www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dalje prste!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 09, 2008 12:46 pm    Naslov poruke: Dalje prste! Na vrh strane Na dno strane

Zasto muskarcima smeta kada im je sestra sa dobrim,najboljim ili bilo kojim drugom?
Sta je to sto vas tu nervira?
Juce sam bas pricala s bratom o tome i kaze da mu uopste nije svejedno sto je nasa sestra s njegovim drugom.
Posle mi je i rekao sledece,za mene i moju sestru :"Ja bih voleo,da vas dve nemate decka do 35,ako moze".
Kad sam pitala :"Zasto"? ,rekao je da ne zna da objasni.

Ja sam to kontala ovako:On je sa tim svojim drugovima stlano,i zna sta svaki od njih pomisli kad vidi noge neke dobre ribe i o cemu masta sa njom.pa onda,kad pomisli da mu je devojka njegova sestra,mogu da zamislim kako mu je kada zna sta njegov drug sa njom planira i kako na nju gleda...
Da li je samo ovaj strah u pitanju ili i nesto drugo?


Smile



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 09, 2008 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidiš zanimljiva tema,djelomično si u pravu ali tu se radi još o tome što se mi ponašamo zaštitnički ili se bar želimo tako ponašat,razmišljamo ovako "šta meni ima tko dirat sestru" a kad se tu radi o nekom mom drugu onda smo još gori,a zašto je tako ne bih ti zna objasnit Wink

_________________
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 09, 2008 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema to veze sa zastitinckim ponasanjam, mi smo svesni cinjnice da sestre moraju da nam imaju momke, nego je problem ako ti drug spava sa sestrom i raskinu za mesec, dva, tri ili nebitno koliko i onda svaki put kad te pogleda taj drug ima da pomislis na to da ti je bio sa sestrom i ima polako ali sigurno da se distanciras od njega, tako da muskarci kada brane sestri da bude sa njegovim drugovima ustvarsi stite to drugarstvo a ne sestru. a jedno je misliti a drugo je raditi...
"Ja bih voleo,da vas dve nemate decka do 35,ako moze" on zna da to ne moze, verovatno je malo mladji decko pa ne moze jos sve da razume, ali razumece, ne brini...

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 09, 2008 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^znaci, braca uopste ne misle na svoju sestru nego brane prijateljstvo?hm,mislim da ni ta krajnost nije bas najtacnija.
flickino i tvoje objasnjenje zajedno je mozda neki pravi odgovor na to pitanje (bar ja na to tako gledam)
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 09, 2008 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa vidis,moguce je i da brane prijateljstvo,vrlo zanimljivo,to mi nikad nije palo na pamet.
Bas bih vlela kad bi neko uspeo stvarno da objasni pravi razlog,mada kontam da nije kod svakog isti ali kao sto je rekao Ptolemej,on ne moze da objasni...mozda neko drugi uspe da nam kaze,bas tacno,bas bih volela da cujem druga misljenja Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 10, 2008 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"bas tacno" je jako relativna stvar po ovom pitanju. npr,moj brat je tako postupao jer on poznaje svoje prijatelje, zna da nisu za mene, zna kako se ophode prema devojkama itd itd. . . i mene uvek drzao po strani. prosto i jednostavno tako.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto se verovatno plasi jer zna i vidi kakvi su danasnji momci, devojke

_________________
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plaši se jer zna kako razmišljaju muškarci, i ne želi da njegovu sestru povredi neki od njegovih drugova za koje zna kakvi su.
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne razumem sto stalno potencirate to da neci brat ima lose drugove!!! nema svaki decko na planeti lose drustvo a vi non stop polazite od toga!!! sta ako neko ima dobre drugare i ipak brani sestri da bude sa njima? koje je onda opravdanje?

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iako su dobri drugovi to ne znaci da su i dobri prema devojci

_________________
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislio sam na to da su dobri momci, pogresno sam napisao dobri drugovi! ja recimo imam druga koji je dobar decko, i sve je ok sa njim, prema devojkama je manji od makovog zrna i ipak nikad u zivotu mu ne bi dao da bude sa mojom sestrom!

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a nisi napisao zasto ne bi sto je i tema rasprave Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Dalje prste! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon