se ucinila privlacnom. Uzljebio sam mu ga izmedju guzova, nije se bunio. Malo je jauknuo kada sam mu ga sjurio, ali sam video da mogu da ga karam. BiiiiP sam tog policajca u njegovo tesno maljavo guza divljacki dok je Ana primala skoro celih 25cm ne ispustajuci alatku drugog murkana koji joj ga je opet stavio u usta. Ipak on ga je izvadio, nekako nas sve obisao u tesnom kombiju i stao iza mene uhvativsi me za ramena.

Znao sam sta sledi. Mozda u nekim drugim okolnostima iz straha ne bih pristao da me neko pojebe, ali sam bio toliko napaljen da bih dopustio bilo sta! Prvo sam osetio grube muske prste koji su dobrano rovarili po mojoj unutrasnjosti i pojacao sam pokrete. A zatim sam osetio cvrstu karinu kako polagano ulazi. Bol je bila neverovatna, ali s obzirom da sam ovoga guzio i to dobro, slast je bila jaca. Uskoro je bio u meni ceo.

Lako smo usaglasili ritam koji je bio prilicno zestok. Mislio sam da cu tako svrsiti dok sam BiiiiP i bio jeban, ali se opet desila izmena. Murkan sa velikim BiiiiP ga je dao Ani na dudlanje, ispod nje se namestio drugi i onako lezeci ga joj dao u BiiiiP, a meni nije ostalo nista drugo nego da joj ga uteram u bulju. Tako smo je jebali sva trojica. Mene je dodatno izludjivalo to sto je onaj ispod Ane i mene sarao rukama po svuda, po njenim sisama, telu, a neretko i po mojim guzovima i zalazio izmedju njih.

Uskoro smo sva trojica poceli da svrsavamo. Ne znam kojim redom se to desilo, ali bio sam na sedmom nebu. Punio sam joj guza obilato osecajuci kako mi se celo telo grci. Sirotica se zagrcnula od naleta sperme kuronje kome je pusila, strcalo je kao iz tusa, dok joj je drugi momak zalivao BiiiiP. Na kraju su je postavili na ledja, stali sa obe strane i zajednicki joj se popisali po picki govoreci da moraju i tako da se olaksaju.

Pridruzio sam im se, opkoracivsi je i onako sva trojica, cuceci i usmeravajuci svoje kare smo je posteno zalili svojom mokracom, dok je ona dozivljavala orgazam trljajuci se. Vec dugo Ana i ja nismo zajedno. Ali dok smo bili, nasa veza je bila najbolja upravo posle onog dogadjaja. Doduse, te murkane vise nikada nismo videli, ali smo zato sami u seksu prilicno eksperimentisali. Mnogo toga probali i mnogo toga naucili o sebi samima. Mnogo toga je bilo i te kako dobro, pa ipak, jebacina sa policajcima je ostala i za nju i za mene neprevazidjena.



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Slučaj u marici Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon