www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko cesto mastate o svom partneru...
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 4:02 am    Naslov poruke: Koliko cesto mastate o svom partneru... Na vrh strane Na dno strane

Cao cao,

e mene zanima, koliko cesto mastate o intimnom odnosu sa vasim partnerom i dal uzimate "stvar u ruku" dok to radite!? Rolling Eyes

Znam da neki imaju svog partnera dnevno oko sebe, pa im verovatno i nije potrebno da mastaju, ali za sve one koji imaju ljubav na daljinu, ili ne vidjaju svoju voljenu osobu cesto... je ova temica! Very Happy

Evo da ja krenem! Posto mi cura nije blizu Crying or Very sad mi ne preostaje nista drugo nego da mastam o tome kako vodim ljubav s njom! Embarassed
Posto mi jako nedostaje i jedva cekam da je imam kraj sebe, skoro svaku noc o tome mastam kako vodim ljubav na raznim mestima sa njom! Em sto je volim, a i ima savrseno telo i bas ume da me pali! Embarassed
A nekad nije samo masta u pitanje, nego krenem i na delo! Embarassed

Hihi, jbg, bar sam iskren! Very Happy
Sto ne znaci da to svaki dan radim! Razz


 
Desetar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako cesto razmisljam o svom partneru na taj nacin i mislim da je to normalno!!!
 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe...tema kao stvorena za mene Wink

Meni cura zivi oko 300km od mene, pa naravno da mi nedostaje i to previse...Em sto sanjam da je vidim a kamoli da vodim ljubav sa njom Razz
Al mi se nije desavalo da krecem na dole Mr. Green Embarassed
I jedva cekam da je vodim i da je...ma svasta da joj radim Razz Razz 8)

_________________
acronis
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...daljina je uzasna stvar. I naravno da cesto mastam o njemu, i jedva cekam tren da budemo skupa i svu mast pretvorimo u stvarnost. Ipak mi je cesto potreban njegov dodir, tijelo i njegova blizina....
Tako da je on cesto u mojim snovima i masti... Rolling Eyes Embarassed

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 19, 2006 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nemam tih potrba za mastanjem. Devojcica mi je u istom gradu i tako da se vidjamo kad kod se pozelimo. Wink

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
draguljce22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 90
Mesto: braunau

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa svaki dan mislim
 
coka_cmoka_80
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 85
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom mastam skoro svaki dan,iako je on svaki dan pored mene.Nekada mi naidje neka zanimljiva misao o nekom mestu ili nekoj pozi i posto mi je tu,ja predjem na delo tj. na njega. Laughing
 
signorina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 32
Mesto: austrija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stalno mi je on i sex u glavi

_________________
stae sta hoces? hos problema... samo reci..
 
denis87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 29

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dešavaju mi se takve stvari često, ali u maštu ne ulazi obavezno partner....nađe se ponekad i tu neka frendica ili poznanica....
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stalno mastam o mojoj ljubavi...... Pogotovu sto je jako daleko od mene....... Toliko sam postala vezana za njega,da cak osetim kao da je on tu...... Mnogo puta mi je trebao njegov zagrljaj,poljubac.... ah..... Neutral

_________________
Happy & Married
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh, stalono maštan o njemu, o svojoj ljubavi kako vodimo ljubav...da me grli, mazi..ljubi..
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 09, 2006 1:40 am    Naslov poruke: pa Na vrh strane Na dno strane

Ne znam koliko je dobro da uzimam u ruku svoj magicni stap kada mastam o partneru sa kojim sam u veziiiiiiiiiiii, ali kad imam neku fikciju gledam da ne kvarim realnost koju delim sa istom tom osobom.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Koliko cesto mastate o svom partneru... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon