www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Metal-da li ga volite, zasto i koje su vam omiljene grupe?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
hetaira
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Jul 2008
Poruke: 676
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 6:13 pm    Naslov poruke: Metal-da li ga volite, zasto i koje su vam omiljene grupe? Na vrh strane Na dno strane

Licno obozavam metal,volim da slusam svasta,ali izdvajam:
1.sepultura
2.cradle of filth
3.SOAD
4.Evergrey
5.Amorphis
6.Paradise lost

A vi?



_________________
..THE WORLD IS MINE...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

respect svakoj muzici ali nije to moj fah

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Dama sa Balkana
¤ dišem za tebe ¤
<b>¤ dišem za tebe ¤</b>





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 2061

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slušam većinom domaću glazbu Exclamation ... Ali kad se poželim "stranjske", onda najradije slušam rock i metal... Koji me baš opušta i uvijek mi popravi raspoloženje... Mr. Green Uglavnom... Power metal ( Sonata Arctica, Stratovarius ), trash ( METALLICA Exclamation ), gothic ( Inkubus Sukkubus, Nightwish ), heavy ( Iron Maiden ) ... =) Jedino ne podnosim black metal... Rolling Eyes

 
hetaira
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Jul 2008
Poruke: 676
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 19, 2008 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dama sa Balkana je napisao/la sledeće:
Slušam većinom domaću glazbu Exclamation ... Ali kad se poželim "stranjske", onda najradije slušam rock i metal... Koji me baš opušta i uvijek mi popravi raspoloženje... Mr. Green Uglavnom... Power metal ( Sonata Arctica, Stratovarius ), trash ( METALLICA Exclamation ), gothic ( Inkubus Sukkubus, Nightwish ), heavy ( Iron Maiden ) ... =) Jedino ne podnosim black metal... Rolling Eyes



Lijep izbor. Preporucila bih ti Iced Earth lagani su za slusat....

_________________
..THE WORLD IS MINE...
 
Dama sa Balkana
¤ dišem za tebe ¤
<b>¤ dišem za tebe ¤</b>





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 2061

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 25, 2008 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hetaira je napisao/la sledeće:
Dama sa Balkana je napisao/la sledeće:
Slušam većinom domaću glazbu Exclamation ... Ali kad se poželim "stranjske", onda najradije slušam rock i metal... Koji me baš opušta i uvijek mi popravi raspoloženje... Mr. Green Uglavnom... Power metal ( Sonata Arctica, Stratovarius ), trash ( METALLICA Exclamation ), gothic ( Inkubus Sukkubus, Nightwish ), heavy ( Iron Maiden ) ... =) Jedino ne podnosim black metal... Rolling Eyes



Lijep izbor. Preporucila bih ti Iced Earth lagani su za slusat....


Hvala. =) Nabavit ću ih i poslušati. Wink

 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 05, 2008 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dama sa Balkana je napisao/la sledeće:
Slušam većinom domaću glazbu Exclamation ... Ali kad se poželim "stranjske", onda najradije slušam rock i metal... Koji me baš opušta i uvijek mi popravi raspoloženje... Mr. Green Uglavnom... Power metal ( Sonata Arctica, Stratovarius ), trash ( METALLICA Exclamation ), gothic ( Inkubus Sukkubus, Nightwish ), heavy ( Iron Maiden ) ... =) Jedino ne podnosim black metal... Rolling Eyes



Stvarno lep izbor!!! Jeste da ne slusam sve to al si ih lepo podelila po zanrovima!!! Svaka cast!!!

Sto se samog metala tice jedino sto mi stvarno odgovara je Heavy! Maiden, Judas Priest, Blind Guardian... Mogu jos da upadnu Metallica (raniji radovi), Stratovarius, Lordi, Pantera, Pride & Glory...

Inace svima koji vole metal bih toplo preporucio da poslusaju "Demons & Wizards" bend! Brutalni su...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
punkisnotdead91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 11 Jul 2007
Poruke: 78
Mesto: On Metal Heaven

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 05, 2008 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jes da mi pise punk na namu al ja zivim za metal i izdvojila bi Kataklysm,Moonspell,Dark Lunacy,Epica,Arch Enemy,Dimmu naravno,Corpse,Extreme Noise Terror,Crimson Death,Immortal etc etc

_________________
Metal je moj zivot
 
Quentin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Sep 2008
Poruke: 24

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 10, 2008 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim metal, al nevolim sotonjare.
osim toga ima dosta

Pantera
Soulfly
Yngwie Malmsteen
. . . itd

_________________
HRKLJUS
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 12, 2008 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad slusam...sve zavisi od raspolozenja.
Moj decko slusa...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
hetaira
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Jul 2008
Poruke: 676
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 14, 2008 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je decko navukao na metal i nisam se pokajala...

_________________
..THE WORLD IS MINE...
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 13, 2009 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slusam metal od kad znm za sebe,samo metal
sepultura
iron maiden
him

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
TEMPTATION
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 16 Sep 2009
Poruke: 3364

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 11, 2010 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uglavnom slusam gotic i simfonijski metal
within temptation,evanescence,nightwish,delain,stream of passion,

_________________
Sto ne boli to nije zivot,
sto ne prolazi to nije sreca.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Metal-da li ga volite, zasto i koje su vam omiljene grupe? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon