www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trazim
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
vukicevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 37
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 11:49 pm    Naslov poruke: *******IDOLI- MALENA******* Na vrh strane Na dno strane

jeste da nemam 100 postova ali zivot je pred amnom boze zdravlja bice ih na stotine.......


_________________
Moc pocinje onde gde se javnost zavrsava
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa do tad ces se morati strpeti vukicevic Smile ili se nadati da ima neko tu pesmu pa ti je posalje e-mejlom, jer ja na zalost nemam tu pesmu Rolling Eyes
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto rekoh posalji mi mail na PP pa cu ti poslati pesmu

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
Nemanja011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 8

brunei.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 1:13 am    Naslov poruke: Re: nikotin Na vrh strane Na dno strane

dino_fox je napisao/la sledeće:
jel ima neko pesmu nikotin od natase bekvalac,al da normalno radi?


E stvarno pesma OK radi ali verovatno imas problem sa tvojim plejerom i sa download-om, tako da je opet skines sa ovog naseg sajta.
 
ALPENGIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 26 Nov 2004
Poruke: 205

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako nisi nasla ovu drugu, napisi mi PP, da ti posaljem link.

pozdrav.

_________________
- have a nice day -
 
djuzba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skini winamp
 
djuzba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakav Radio Kosava!?!
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslato, javi jel sve ok. Pozdrav

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
lukamuzika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 107
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 7:05 pm    Naslov poruke: zelja Na vrh strane Na dno strane

Znam da nemam 100 postova ali ako mozete MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLIM VAS da mi okacite pesmu od serifa turkovica - poslednji boem. bio bih vam jaaaaaaaaaaaaako zahvalan.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lukamuzika pravilo je ipak 100 postova da imas pravo na muzicku zelju, ali ukoliko budem naso tu pesmu, cu ti se javiti privatnom porukom! Jel moze tako?
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ja pesmu ali nazalost pravila su pravila,kad bi je tebi poslala mailom svi bi to trazili Rolling Eyes

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E Sanjice u istoj smo dilemi... samo sto ja ne saljem pesmu mailom, nego samo link! Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Trazim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  sledeća
Strana 4 od 36

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon