www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vas omiljeni fudbaler
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Koji je vas omiljeni fudbaler?
Cristiano Ronaldo
13%
 13%  [ 6 ]
Lionel Andreas Messi
11%
 11%  [ 5 ]
Didier Drogba
0%
 0%  [ 0 ]
Ronaldinho
2%
 2%  [ 1 ]
Kaka'
11%
 11%  [ 5 ]
Sergio Ramos
0%
 0%  [ 0 ]
Fernando Torres
9%
 9%  [ 4 ]
Frank Lampard
4%
 4%  [ 2 ]
Steven Gerard
2%
 2%  [ 1 ]
T. Henry
9%
 9%  [ 4 ]
Andrei Arshavin
6%
 6%  [ 3 ]
Juninho
0%
 0%  [ 0 ]
Robinho
4%
 4%  [ 2 ]
Neko drugi...
23%
 23%  [ 10 ]
Ukupno glasova : 43

Autor Poruka
admch
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 99

Datum registracije: 15 Nov 2008
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 19, 2008 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glaso sam za Robinjo...a da sam mogo glaso bi i za Sergio Ramos....

jednostavno Real ..nema veze ko sve sto ima veze s Realom je meni superrr Very Happy:Very HappyVery Happy:Very HappyVery Happy Cool


 
DELIJA_VGD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2009
Poruke: 24

mongolia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dvoumio sam se izmedju Ramosa i Arshavina,ali na kraju ipak Arshavin... Very Happy
 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 22, 2009 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za Robinha iako se tesko odluciti izmedju ovih imena Wink
 
Bituse
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2008
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj omiljeni nogometas je Darijo Srna
 
Focus_PC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 80

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ricardo Kaka
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 12, 2009 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm..-ima ih stvarno dosta,neki i nisu na listi.Ali sa liste je definitivno kristijano ronaldo.
Nevjerovatna snaga udarca,brzine,pregleda igre i osjećaja.
Sve to potkovano sa urođenim talentom.
Jednostavno trenutno,ali i za duže vrijeme najbolji fudbaler koji će obilježiti narednih 10 godina to je sigurno.Iz sezone u sezonu je sve bolji.
Tu je omaleni argentinac leo mesi.nevjerovatna tehnika upakovana sa argrntinskim načinom igre,tj velika hrabrost i požrtvovanost,na svaku loptu ide kao da je zadnja u životu.
To mi se mnogo sviđa.
Pa stiven džerard šta reći o njegovim loptama upućenim saigračima.
podsjeća me na dejvida bekama iz najboljih dana.Preciznost u milimetar.
Svakako najbolji engleski fudbaler koji je ikada izašao na fudbalski teren,veliki borac,i kapiten,jedan od najboljih kapitena sigurno.
Što samo govori ako bude htjeo da nastavi karijeru moćiće da bude dobar trener,ili selektor.
Alesandro del pjero, ha pogledati njegove godine i igru koju pruža,pa to je nevjerovatno.
Igra bolje nego na početku svoje karijere,kada je u ono vreme odšteta za otkup od juventusa iznosili 100 miliona maraka.Šta reći rođen kao veliki znalac,takav će da ostane čitavog života.
Anri je nešto uz zidana najbolje što su francuzi ikada imali,naravno uz platinija i papena.
esad na odbrambene igrače,definitivno trenutno najbolji defanzivac je nemanja vidić,koji će jako dugo to da bude.
Ramos spoj jedne fudbalske agresivnosti,potkovane sa snagom i hrabrosti ne viđene,pa taj ide glavom na loptu u visini kopačke,takođe sa istom uleće gdje pojedini fudbaleri ne smiju ni da gledaju,nema za njega izgubljene lopte.
Raul najbolji izraziti centarfor koji je ikada postojao,koliko je samo taj čovjek golova dao.
Šteta je što će takav fudbaler uskoro napustiti fudbal.
Ima njih još koliko god hoćete ali su mi ovi najdraži.
a najdraži ili najbolji fudbaler u zadnjih 15 godina mi je Rivaldo.
O njemu je već sve rečeno.Teško će da bude narednih godina tako kompletan igrač.
Fudbaler koji je imao udarce i pasove i lijevom i desnom nogom za koje nikakda niko nije mogao da procijeni koja mu je jača ili bolja strana.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
voluica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 115

Datum registracije: 23 Feb 2009
Poruke: 6
Mesto: Kuala Lumpur

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 23, 2009 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od ponudjenih mesi, a ovako Nemanja Vidic



[Edit by Sascha336: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 02, 2009 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Fernando Torres...

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
am3r
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 28 Avg 2008
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 10, 2009 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mene je dzerard najkompletniji igrac na planeti...posaljite vi mesija u englesku najacu ligu pa da vidimo kako ce se snac

steta sto jos nema tu dzeke...ovaj igrac ce biti najbolji napadac na svijetu za koju godinu...
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

am3r je napisao/la sledeće:
za mene je dzerard najkompletniji igrac na planeti...posaljite vi mesija u englesku najacu ligu pa da vidimo kako ce se snac

steta sto jos nema tu dzeke...ovaj igrac ce biti najbolji napadac na svijetu za koju godinu...


Potpuno se slazem... Bilo ko iz Spanske lige da ode u Englesku, vec na drugoj utakmici bi ost'o bez noge.. Very Happy A za Dzeku, ni ja bas da ce biti najbolji igrac, ali za top 3 strijelca... Smile On i Grafite su sigurno vec najbolji par u napadu... Very Happy

_________________
 
Focus_PC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 80

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja mislim da bi Mesi bio odlican i u Engleskoj.Engleski fudbal je bio ispod Italijanskog i Spanskog,sve dok upravo latinosi,portugalci i spanci nisu poceli da prelaze u Englesku.

A Dzeko,solidan igrac koji je ovu sezonu odigrao extra,ali ne treba ga odma toliko podizati,polako...
 
zlatan.edvin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Nov 2008
Poruke: 2

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 22, 2009 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mesi je za mene trenutno najbolji igrač, a u Bundes ligi vodi se borba između Marija Gomeza i Zvjezdana Misimovića(BH reprezentativac) na svim portalima Miske vodi. Za one koji ne znaju Misimović je izjednačio rekord svih vremena po pitanju broja asistencija u istoriji Bundes lige i u zadnjem kolu može oboriti taj rekord.

U idealnom,najboljem sastavu Bundes lige našla su se tri BH reprezentativca Sejad Salihović, Z. Misimović i Edin Džeko.
Bravo Bosanski zmajevi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Vas omiljeni fudbaler Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon