www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Švrljate li ljeti [Test]
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~
::  
Autor Poruka
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 17, 2010 12:18 pm    Naslov poruke: Švrljate li ljeti [Test] Na vrh strane Na dno strane

Čak i ako vam ovih dana padaju na pamet misli o nevjerstvu, ne znači da ste spremni na takav korak. Provjerite jeste li prava preljubnica ili samo maštate o grešnoj avanturi

Riješite test tako što ćete zaokružiti broj ispred odgovora. Svaki redni broj ujedno je i broj poena. Na kraju saberite bodove i suočite se sa sobom ma kakvi bili vaši rezultati. Ako riješavate test sa partnerom, oboje imajte na umu da je ovo, ipak, samo ljetna razbibriga.

Mislite li da ste dovoljno zreli?
1. Prilično, za svoje godine
2. Veoma, a oduvijek su me smatrali starmalom
3. Dovoljno
4. Nezrela sam i ne ponašam se primjereno svojim godinama

Da li ste zadovoljni sopstvenim izgledom?
1. Da, sada izgledam bolje nego ikada prije.
2. Da, navikla sam na svoj izgled
3. Ne, nisam dovoljno zadovoljna, mogu i bolje
4. Ne, uopšte mi se ne dopada kako izgledam

Koliko se često žalite da vam je život užasno dosadan?
1. Nikada, jer to nije tačno
2. Ponekad, kad imam loš dan
3. Veoma često
4. Neprestano

Šta je najveći izvor vašeg nezadovoljstva?
1. Karijera
2. Prijatelji
3. Ljubav
4. Porodica

Zamislite jedan savršen dan. Da li se vaš partner uklapa u njega?
1. Definitivno, dan ne bi bio savršen bez njega
2. Samo na nekoliko sati
3. Ne, ukoliko bih taj dan mogla da podijelim sa nekim boljim
4. Ne, uopšte ne bih željela da mi pokvari jedan savršen dan

Jesu li vaši roditelji u braku?
1. Da, njihov odnos je veoma jak i stabilan
2. Da, mada postoje problemi, oni ih rješavaju redovno
3. Ne, zahvaljujući okolnostima koje su van njihove kontrole
4. Ne, uvijek su se prilično loše slagali
5. Ne, uzrok je preljuba jednog roditelja.

Kako se vaš partner ponaša prema vama?
1. Divno, baš onako kako želim
2. Dobro se ponaša prema meni
3. Nije loše, iako je ponekad njegovo ponašanje krajnje nepredvidljivo
4. Ne baš najbolje, treba tu dosta toga mijenjati

Nedostaje li vašoj vezi nešto?
1. Ne, veza je kompletna
2. Ponekad
3. Da, i tačno znam šta
4. Da, ali ne znam šta nedostaje

Da li vam je partner ikada bio nevijeran?
1. Ne, nikada mi to ne bi uradio
2. Možda, ali ne želim o tome da razmišljam
3. Jednom, ali obećao je da se to nikada više neće ponoviti
4. Nekoliko puta, ali mu uvijek oprostim

Kada ste poslednji put slagali partnera?
1. Nikada
2. Nedavno, ali to je bila krajnje nevina laž
3. Nedavno, ali da nisam, bila bih u gadnoj nevolji
4. Prošle noći, uglavnom sam prisiljena da lažem

Viđate li svog partnera rijeđe nego što bi to željeli?
1. Ne, dosta vremena provodimo zajedno
2. Ponekad poželim da se viđamo češće, ponekad rijeđe
3. Da
4. Da, uvijek izgleda da je preokupiran nečim drugim
5. Da, ja sam prezauzeta

Traje li vaša veza duže od tri godine?
1. Ne
2. Da

Koliko ste seksualnih partnera imali tokom svog života?
1. Nijednog
2. Jednog
3. Između 2 i 10
4. Više od 10

Zna li partner sve o vašim seksualnim aktivnostima u prošlosti?
1. Da, nemam šta da krijem
2. Ne, jer ne želim da zna ništa o tome
3. Da, i nije previše impresioniran
4. Ne, nisam u stanju sve da mu kažem
5. Taman posla, ni ja ne znam sve o njegovoj prošlosti

Više od 40 poena

Penelopa vam nije uzor - Daleko ste od vijerne Penelope. Bilo da ste u vezi sa nekim ili ne, uvijek ste u potrazi za uzbuđenjem, a ti znači i za seksom. Ako u praksi i nije tako, onda su to sasvim sigurno vaše česte maštarije. Kada se potegne pitanje ljubavi i seksa, ostavljate utisak da ste svjetska žena, mada ste u svakodnevnom životu često veoma konzervativni. Iako djelujete kao jaka žena, u duši ste izgubljena djevojčica, koja više od svega žudi da bude voljena. Zbog toga se trudite da privučete pažnju svakog muškarca koji vam se nađe na putu. Veza sa jednim muškarcem čini vas klaustrofobičnom, a švrljanje sa strane, makar bilo i samo u mašti, pruđa vam osjećaj slobode. Takvo ponašanje može donijeti probleme u trenutku kada sretnete nekog sa kim ćete željeti da provedete ostatak svog života.

Od 46 do 59 poena

Prevara je za vas sport - Priznajte da niste baš ideal vijernosti, ali vaše povremeno švrljanje je više sporta radi nego potreba. Mnoge žene koje spadaju u ovu kategoriju neprestano žele da dožive one prve, uzbudljive trenutke kada se ljubav budi. Iako ste do sada već shvatili da taj rani period uzbuđenja, požude i luđačke strasti ne traje dugo, ipak ne možete bez toga. Pravi ste majstor u prikrivanju tragova, pa kada sretnete nekoga ko vam se dopada bez obzira jeste li u vezi sa nekim ili ne, nećete oklijevati da uskočite u krevet sa svojom novom simpatijom jer znate da vladate situacijom. Međutim, često ste i zbunjeni, pa su periodi vaših ozbiljnih veza prilično rijetki.


Od 32 do 45 poena

Eh, ta griža savjest - Uprkos mislima o nevjerstvu koje vas s vremena na vrijeme opsjedaju ne znači da ćete se i odlučiti na taj korak. Shvatili ste da ste u stanju da prevarite svog partnera, i to vas zadovoljava jer tako držite stvar pod kontrolom. Možda ste nekad u prošlosti već proživjeli period nevjerstva i to vas ponekad muči. Ukoliko trenutno imate vezu, možda ćete osjetiti da vam partner ne odgovara sasvim, iako niste potpuno sigurni i radi čega. To će vas donekle udaljiti od njega, a ironično je da vas upravo taj nedostatak povjerenja može navesti da započnete paralelnu ljubavnu vezu. Vaša veza je neizbalansirana, pa ukoliko se stvari ne poprave, posljedice ćete osjetiti veoma brzo.

Manje od 32 poena

I vijernost je uzbudljiva - Vašoj ličnosti najbolje odgovara izraz "pseća vjernost". Ne postoji nikakva šansa da švrljnete, ni malkice. Šta god da se zbilo u vašoj prošlosti, uspjeli ste da prevaziđete. Sigurni ste u sebe i svoju sposobnost da ostvarite čvrstu i maštovitu vezu. Možda ste u djetinjstvu patili od neostatka samopouzdanja, ali ste uspjeli da se izborite za svoje ja i da ponudite partneru sve što je potrebno za iskren i trajan odnos. Kada jednom ustanovite da zaista pripadate jedno drugom, uložićete sve umijeće u vezu, jer ste potpuno ubijeđeni da je to ono pravo. I nećete pogriješiti. Ljubav i život su realne stvari za vas pa, iako s vremena na vrijeme upadate u male krize, savršeno dobro znate da avanture sa strane neće riješiti ništa.


Eto, drage moje dame, ja vam ispadoh pravi "sportista", od blizu 59 poena.



_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2010 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od 32 do 45 poena

Eh, ta griža savjest - Uprkos mislima o nevjerstvu koje vas s vremena na vrijeme opsjedaju ne znači da ćete se i odlučiti na taj korak. Shvatili ste da ste u stanju da prevarite svog partnera, i to vas zadovoljava jer tako držite stvar pod kontrolom. Možda ste nekad u prošlosti već proživjeli period nevjerstva i to vas ponekad muči. Ukoliko trenutno imate vezu, možda ćete osjetiti da vam partner ne odgovara sasvim, iako niste potpuno sigurni i radi čega. To će vas donekle udaljiti od njega, a ironično je da vas upravo taj nedostatak povjerenja može navesti da započnete paralelnu ljubavnu vezu. Vaša veza je neizbalansirana, pa ukoliko se stvari ne poprave, posljedice ćete osjetiti veoma brzo.

Smile eto ga...normalno, zar ne?

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~ -> Švrljate li ljeti [Test] Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon