www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Celavost kod muskaraca
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Reaktivac
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 58

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2005 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sakota je napisao/la sledeće:
Moze se implatirati kosa. tose danas radi uspesno.


Bas tako


 
ugl03
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 11, 2005 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim celave muskarce... volim kratko osisane muskarce
 
dovla82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 59

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam sta ko misli, ali od celavosti spasa nema!
 
kolle the kid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka savako kaze sta hoce ali izgubiti kosu nimalo nije veselo. Mislim, samopouzdanje opada po eksponecijalnom zakonu! Jos ako si imao dugu kosu time gore! Medjutim, danas ima dobrih hirurskih metoda kojima se vraca izgubljena kosa...npr. FUE i STRIP metoda. Jeste da kostaju, ali ko ima para neka izvoli.

_________________
"Zivot je nesto tuzno i uzaludno."
(Milan Kundera)
 
zeko2005
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ha ha
nebi volio a sam celav
ali ito je ljudski
 
mikonen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 130
Mesto: Antalya/Turkey

turkey.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta je ovo sada, zar necete da implatitrate kosu sa stidnih mjesta...
Jao pa narode, gore su vam ljudi veoma fino stavili par postova o tome sto oni misle, pa i ja sam poceo pomalo da proredjujem, ali sta ces, samo se pocni navikavati na drugo stanje i to je to, u stvarnosti nisam pomislio na svoju kosu vec dugo vremena, evo sada kada ugledah ovaj topic pade mi na pamet...
Aaa, ako se nesto mladi boje za to da ih zenske nece htjeti, neka se ne boje...
Ona koja ga odbije iz tog razloga, nije ni vrijedna da te ima, a nadam se da su danasnje zene svjesne toga, jer i one imaju svoje probleme i bojazni (opravdane i neopravdane)...

_________________
 
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa takav si kakav si.
ak si celav pa sta sad, ima ful puno frajera kaj im to super stoji!!!
 
abx1102
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 19 Nov 2005
Poruke: 5
Mesto: osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Za povezanost celavosti i depresije se moram sloziti jer sam u stvarnosti dosta toga i vidio. A sto se tice nekog djelotvornog lijeka znam za vichy aminexil ampule SP94, pouzdano usporavaju ispadanje (dnevno ispadnu 2 do tri vlasi kose ili cak nijedna) a kod nekih slucajeva dolazi i do rasta nove. Jedino los je to sto tretman koji traje 6 tjedana (jedna ampula dnevno) kosta oko 125 eura
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stres je jedan od glavnih uzroka celavosti kod muskaraca, mnoge studije potvrdjuju...Isuvise je preparata, kapsula, ampula i sumecih tableta sprejova i ostlaih protiv celavosti da bi covek znao na sta se sme osloniti.Reklama cini svoje, a sve to jako puno kosta. A sto je najgore od svega, jako malo toga uspe da deluje.Sigurna sam jedino u to da su jedini lek dugotrajnije terapije, jer sve sto se reklamira da deluje nabrzaka, bacite u vodu Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
DeRa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim celavost zasto moramo celaviti???? Evil or Very Mad Evil or Very Mad
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

de ra..nije bas do nas da mrzimo ili ne mrzimo..zasto celavimo?a zasto starimo?zasto odrastamo..svasta..normalan bioloski proces kao i svi ostali...jeste da nam ovaj manje prija nego recimo odrastanje, ali Boze moj.Nije smak sveta.Prihvatiti ga kao neizbezno i gotovo. Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Daimonion
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 20
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 27, 2005 5:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma opustite se rodjaci,ja sam poceo da celavim sa 16 godina...od tada se redovno sisam na nulu,skroz opusteno,navikao sam..ni najmanje mi ne smeta,sad ne bih pustio kosu taman da ne znam kakva izraste 8)

_________________
u pocetku sam krenuo slabo,a ona sam naglo popustio
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Celavost kod muskaraca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon