www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bojan_kralj napunio 18 godina :)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 1:14 am    Naslov poruke: Bojan_kralj napunio 18 godina :) Na vrh strane Na dno strane

Eeeeeeee posto vidim da niko nece da otvori cestitku eto ja sam specijalno morao da dolazim samo zbog toga Mr. Green ....E sad

Srecan 18-ti rodjendan mom bratu Bojanu zelim ja, kao i cela policijska uprava i sire Mr. Green ...Nek ti se ispune zelje i zeljice i tako dalje, puno para ti zelim, jer kad imas para onda imas i srece i zdravlja i sexa i svega sto ide uz to. Ujedno zelim mu da sada posto je punoletan, da manje gnjavi i da dosadjuje i da konacno krene da radi nesto korisno Mr. Green . Znaci brate moj dok ti veceras ja ovde kuckam tebi cestitku Mr. Green , nemam vise inspiracije nista da ti pozelim valjda ce i drugi nesto da kazu Very Happy....U svakom slucaju srecan ti 18-ti rodjendan Very Happy






_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
Dama sa Balkana
¤ dišem za tebe ¤
<b>¤ dišem za tebe ¤</b>





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 2061

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaooo, čestitke i od mene! Želim ti sve najbolje, od srca... Ostvarenje svih želja i snova...! Very Happy
Čo'eče, napokon si punoljetan! Very Happy

 
daja23
**garavuša**
<b>**garavuša**</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2007
Poruke: 14464
Mesto: Gdje Neretva hladna teče:)

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

18 najljepših želja za 18 godina tvojih,
18 najvrijednijih ruža iz bašte moje mašte,
18 poljubaca primi za ovaj dan...
18 čestitki za tvoj 18-ti rođendan!!!

Sva najbolje, od srca Wink

_________________
Svi idu dalje i ja sa njima, životni pravac moram da pratim, a toliko divnih časova ima u koje želim da se vratim...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ih! poraslo pilence nastino...sad si veliki tako da vodi racuna...moze ova teta da te u'apsi...aj nek ti je uzdravlje! Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam....sad cemo da imamo i punoljetnog kralja Mr. Green

_________________
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke od srca za 18-ti rodjendan, sve najbolje! Kiss. Smile
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 4:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, sad si nadrljao... Rolling Eyes

Srećan rođendan!!! Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 5:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sretan rodjos Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 5:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imenjache,

Sretan rodjendan i sve najbolje u zivotu i da te sreca prati ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 8:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa kralju nas,zelim ti srecan rodjendan i da ti se sve zelje i zeljice ostvare,mnogo zdravlja,srece i uspeha ti zelim,a sve ostalo dolazi samo Very Happy

_________________
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srećan ti rođendan, želim ti sve najbolje...
 
serbia_989
Schatzi
<b>Schatzi</b>



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jul 2008
Poruke: 1428
Mesto: Subotica, Srbija!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam brate Cool sad mozes legalno da pijes Rolling Eyes Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
zaboravljeni nikad ne zaboravljaju zaboravne!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Bojan_kralj napunio 18 godina :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon