www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idealno vreme za zenidbu...?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
DjSinke
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..





Datum registracije: 25 Apr 2007
Poruke: 130
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oko 30tak je nekako meni najsladje vrijeme Smile

20-22 si jos lud za alkoholom i curama
22-25 jos si lud za curama i autima
25-28 zaradjujes, uzivas, ne trebas nikog...i dalje te zanimaju cure, ali auta jos vise
28-29 vec si malo duze u vezi i vidis da je to to treba da se zenis, zarucis se....
30 taman godina od zaruka se vidis pred oltarom



Koja ideala Mr. Green



_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 31, 2009 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad shvatis da si dovoljno lud , da mozes sve to da istrpis Mr. Green

_________________
 
Jokky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2008
Poruke: 221
Mesto: <Destination Unknown>

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2009 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad muskarac oglusi,a zena oslijepi jer jedino kao takvi mogu uspjeti u braku Laughing salu on the side,ne postoji neko medunarodno statisticki izracuntao idealno vrijeme,jednostavnim rijecnikom pravo vrijeme je kad ti se upali onaj unutrasnji kliker i kazes to je to,sad sam spreman i ucnit cu to(tako sam cuo od "klikera" Laughing

_________________
Somewhere, over the rainbow, skies are blue.
And the dreams that you dare to dream
Really do come true.
 
malizec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 12 Avg 2007
Poruke: 153

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 09, 2009 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam uopšte neka naročita pristalica braka. Možeš komotno da ćiviš sa nekim ali brak je postao samo papir...
 
kikbokser
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 555
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da idealno vreme ne postoji!to je ovisno od osobe do osobe Smile
ja bih na primer sto pre!jer znam da sam spreman i da to mogu !ali me koce jos 2 ispita koja su mojoj verenici ostali do kraja fakulteta Sad
ali proci ce i to a onda jupiiiiiiiiiiiiii ZENIM SE hehehe Smile

_________________
Kad pijem ja se napijem,kada ljubim ja se zaljubim!I SVE sto s mukom zaradim,na SLADAK zivot potrosim! Smile Smile Smile Smile
 
Aleksa_KG COOL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Apr 2009
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posle 24 godine po meni
 
°_Daniel_°
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Maj 2009
Poruke: 472
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 06, 2009 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idealno vrijeme je onda kad i ti i ona shvatite da je to pravi trenutak, neovisno o godinama... Kad se pogledate u oci i vidite onaj sjaj koji kaze sad je pravi trenutak...

_________________
... k'o da ženu nikad nisam vidio, k'o da mi je sudnji čas
kao s lanca pušten pas, kao dječak igračku u izlogu
samo bih te gledao, samo bih te volio dok mogu ...
 
Krtza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2008
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da tu godine nisu bitne! Bitno je da je covek zreo, a to ne zavisi od godina... Neko skopca sve stvari pre a neko kasnije... Tako da se ne moze bas reci tacno kada je pravo vreme...
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oko 30-te... ne treba zuriti, ali ni kasniti... a mislim da je ovo taman na vreme....
 
CroFoX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jun 2009
Poruke: 5
Mesto: Slatina

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 13, 2010 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oko 30 godine do tada stignete sve da uradite i prozivite Very Happy Very Happy Very Happy
 
dalibor.v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2010
Poruke: 19

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 25, 2010 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

18-68 Smile))
 
pavlito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 15 Dec 2008
Poruke: 26
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 15, 2010 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje je ozeniti se do 24-te, jer do tada mozes naci normalnu zenu, posle toga sve su BiiiiP koje su htele da se udaju isto tako od 28 do 30 godine i iskoristile da se nazive tudjih ku**eva... pravu zenu treba naci do 24te godine... to je moje misljenje... Smile

_________________
Cuvam noc od budnih...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Idealno vreme za zenidbu...? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon