www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Boys band
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 7:23 pm    Naslov poruke: Boys band Na vrh strane Na dno strane

Baš malopre je Blue bio na MTV-u i to me je podsetilo na fascinantnu instituciju "dečačkih bendova". Kao da su oduvek postojali: New kids on the block, Funky bunch, Color me bad, Boys to man, N'sync, Backstreet boys obojili su kraj '80-ih i čitave '90. Sada je tih četvoročlanih ili radije petočlanih grupa toliko da se ponekad pitam ko ih štancuje i gde. A poslednjih nekoliko godina slična pro-muzička industrija počinje i na Balkanu sa Petim elementom i 7up, a prema matrici Ruža i Beat Streeta.
Da li simpatišete dečačke bendove?

Lično nikad nisam nalazila dobar vajb u tom karakteristično suptilnom zvuku, ali me uistinu fascinira taj imidž jakih (ali nežnih) mladih muškaraca, koji prate puni koncerti, onesvešćene šiparice, romansirane biografije i albumi sa samolepljivim sličicama. I to mi je zanimljivo kao jedan društveni fenomen, no držim se na "sigurnom odstojanju", ali onda pomislim nisu li upravo takav jedan boys band bili i veliki Bitlsi zbog kojih bih svakako zubima cepala funte kao publika onda u Liverpoolu?

Da li uopšte slušate dečačke bendove i koje?



_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusam jedan decacki bend po imenu Red Cloud...cuo sam da je bubnjar tako HOT hehehehehheheh!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Re: Boy bands Na vrh strane Na dno strane

Manhattan je napisao/la sledeće:



...ali onda pomislim nisu li upravo takav jedan boys band bili i veliki Bitlsi zbog kojih bih svakako zubima cepala funte kao publika onda u Liverpoolu?

Da li uopšte slušate dečačke bendove i koje?


Bas sam to htio reci...

Jedini boy band koji sam ikad slusao bili su The Beatles.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
tratincica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Avg 2004
Poruke: 19

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je blue ok, njih volim poslušati Very Happy
 
djonzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je super! Treba da se divimo njihovim glasovima jer treba pronaci 5 tipova kojima se slazu glasovi!!!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:36 pm    Naslov poruke: Re: Boy bands Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Manhattan je napisao/la sledeće:



...ali onda pomislim nisu li upravo takav jedan boys band bili i veliki Bitlsi zbog kojih bih svakako zubima cepala funte kao publika onda u Liverpoolu?

Da li uopšte slušate dečačke bendove i koje?


Bas sam to htio reci...

Jedini boy band koji sam ikad slusao bili su The Beatles.


Sad je zvanično! Ti i ja smo toliko slični da oboje potpisani u jednoj temi delujemo kao pleonazam Mr. Green
Btw. ostale dečačke bendove najradije čujem u koktelu sa nekim velikim SuperStarom (npr. Elton John feat. Blue) 8)

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:46 pm    Naslov poruke: Re: Boy bands Na vrh strane Na dno strane

Manhattan je napisao/la sledeće:
aureliano je napisao/la sledeće:
Manhattan je napisao/la sledeće:



...ali onda pomislim nisu li upravo takav jedan boys band bili i veliki Bitlsi zbog kojih bih svakako zubima cepala funte kao publika onda u Liverpoolu?

Da li uopšte slušate dečačke bendove i koje?


Bas sam to htio reci...

Jedini boy band koji sam ikad slusao bili su The Beatles.


Sad je zvanično! Ti i ja smo toliko slični da oboje potpisani u jednoj temi delujemo kao pleonazam Mr. Green
Btw. ostale dečačke bendove najradije čujem u koktelu sa nekim velikim SuperStarom (npr. Elton John feat. Blue) 8)


Dobro onda...
Al sad sam se NAMJERNO sjetio jos jednog.

Ali ne smijem kasti kojeg Smile



A ovo KOKTELI, boy bands + someone else, nije to moj tip koktela.

Bez zajebancije, ali bez zajebancije stvarno, moj omiljeni cocktail zove se MANHATTAN (i to u Bourbon verziji radije no Scotch).

There's a moon over Bourbon Street Tonight...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa prodigy....
i oni su decacki....krenuli momci sa 16 god...

_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 12:00 am    Naslov poruke: Re: Boy bands Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
A ovo KOKTELI, boy bands + someone else, nije to moj tip koktela.

Bez zajebancije, ali bez zajebancije stvarno, moj omiljeni cocktail zove se MANHATTAN (i to u Bourbon verziji radije no Scotch).

There's a moon over Bourbon Street Tonight...


Wow, to je tako Austerovski! Very Happy I sasvim ne pristaje temi o light muzici, nego radije Tom Waitsu Rolling Eyes

Kao teen sam uslovno "volela" Boys to men, radili su teme za Marphyjeve filmove Exclamation
PostScript. Sting? Zašto ne postaviš taj song na Lyricsu? Wink

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dakle Bourbon Manhattan with an extra cherry for me Very Happy

And a song, lets say something like "All the world is green" sa Blood Moneya.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram priznati da sam se svojevremeno palila na New Kids On the Block...al davno beshe....Sad? Ma ne mogu ocima da ih vidim....kad krenu da stenju i trepcu...uh!!! New Evil

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Go Jordan!
Go Donnie!
Go Joe!
Go Danny!
Go Jon!
Go NKOTB!
I ja sam jednom imala 12 Embarassed

PostScript. na tebe A više ne nasedam Rolling Eyes

_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Boys band Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon