www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

poruka_za traži
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
poruka_za
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2007
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 10:56 am    Naslov poruke: poruka_za traži Na vrh strane Na dno strane

Jovana Nikolic - Ja te sanjam iz filma Disi Duboko

Ako neko ima pesmu molim vas da mi posalje na
poruka_za@yahoo.com
Thanks Very Happy


Edit by ~SonicLady~: promenjen naslov teme


 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 3:19 pm    Naslov poruke: :] Na vrh strane Na dno strane

Ja je nemam u izvodjenju gorepomenute dame, ali je imam u velicanstvenoj interpretaciji Madam Piano sa identicnim tekstom, naravno. Mr. Green Poslacu ti je, a ostali neka nastave da traze bas tu verziju koju si i zatrazila, te nek ti ova posluzi bar kao "zamena" u medjuvremenu! Razz

Javi kakvi su utisci! Very Happy

_________________
 
poruka_za
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2007
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 3:33 pm    Naslov poruke: Re: :] Na vrh strane Na dno strane

Raziel@Nosgoth je napisao/la sledeće:
Ja je nemam u izvodjenju gorepomenute dame, ali je imam u velicanstvenoj interpretaciji Madam Piano sa identicnim tekstom, naravno. Mr. Green Poslacu ti je, a ostali neka nastave da traze bas tu verziju koju si i zatrazila, te nek ti ova posluzi bar kao "zamena" u medjuvremenu! Razz

Javi kakvi su utisci! Very Happy

HVAAAAAALA ti punoooooo... evo sad slusam ali da te ispravim ovo nije Madam Piano ovo je Jovana Nikolic... lici joj glas kao od Madam piano ali nije Madam piano...ako ne znas nabavi od Jovane Nikolic - Posle tebe ili Lutka od porcelana pa ces prepoznati. U svakom slucaju THANKS!!!
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 18, 2008 4:50 pm    Naslov poruke: :] Na vrh strane Na dno strane

E, pa da znas da mi je utoliko draze sto sam ti (i ne znajuci) ispunio tu muzicku zelju! Razz Verujem ti, sto da ti ne verujem, ali to sad sve pada u drugi plan kad je kod tebe tvoja dugo-ocekivana i sasvim sigurno veoma draga pesma! Very Happy

Uzivaj i dalje uz www.domaci.de!

_________________
 
poruka_za
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2007
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 09, 2008 2:32 pm    Naslov poruke: Kaliopi - Zelim ti reci Na vrh strane Na dno strane

Da li neko ima Zelim ti reci od Kaliopi mp3 a da ne fali prvih 15 sec snimka. posto sam skidao sa svih mogucih sajtova ali svuda fali malo pocetka pesme pa ako neko ima nek posalje mi na poruka.za@gmail.com. Hvala unapred Very Happy
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 09, 2008 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spojena dupla tema.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
poruka_za
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2007
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 27, 2008 5:49 pm    Naslov poruke: poruka_za trazi Na vrh strane Na dno strane

Ako neko ima pesmu od Nevene Avramovic - Ostani nek salje unapred hvala
poruka.za@gmail.com
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 27, 2008 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponovo ti spajam teme, molim te da malo pripaziš Wink

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 28, 2008 9:56 am    Naslov poruke: Re: poruka_za trazi Na vrh strane Na dno strane

poruka_za je napisao/la sledeće:
Ako neko ima pesmu od Nevene Avramovic - Ostani nek salje unapred hvala
poruka.za@gmail.com

Hmmm...ne znam za tu pesmu... Confused Prema mojim izvorima, ona ima dve pesme iza sebe, i to "Nista o njoj" i "Do gole koze"...da nije slucajno jedna od njih?! Shocked Ako nije, onda mora da je nesto novo?? Rolling Eyes

Pozdrav! Idea

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> poruka_za traži Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon