www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

blokiranje sms poruka
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
slatkica-be
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Jan 2008
Poruke: 146
Mesto: belgijaaa

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 27, 2008 11:37 pm    Naslov poruke: blokiranje sms poruka Na vrh strane Na dno strane

nteresuje me da li postoji neka sifra koju kada uneses blokiras stizanje sms poruka...?????????molim hitan odgovor

 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 27, 2008 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cekaj, hoces da blokiras sve poruke ili samo sa odredjenih brojeva?

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
slatkica-be
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Jan 2008
Poruke: 146
Mesto: belgijaaa

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 28, 2008 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

objasni mi molim te i za jedno i za drugo...i za odredjene brojeve i za komplet sve
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 28, 2008 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo nam moras reci mod. telefona koji imas
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 28, 2008 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam kao opciju u telefonu samo upisem broj i od njega mi vise ne stizu poruke.... Mr. Green Cool
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 29, 2008 5:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rema10 je napisao/la sledeće:
ja imam kao opciju u telefonu samo upisem broj i od njega mi vise ne stizu poruke.... Mr. Green Cool


Koji je telefon u pitanju da ga kupim sto pre Very Happy Mada kod mene najbolje funkcionise ono staro "Brate ODJE*I" Very Happy
 
slatkica-be
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Jan 2008
Poruke: 146
Mesto: belgijaaa

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 30, 2008 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam nokiu 3110 c

kako na nju???

_________________
Znala sam o tebi, znala sve
pala ti na grudi ledene
tamo samo kamen kuca
tu gde ljubis, koza puca

Znala sve i na sve pristala
samo jednom sam zablistala
nije ljubav sve sto vidis
zato pazi kome zavidis
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 30, 2008 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko znam, na tom telefonu to nije moguće. Da je Symbian pa da se pročačka po aplikacijama... ali na 3110 ne može.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samsung e900 ALI NE D NEGO E! Mr. Green Cool
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedino sto mozes da uradis je da nazoves operatera da vidis da li je moguce da ti oni blokiraju dolazak svih SMS-ova. Za pojedinacne moraces da promenis telefon.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> blokiranje sms poruka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon