www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Celavost kod muskaraca
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Dejan1973
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 101
Mesto: Banjaluka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujte mi... nema leka

 
majjda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao kod muskaraca volim onu potpunu celavost
nevolim umjerenu
i nevolim sestice Smile
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zanimljivo je maziti ga po glavi a kosa mu kao jezici....uh..milina

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
y_yockey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam sreću da nisam čelav
 
daracbubamarac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 263

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam starijeg brata i poceo je vec dosta jako gubiti kosu, pa se bojim da to i mene ceka. Mislim da je to kod muskaraca kod kojih taj proces pocne rano prvi znak starenja, zato se tesko s time pomiriti. Ali nema dvojbe da je bitno sto je u glavi, a ne na njoj.

_________________
We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.
 
djomlapa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 521
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ljudi jedini lek koji kao nesto moze da pomogne je MINOKSIDIL !!!!
A ko ima vise kesa moze da ugradi kosu...
 
nerkom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 4

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam jarana koji pati za gustom kosom kao sto je ja imam,ali on gubi kosu jako brzo da sam mu preporucio radikalne promjene jer se fzca mijenja iz mjeseca u mjesec
 
dadop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 4
Mesto: rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to mi je u porodici i sta da ja radim da to izbjkegnem

_________________
letuuuuu stuke
 
wasapoker
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 81
Mesto: Eskilstuna

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nazalost samo operacije pomazu..
ali su skupe...

_________________
Za sve ljubitelje Pokera
pogledajte moj profil
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gubitak kose verovatno spada na top 10 listu najtraumaticnijih dogadjaja u zivotu svakog muskarca. Mnogi se hrabro nose tako sto se jednostavno predaju sudbini, dok mnogi listaju oglase za najnovijim proizvodima za sprecavanje celavosti.

Medjutim, biti celav vise nije nedostatak vec jednostavno prepoznatljiv look koji mnogi muskarci prihvataju. Mnogi muskarci sa prvim znacima celavosti odluce da obrijaju glavu i tako izbegnu da sa 30 godina lice kao neki dedica od 60. Ovo je verovatno dobro resenje, medjutim brijanje glave na nedeljnoj bazi moze biti prilicno nelagodno. Kao prvo morate ovladati tehnikom a zatim i ne biti lenji da pored brade obrijete i glavu.

Da bi pomogli milionima muskaraca sirom sveta ljudi iz kompanije www.headblade.com su izmislili specijalan brijac za glavu. Kao sto mozete da vidite na slici brijac je u potpunosti prilagodjen anatomiji glave i omogucava vrlo jednostavno i brzo brijanje. Cene je $15 i moze se nabaviti preko sajta kompanije. Takodje na sajtu mozete videti i video klipove u kojima se jasno vidi koliko je lako koristiti ovaj brijac. Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
recmk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 104
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad je barem i to jednostavno. Muskarci prijavite se za Nekad i sad. I g-din Miki P. ce uciniti sve za vas. Mada ne vidim zasto se toliko opterecujete oko toga. Pa i celavi muskarci mogu da izgledaju jako sexy, bitno je samo da li to umeju da nose. :smeker:
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa brate imaju i onu doping za kosu ako dodje do toga vrlo je uspjesno
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Celavost kod muskaraca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon