www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Izvinjenje
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 1:34 pm    Naslov poruke: Izvinjenje Na vrh strane Na dno strane

Csje.
Ono sto se sinoc desilo je bilo stvarno glupo,tj. jako je glupavo ispalo i ja sam ispala totalni kreten samo zato sto ne mogu da cutim.
Naravno da namerno nisam otkrila ime Idealno_lose,sve je to bila brzina i konfuzija,i stvarno nisam nista lose mislila.
I ne mogu da verujem da Idealno_lose zbog takvog idiotluka nece da razgovara sa mnom,kao da ne razume.
Eto...jos jednom se izvinjavam njoj,i svima koji su se osetili uvredjenim,stvarno mi to nije bio cilj i nadam se da ovaj glupi dogadjaj nece uticati na utisak ostalih ljudi sa foruma koji su stekli o meni.
Ja sam samo ponekad jako rastrzana u tuzna i samoj sebi nejasna pa mi se onda svasta desava,i jako patim i jako mi nije dobro i iz toga svasta izadje kad sam nervozna a sinoc sam bila jako jer sam cekala na jednu stvar od pocetka godine,i juce se ispostavilo da to nista nije uredu.
Eto...
Moje izvinjenje.



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mala, svaka cast Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wink

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hrabro sa tvoje strane... Wink
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije to bre hrabrost,to je vaspitanje pre svega,pa onda tolerancija i zdrav razum Wink

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 5:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako ne znam o cemu se radi, i i dalje ne znam ime idealne, cestitam na iskrenosti Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Iako ne znam o cemu se radi, i i dalje ne znam ime idealne, cestitam na iskrenosti Smile


Potpisujem,svaka cast filicka...malo je takvih danas i ostani takva.
Ne daj bagri da te pokvari i budi uvijek to sto jesi Smile

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo tako, lepa!
Sto kaze mayche, ni ja ne znam ime idealne, nit' me zanima...

_________________
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 11:44 pm    Naslov poruke: Re: Izvinjenje Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
Csje.
Ono sto se sinoc desilo je bilo stvarno glupo,tj. jako je glupavo ispalo i ja sam ispala totalni kreten samo zato sto ne mogu da cutim.
Naravno da namerno nisam otkrila ime Idealno_lose,sve je to bila brzina i konfuzija,i stvarno nisam nista lose mislila.
I ne mogu da verujem da Idealno_lose zbog takvog idiotluka nece da razgovara sa mnom,kao da ne razume.
Eto...jos jednom se izvinjavam njoj,i svima koji su se osetili uvredjenim,stvarno mi to nije bio cilj i nadam se da ovaj glupi dogadjaj nece uticati na utisak ostalih ljudi sa foruma koji su stekli o meni.
Ja sam samo ponekad jako rastrzana u tuzna i samoj sebi nejasna pa mi se onda svasta desava,i jako patim i jako mi nije dobro i iz toga svasta izadje kad sam nervozna a sinoc sam bila jako jer sam cekala na jednu stvar od pocetka godine,i juce se ispostavilo da to nista nije uredu.
Eto...
Moje izvinjenje.



Eto dobila si pažnju Razz
Draga moja nisan ja na tebe ljuta, nit išta mislin negativno o tebi..
To s imenon je sve ispalo kako je ispalo, *ebiga..
I nemaš se šta izvinjavat, sve je 5.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 12, 2008 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije bila poenta u tome da dobijem paznju. Neutral
OK onda,ako je sve OK...super. Mr. Green

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
rL-Valter
panonski mornar
panonski mornar





Datum registracije: 24 Feb 2008
Poruke: 7659
Mesto: Senta sity

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 29, 2008 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmm a kak joj je ime ako mogu znati Mr. Green Mr. Green Mr. Green sapni mi Wink

_________________
Prodala si veru, crni biseru... u to ime castim sve od reda... pricace o meni ljudi da sam lik i kad' gubim... GUBIM KAO POBEDNIK..
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 29, 2008 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Filcika, šapni meni, pa će onda Valter da pita mene, a ja ću da tražim od njega 2500€! Cool

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Izvinjenje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon