www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kompleks nize vrednosti
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 13, 2008 9:17 pm    Naslov poruke: Kompleks nize vrednosti Na vrh strane Na dno strane

Da li vam se desavalo da dobijete onaj kompleks nize vrednosti da niste dovoljno lepe, zgodne..
Da ima puno, puno lepsih devojaka od vas?
Sta onda?



_________________
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, zašto bi mi se to dešavalo? Nisam opterećena time da budem najlepša, najzgodnija. Jasno mi je da sigurno postoje mnogo lepše cure, pametnije, nego što sam ja. Ali da li je sve u spoljašnjoj lepoti? Ne. Važna je unutrašnja lepota, unutrašnja sreća koja me čini da se osećam ispunjeno, zadovoljna sama sobom. Po meni je lepota kada imaš voljenu osobu pored sebe, sada me i ovo malo bebče ispunjava srećom i to sve čini da osećam da je ovo srce u grudima puno srećom.


Na pitanje šta onda, odgovoriću ti da pročitaš prve redove moga posta, jer nije sve u spoljašnjoj lepoti, nešto je i u unutrašnjoj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^ ne mora ljubav uvek sve da ispunjava. Nekad dodje dan kad ne mislim da sam ista zasluzila. Nekad iako te partner voli i misli da si najlepsa za njega, osecas se veoma ruznom. Treba prvo ispuniti sebe, pa onda ugadjati partneru.
Desava se to, najcesce u onim danima u mesecu Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desi se naravno. Opadne mi nivo samopouzdanja u krvi i eto,desi se. Laughing ali isto tako i prodje. Radim na sebi.
Ali da,ego proradi.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 7:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi se do sad nikad nije desilo jer jednostavno uvek se nadam u bolje tako da nikad nemam razloga da ponižavam samog sebe ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ne razumem,nadas se u bolje? nadas se da ces biti lep ili se nadas da si lep i zgodan ili se.. Mr. Green
aham,ti si samouveren i nista te ne moze izbaciti iz koloseka?
cool Cool
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa :LoL:, koliko vidim i ti stojis samouvereno u svom koloseku Mr. Green Laughing Laughing

Neam pojma, nikada nisam ucestvovao u izboru za mistera pa da me uhvati trema da li cu ispasti ovakav, ili onakav, oce li mi lepse stajati ovo ili... Razz Laughing A opet, samo zbog "vizuelnog efekta" to nikako nije komplex nize vrednosti, to je mnogo shiri pojam od samo estetskog... Ali da, desavalo se da pomislim "sta ako ovo, sta ako ono.." ali daleko od toga da sam se time opterecivao, daleko od toga Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 19, 2008 6:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
^ne razumem,nadas se u bolje? nadas se da ces biti lep ili se nadas da si lep i zgodan ili se.. Mr. Green
aham,ti si samouveren i nista te ne moze izbaciti iz koloseka?
cool Cool


Ovo drugo Wink ... nedam na se' .. nit' pod 'ase Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 20, 2008 4:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To samo malo dokazuje da muskarci ne brinu toliko kako ce da izgledaju, nego mi zene to vise radimo Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 20, 2008 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima i sujetnih muskaraca,pogledajte samo manekene Mr. Green A,ipak,muskarci ce pre dobiti taj "komplex" ako "ortak"ima bolji auto,mobilni,bolju "gajbu" itd itd..kad im se ugrozi "muskost"..
Mr. Green
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 20, 2008 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

desavalo mi se ranije, dok nisam izgradila svoju licnost
i shvatila da se nesto drugo vrednuje u zivotu, a ne samo izgled...

najbitnije je raditi na sebi, psihicki

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 20, 2008 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi mi u određenim trenutcima imamo osjećaj niže vrijednosti,taj je osjećaj prirodno stvoren u nama i on nas potiče na to da budemo još bolji, tjera nas da nađemo veću sigurnost, potiče na djelovanje... nitko od nas ne može reći da se baš nikada nije osjećao manje vrijednim, nezadovoljnim sobom, bez obzira kakvu unutrašnju i vanjsku ljepotu imao...

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kompleks nize vrednosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon