www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste vidoviti?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naj pod c he he


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 6:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cesto imam snove koji se i ostvare. Prosle nedelje sanjao sam neke macke kako se prevrcu. Probudi me klinac iz komsiluka i kaze da su nasli neko macze i pita da li smeju da ga drze kod mene na terasi [posto sam na prizemlju].
Kad sam pogledao u sanovnik, a macka je uvek rdjav znak. Sad I to se, nazalost, obistinilo.

Vec pogadjate, najvise odgovora je pod C.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Rsk_Dalmatinka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 7:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vecinom sve pod c
 
MIKYE1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 125

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad bih voleo da nisam tolika vestica!
 
Laznep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takodje vecina odgovora pod c.
Jeste sigurni da je ovaj test dobro mjerilo stvari pod ovom temom?
 
Gr-off
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Avg 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Necete da verujete... kod prva tri pitanja nisam imao odgovor
pa zato nisam ni citao ostatak testa... Test treba da ima vise ponudjenih
odgovora ili da se dopise odgovor, pa da ga neko protumaci...
Nije validan.
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad imam utisak da mi se desava bas ono sto sam sanjala ili sto mi je vec od negde poznato.Imam utisak da mogu da predosetim odnosno pretpostavim reakcije drugihljudi u datim situacijama
 
tomislavjancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 170
Mesto: Pod sjajem ruzicastih zvezda...

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne. mozda nekad vidim nesto,ali ipak ne

_________________
Sustina Ljubavi nije pronaci savrsenu osobu, vec voleti nesavrsenu osobu savrseno. Prava ljubav nema srecan zavrsetak, ona jednostavno nikada i ne prestaje...
 
Mya`
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 11

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daj bre ljudi,ja ne verujem u ovo...Mada mi je za 1 vise A od C... ali vredan!! Sve su to....
poZZzzzZ



MIslim i da vam kazem,jesu to sve gluposti,ne treba se zamarati time ljudi,ima lepsih stvari..To nece doneti nista dobro! ZNam sto ovo pricam...ono kako hocete ali veruj u Boga i ne boj se! Samo napred! Smile Smile Wink



[Edit by Daca: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

teško.veoma teško

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gr-off je napisao/la sledeće:
Necete da verujete... kod prva tri pitanja nisam imao odgovor
pa zato nisam ni citao ostatak testa... Test treba da ima vise ponudjenih
odgovora ili da se dopise odgovor, pa da ga neko protumaci...
Nije validan.


mislim isto sto i gr-off.ali eto volim rijesavat testove kao zezanciju Smile

Ukoliko imate najvise odgovora pod c:
Vi ste altruista, usluzni i istinski daroviti. Vas cilj je da pomognete vasoj blizoj okolini savetima, svojim misljenjem i strucnim predvidjanjima. Duboko ste ubedjeni da ezoterizam vlada svetom. Niko vas ne moze ubediti da vidovnjastvo nije efikasno.

hogar sa medaka je napisao/la sledeće:
Nego, ovo je zgoda da vam ispričam ukratko jednu "tužnu" priču. Svojevremeno, pre 15-ak godina, radio sam graf. pripremu knjiga za nekoliko autora: Olja Bakić, Dragan Vićanović, Ljubiša Trgovčević...
E ovaj zadnji, ko ga se seća, gostovao po svim TV-ima, onaj koji je slovio za vidovnjaka No1 u Srbiji i šire, bio je izvaran, skupa sa svim tada uključenim koautorima, tj. nikad mu nije isplaćen honorar za knjigu!
Tada mu se ništa nije "javljalo" da nešto ne štima.
Kasnije sam saznao i da su mu opljačkali gajbu, ni tada mu se ništa nije "javljalo"...
Toliko o vidovnjaštvu.


mislim da vecina pravih vidovnjaka ne moze vidjet ono sto hoce i kad hoce, mislim da to u vecini slucajeva dolazi samo od sebe.ne znam.....

_________________
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa tresnjice..na zalost nisam vidovita...a volela bih da sam...sto bi to bilo super!!! Very Happy

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Da li ste vidoviti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon