www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sudbina jedne bicikle
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~
::  
Autor Poruka
Marjan84
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Feb 2008
Poruke: 511
Mesto: Izmedju pakla i raja "KingCity"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 27, 2008 8:58 pm    Naslov poruke: Sudbina jedne bicikle Na vrh strane Na dno strane

Ovo je sudbina moje bicikle:

Sve je pocelo kad sam dobio biciklu za rodjendan, 18 rodjus... Poklon, ne bas neki ali ipak poklon. Proslo je skoro 6 godina kako ga imam i za tih 6 godina je 4 puta menjao vlasnika ali jos uvek je moj. Kako?! E pa ovako:

Pre, otprilike 2 godine su mi ukrali prvi put bajs u mom ulazu. Bio je vezan al sta vredi kad su pocupali lance i katance, djipili ga i vise ga nije bilo..."Ja sam se zakleo da cu ga naci ako je ostao u ovom gradu" Proslo je oko mesec dana, sasvim obican dan kao i drugi, otisho sam na bazen da se osvezim u toplom danu, iskupao sam se i krenuo kuci. Sasvim slucajno sam bacio pogled ka parkiranim biciklama i jedna mi je zapala za oko koja je licila na moj, priso sam i pogledao malo bolje. Medjutim ispostavilo se da je to moja bicikla sa malim izmenama. Sacekao sam pola sata dok se nisu pojavila tri decaka i pitao sam jednog od njih cija je bicikla. Jedan je odogovorio da je njegova, ja sam ga opet pitao kad si je kupio, on je odgovorio pre mesec dana. Tacno kad mi je i bila ukradena sam odgovorio. Uzeo sam broj telefona od njegovog oca, razgovarao sa njegovim ocem i za par sati mi je vratio bajs bez prisustva policije jer je covek tako zeleo. Nije hteo probleme sa policijom... Nema veze, bicikla je opet kod mene.

2. Deo:

Proslo je godinu ipo dana od prve kradje. Vracao sam se sa posla u pola 7 ujutro, mrzelo me da spustam bike u podrum pa sam ga opet stavio na isto mesto u ulazu. Zakljucao naravno, ima interfon u ulazu, nema sanse neko da udje i da djipi u sred bela dana. Otisho kuci lepo da spavam, mrtav umoran. Ustajem popodne, sestra mi trazi kljuc od katanca sa kojim zakljucavam bike da bi se provozala. Ja joj dajem a ona otisla dole i zove me na interfon i pita "Gde ti je bicikla" . Sta sam imao drugo da kazem... znate i sami... Otiso sam u prizemlje da se uverim da je nema... OK zar opet! Nista prosetao sam se do policiske stanice i prijavio kradju.
Proslo je par meseci, kupio sam nov bike... Smile sta da se radi...
Sasvim obican dan, podne je, nemam sta pametno da radim, ajd da se provozam do babe u selo. Krenuo sam i naiso sam u jednoj ulici na majku, ona krenula u neku kupovinu. Skrenuo sam da vidim sta trazi i u tom trenutku vidim bicklu... moju... zamislite, nisam verovao svojim ocima ali znao sam da cu je naci ako je u mom gradu opet Smile Pozvao sam pandure da posalju nekog. Pola sata im je trebalo da dodju... Sta bi bilo da se desilo ubistvo... kasnili bi sat vremena Smile Covek je doso, pandur u civilnom odelu. Otiso covek da resi slucaj. Kaze mi sve je sredjeno, da ce vratiti biciklu ali hocu da nadju ko je izvrsio kradju posto su mu rekli da su kupili bajs od jednog lika. Uzeo mi je broj mobilnog, otisho sam kuci srecan sto sam nasho bike Smile ko ne bi Razz Proslo je pola sata i eto pandur zove da dodjem u stanicu. Reko mi je da ponesem neku sliku... Naravno imao sam brdo slika... znate mene, volim da slikam sve i svasta :p Otisho sam u pandursku stanicu, kancelarija 119, ulazim... vidim lika sedi, znam ga... hmmmm... kaze pandur sedi... Ja sam seo i kaze on to je taj cija je bicikla... Sta sad! mislim u sebi... znam coveka jbt... da li je moguce...
Kaze on, kupio sam bajs na jacpi... kod nekog lika, seca se da su tablice drugog grada "CA" (Cacak) polu cigos... kao uzeo kod njega... Ja sam mu poverovao... Sta sad, treba da ga ubijem... Ma jok, sumnjivo, sta da se radi al ajd... vratio sam bajs kuci i razmisljam a sta je sa prvom pricom pandura sa lica mesta i lika cij je bajs i koji je reko da je kupio od coveka kojeg ja znam... Svasta! Sumnjivo... Resen slucaj. Bicikla mi je opet kuci. Jadna bicikla dva puta mi se vraca. Sudbina, sreca... sta god ali je tako. Cista istina, pisano po istinitnom dogadjaju.
By Marjan Smile

[Edit by Coco Bill: Sa "Vesti" Wink]



_________________
"The brightest lights in the darkest nighT"
.:.MARJAN.:.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 27, 2008 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaš one čipove što se ugrađuju psima pod kožu? (Ako nestanu da ih vlasnici lakše nađu)

Stvarno poželim jedan takav čip da ugradim u sic... Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Marjan84
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Feb 2008
Poruke: 511
Mesto: Izmedju pakla i raja "KingCity"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 28, 2008 7:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

More ima da ga obezbedim kao BMW 7 Very Happy
Ali ne ovaj bike nego nov sto sam kupio :p

_________________
"The brightest lights in the darkest nighT"
.:.MARJAN.:.
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam tu pricu... Ali gde sam ja u njoj... hehehehe... Very Happy

_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
Marjan84
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Feb 2008
Poruke: 511
Mesto: Izmedju pakla i raja "KingCity"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dodacu te u 3 deo Razz

_________________
"The brightest lights in the darkest nighT"
.:.MARJAN.:.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~ -> Sudbina jedne bicikle Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon