www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pratite li vesti iz svoje domovine?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 9:31 am    Naslov poruke: Pratite li vesti iz svoje domovine? Na vrh strane Na dno strane

Da li vi redovno pratite vesti iz vase zemlje??

Znaci, jel citate neke novine ili redovno nesto na netu da bi bili o svemu informisani o tome sta se 'dole' desava?!

Ja citam redovno vesti na portalu od domaci.de, jer se uvek nesto nadje sta se dole desava, uz to sto cesce kupujem novine 'Vesti' da bi znao sta propustam a i da se informisem o tome sta se ovde u Nemackoj kod nasih ljudi zbiva.


 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm.. citam dosta toga i definitivno pratim vesti ali one najbitnije najcesce licno dobijem u 4h ujutru od svojih licnih izvestaca iz Bg-a hahahahaha Ovako, redovno otvaram serbiancafe, sportsku centralu i jos par sajtova.. Za zezanje i druzenje tu su club, izlazak, kuda za vikend....
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim redovno. Svaki dan procitam na internetu neke novine, ili neki magazin iz Srbije, ali najbolje me obavestavaju ljudi koji su dole, sa kojima sam svaki dan u telefonskom kontaktu. Tako da sam 100% upucena Very Happy 8)

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Pon Nov 21, 2005 2:50 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sreleg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 25 Apr 2005
Poruke: 52

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Redovno(svakodnevno) preko internet sajtova, nazalost nemam ni vremena ni sredstava da kupujem redovno stampu.

_________________
Srele(akademik)
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svakodnevno preko neta . ne kupujem shtampu, a zashto bih kada nadjem i vishe i bolje na netu .

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki dan osim vikendom procitam nase vesti na netu. Ovde se neisplati kupovati novine, posto vecinu vesti oni sami pokupe sa interneta i to kasne po par dana.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino na netu, posto stavljam vesti ovde na sajt, citam usput, mada vesto oko politike niti citam niti postavljam kod nas na sajt niti me zanimaju sta ko radi. Novine sve i da hocu da kupujem, ovde ih nema. Razz

_________________
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja citam obicno svaki dan vesti online. Obicno b92 ili blic
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

isto i ja svakodnevno posecujem a1.com.mk i citam sta se desava kod nas

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
ExHeiniken
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 11

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dnevno kupujem vesti ili blic a procitam nesto i na netu...
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svakodnevno preko Neta i kupujem Vesti

_________________
I C E M A N
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 01, 2005 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre sam to mnogo vise radila sad sve manje. Smaraju politikom i tracevima!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Pratite li vesti iz svoje domovine? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon