www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sandra Bullock
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 17, 2009 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je to lepo. Ima stvarno dobrih filmova u kojim je ona glumica, nego pomalo me i nervira to detinjasto kod nje, nekad zna stvarno da pretera tako da nisam bas obozavatelj filmova gde je ona, ali moze se odgledati i nauciti sigurno nesto novo. I lepa je da Very Happy


_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 01, 2009 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim je, to je cinjenica, ali..
uglavnom je uvek ista.. ili sam ja bar stekla takav utisak. U svim komedijama tj romanticnim komedijama je ista. Ili joj prosto skroje takvu ulogu jer vide da to prolazi ili.
ko bi to znao Laughing

ps jeste gledali ovaj novi film "Prosidba"???
Very Happy
 
hani77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 18 Nov 2009
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 18, 2010 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
Volim je, to je cinjenica, ali..
uglavnom je uvek ista.. ili sam ja bar stekla takav utisak. U svim komedijama tj romanticnim komedijama je ista. Ili joj prosto skroje takvu ulogu jer vide da to prolazi ili.
ko bi to znao Laughing

ps jeste gledali ovaj novi film "Prosidba"???
Very Happy


Kako je originalan naziv tog filma?


ja sam pre neki dan gledala njenu komediju"Dok si ti spavao" i super je.

[Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 18, 2010 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ps jeste gledali ovaj novi film "Prosidba"???


Taj film sam gledala 3-4 puta i tako mi je smesan da ne mogu da opisem. Obozavam je, normalna je, nije svuda po novinama, nema tonu sminku. Malo je reci, ali obozavam je...
Svidja mi se film Premonition

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 18, 2010 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije loša, mada bi po meni mogla biti i bolja (naravno, uvijek se može biti i bolji). Nisam je pratila kroz filmove nešto sad previše, o njenom privatnom životu ne znam apsolutno ništa, ali mi je privlačna na neki svoj jednostavan način, i stičem utisak da je kod nje upravo ono poznato "ili je voliš ili ne", kao da sredine ne može ni biti.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 18, 2010 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja je vise volim u 'ozbiljnijom' filmovima tipa A Time to Kill i Murder by Numbers, ali simpa su mi i njene tzv ljubavne komedije (mada meni u njima najcesce nista komicno nije)...prosto...draga mi je Very Happy Very Happy

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 20, 2010 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad davno ja sam bio zaljubljen u nju... Very Happy

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Sandra Bullock Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon