www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dalje prste!
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milannik1 je napisao/la sledeće:
nema to veze sa zastitinckim ponasanjam, mi smo svesni cinjnice da sestre moraju da nam imaju momke, nego je problem ako ti drug spava sa sestrom i raskinu za mesec, dva, tri ili nebitno koliko i onda svaki put kad te pogleda taj drug ima da pomislis na to da ti je bio sa sestrom i ima polako ali sigurno da se distanciras od njega, tako da muskarci kada brane sestri da bude sa njegovim drugovima ustvarsi stite to drugarstvo a ne sestru. a jedno je misliti a drugo je raditi...
"Ja bih voleo,da vas dve nemate decka do 35,ako moze" on zna da to ne moze, verovatno je malo mladji decko pa ne moze jos sve da razume, ali razumece, ne brini...


ja imam sestru koja ćesada ući u te neke,da se tako izrazim, kritične godine
i ja štitim nju a ne drugarstvo zasigurno,ipak naposljetku na njoj je izbor s kime će biti,ali kad promislim na ovo šta je napisa millanik:

Pa niko nece da zna da mu neko kara sestru. Iako se to zna, nece da se podseca na to. A sa drugom pogotovo posto drugovi uvek pricaju o sexu i tako tim stvarim. I sad zamisli da ti dodje drug i kaze, JOJ kako sam ti karao sestru juce. I nemora ni spomeniti sestru, nego kaze, Joj kako volim kad mi riba pusi, a ti automacki pomislis na to kako tvoja sestra njemu pusi. Nebi to nikad voleo da dozivim.

Ni ja ali vjerovatno će bit neka takva situacija

Ja ću svoju savjetovat šta je bolje za nju,eto toliko od mene



_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Dalje prste! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon