www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pipx trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
Pipx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 28, 2008 3:53 pm    Naslov poruke: Pipx trazi Na vrh strane Na dno strane

Trebaju mi imena pesama kao i njihovih izvodjaca za sledece pesme.

1. Wawa - Jukebox (pod ovim imenom vode pesmu ali ona se ne zove stvarno tako)

2. Pesma je brza, nova, popularna, na nekom ne tako razumnom jeziku, i sadrzi rec "zeus", "zevs", "zus" ili tako nesto.

Pusta se cesto i na TopFM radiu i klubovima (Time Out..itd)

Bilo bi jos bolje ako neko moze da mi da linkove za skidanje.

Zaboravio sam da ostavim e-mail na koji mozete da mi posaljete link.

ficamc@hotmail.com



[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]


 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 28, 2008 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo ces morati u ovu temu Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=13621 pa kad saznas nazive izvodjaca i pesama onda ovde da ti clanovi posalju trazene pesmice Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 28, 2008 6:27 pm    Naslov poruke: Re: Pipx trazi Na vrh strane Na dno strane

Pipx je napisao/la sledeće:
Trebaju mi imena pesama kao i njihovih izvodjaca za sledece pesme.

1. Wawa - Jukebox (pod ovim imenom vode pesmu ali ona se ne zove stvarno tako)

...


[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

Gle', ja je nadjoh upravo pod tim nazivom, i saljem ti je, a ti je prekrsti kako god ti je volja! Laughing Razz

Pozdrav! Cool

_________________
 
Pipx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 29, 2008 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala za pesmu.

Ukoliko naidjes na onu "pravu" verziju (koja nije snimana) molim te posalji i nju.

Takodje ako je neko iole cuo za drugu pesmu koju sam napisao neka pomaze Wink

Treba mi jos jedna pesma.

dj huseyin karadayi - ciao bella
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 29, 2008 6:34 pm    Naslov poruke: :P Na vrh strane Na dno strane

Pipx je napisao/la sledeće:
Hvala za pesmu.

Ukoliko naidjes na onu "pravu" verziju (koja nije snimana) molim te posalji i nju.

...

Treba mi jos jedna pesma.

dj huseyin karadayi - ciao bella

Nabavih ti Dj Huseyin Karadayi - "Ciao bella", saljem za par minuta, nego me intrigira ta aluzija na "pravu" verziju pesme "Jukebox" - "koja nije snimana"... Shocked Mozes li malo da pojasnis? Neutral

U medjuvremenu - uzivaj u novoj pesmi! Cool

_________________
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 29, 2008 6:38 pm    Naslov poruke: Re: :P Na vrh strane Na dno strane

Raziel@Nosgoth je napisao/la sledeće:

Nabavih ti Dj Huseyin Karadayi - "Ciao bella", saljem za par minuta, nego me intrigira ta aluzija na "pravu" verziju pesme "Jukebox" - "koja nije snimana"... Shocked Mozes li malo da pojasnis? Neutral

U medjuvremenu - uzivaj u novoj pesmi! Cool


Mozda misli na neki remix ili na pjesmu koja nije tvrip,cd rip ili dvd rip,a za takvu pjesmu se obicno kupi original cd i slusa se do mile volje Smile

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
Pipx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 30, 2008 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala za "ciao bella"

Nisam se lepo izrazio. Kada sam rekao "pravu" mislio sam da nije snimak sa radia, tv ili neceg drugog nego da je mp3 pesma, kao sa cd-a ili kao sto se mogu skinuti takve pesme na ovom sajtu - to je znacilo "prava" Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> Pipx trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon