www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jecika, Srećan Rođus :)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 12:00 am    Naslov poruke: Jecika, Srećan Rođus :) Na vrh strane Na dno strane

Jekac, pa dočekasmo i ovaj, nama, bitan dan. I neka smo, vredelo je čekati. Very Happy Dosta je priča iza nas, tako da ne bih zauzimala dragocen prostor uvodom i razradom Mr. Green , idemo odmah na zaključak Mr. Green - Srećan rođendan i sve najlepše!!! Very Happy




A sada...pevaj sestro, pevaj rode, pazi da nam voz ne ode.... Laughing Laughing Mr. Green






_________________
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa draga Jecika zelim ti srecan rodjus i da ti se sve zelje i zeljice ostvare,zelim ti sve naj naj u zivotu Very Happy Kiss Wink

_________________
 
Ginobili93
...3,2,1...
<b>...3,2,1...</b>



Godine: 31

Datum registracije: 05 Jan 2008
Poruke: 1059
Mesto: Kaluđerica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan Jecika....da dugo zivis i velika porastes Laughing Laughing Laughing ....sve naj Wink

_________________
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sretan rodjendan Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
daja23
**garavuša**
<b>**garavuša**</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2007
Poruke: 14464
Mesto: Gdje Neretva hladna teče:)

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga Jecika, želim ti Sretan Rodjendan i da ti se ostvare sve želje, koje do sad nisu, baš u ovoj godini života Very Happy

Sve naj...najbolje od srca Wink


_________________
Svi idu dalje i ja sa njima, životni pravac moram da pratim, a toliko divnih časova ima u koje želim da se vratim...
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan i sve najbolje. Smile
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 3:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh sad, josh kad bih znao koja od 1268 Jecika foruma. Embarassed
EleM, pravicu se da znam. Mr. Green
Jecko, devojko, zheno, majko, bako, (chisto da sve obuhvatim) zar i ovaj "novi dan" dodje? Surprised
Kako mi se chini, uistinu.
Srecan rodjus i da nam i dalje budesh dobra koleginica i vrednica. Najsrdachnije, moja malenkost iliti ja. Very Happy (sad je, valjda, svima jasno koja Jecika.)
Usput josh i za predstojece ... Very Happy


Ako se ne vidi, onda asocijacija ovde --> http://www.lebenshilfe-stmk.at/gallery/albums/uploads/galerie2007/Am_Meer.jpg

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 7:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srecan rodjus i od mene, i da ti sve zelje ispunu Wink

_________________
I C E M A N
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 7:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jecika .. sretan rodjendan i sve najbolje u zivotu

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga Jecka cestitam ti rodjendan! Iskoristi ovaj dan maximalno jer je on veoma poseban za tebe i uzivaj u svakom narednom trenutku i osecaj se srecno i zadovoljno i ne zaboravi da neko uvek, ali bas uvek misli na tebe

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kumooooooooo sve najbolje i sve što poželiš, neka nađe put do tebe...Ljubim




_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
David 1986
-Pežo boy-
<b>-Pežo boy-</b>





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 8430

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čestitam i ja...sve najjj
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Jecika, Srećan Rođus :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon