www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Fotografija meseca ~septembar~
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  

Autor fotografije meseca ~septembar~ je:
jerotije
1%
 1%  [ 1 ]
slakoleonac
6%
 6%  [ 6 ]
tombocar
4%
 4%  [ 4 ]
Ljubisa1
9%
 9%  [ 9 ]
Anđela
1%
 1%  [ 1 ]
dradar
2%
 2%  [ 2 ]
Jejaorka
16%
 16%  [ 16 ]
*kissy*
7%
 7%  [ 7 ]
Dama sa Balkana
6%
 6%  [ 6 ]
despot_bb
18%
 18%  [ 18 ]
gorilla
3%
 3%  [ 3 ]
BokyJ
4%
 4%  [ 4 ]
Makro
0%
 0%  [ 0 ]
nextajox
1%
 1%  [ 1 ]
buncalo
1%
 1%  [ 1 ]
Idealno_losha
4%
 4%  [ 4 ]
Milos_90_Nis
3%
 3%  [ 3 ]
jbstapar
1%
 1%  [ 1 ]
[Ohanzee]
3%
 3%  [ 3 ]
maarinaa
6%
 6%  [ 6 ]
ex_deda
1%
 1%  [ 1 ]
bane42
1%
 1%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 98

Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Batice, da li si ti slikao ono što ti se nalazilo na slici? Ja znam da ta slika postoji na netu bar pre 5 godina ... Rolling Eyes

 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre postavljanja fotografije, bilo bi lepo da clanovi procitaju pravilnik konkursa, dakle kada se pravi anketa, ostaju samo fotografije koje zadovoljavaju sve tacke pravilnika, a sve sto je u domenu fotomontaze ne moze proci...

♥ QueeN ♥ - da li je ovde nekome nick Batica? Nije. Molila bih te da se ne obracas tako clanovima Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala na glasovima Razz

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Ledu_Kristijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 20
Mesto: zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Batice, da li si ti slikao ono što ti se nalazilo na slici? Ja znam da ta slika postoji na netu bar pre 5 godina ... Rolling Eyes


BATICE, ja sam Dusan Bartolovic, ovo je moj portfolio na SS
jedna amercka kompanija za koju radim

http://www.shutterstock.com/gallery.mhtml?id=228535

ovo je moja free galerija na flickru

http://www.flickr.com/photos/dusanbartolovic/

Fotku nisi mogla videti pre 5 godina, jer je slikana ove godine sa krova moje zgrade, ekspozicija 30 sekundi blenda f5. Imam citavu seriju takvoh fotki od te veceri, ako se razumes u fotke pogledaj EXIF pise datum kada je fotkano.

Za admine: Poslao sam zalbu da obrate malo paznju na vas i vasu procenu o fotkama, posto se ocigledno ne razumete u fotke i u fotomontaze. Fotka je cista, znaci nije obradjena.. nije fotomontaza... jedino sto se desavalo u photoshopu je resize sa 10mp na 800*553 da bi odgovarala vasem forumu. U cemu je onda problem ?
 
Ledu_Kristijan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 20
Mesto: zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PS. evo fotke koju niko nije video ... sa istog mesta trenutak fotkano pre one koju sam postavio za takmicenje

 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Batice",nema veze,sacekaj sledeci mjesec...I moja je slika obrisana,pa nista...ni moja nije imala bas nikakve veze sa photoshopom...Jedino ako su otkrili da fotku nisam sliko ja,nego moj buraz Rolling Eyes Mr. Green

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

shomy-delija tvoja fotografija nije imala nikakve podatke, osim sto je odgovarala po dimenzijama Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 18, 2008 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dakle, sve je objašnjeno, dogovoreno, idemo dalje... Very Happy

nastavljamo sa glasanjem Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 18, 2008 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim da su neke super fotke izbrisane.Dilema mi je bila između par njih, al pošto nekih više nema sad se ne trebam odlučivat.Moj glas ide za Jejaorka.Dvoumila sam se između njene, one plaže sa hrpom školjki (ne znam tko je autor) i ove od Ledu kristijana.Pošto ovih više nema, nema ni dvojbe...Dakle Jeja.

_________________
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 18, 2008 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima stvarno dosta lepih slika .. što je za svaku pohvalu .. ali ako izdvajam .. Jeja dobija moj glas .. ne zbog toga što mi je draga .. nego zbog toga što je njena slika malo bliža priroda .. znači ono .. prosto te uvlači u sliku ...

Isto tako mogu da kažem da je Ohanzee sa njegovom slikom ... svaka čast ... samo to mogu reći .. veoma lepo izrađena slika .. samo .. nisam ja baš nešto ljubitelj stvari .. meni lepše stoji priroda ... i to je razlog zbog čega glasam za Jeju u ovom mesecu.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 18, 2008 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj glas ode za Dubrovnik i *kissy* Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
BokyJ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2007
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 18, 2008 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[Ohanzee] Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Fotografija meseca ~septembar~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon