www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Moja sekana ~SonicLady~ starija za jedno leto :) ~
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 12:01 am    Naslov poruke: ~ Moja sekana ~SonicLady~ starija za jedno leto :) ~ Na vrh strane Na dno strane

Danas nam je divan dan, divan dan, divan dan, mojoj sekani rodjendan, lalalalalalala Mr. Green Jao sada si zvanicno matora i starija godinu dana od mene Mr. Green ali ajde, jos uvek dobro trepces okicama, bez obzira na godine Razz Laughing Laughing Laughing Sekana sve sto bih ti napisala vec znas, ali i najmanji delic srece koju ti zelim bio bi dovoljan da budes presrecna Very Happy naravno zelim ti puuuuuuuuuuuuuno zdravlja, ljubavi, srece, onih desetkica u indexu Mr. Green para, putovanja sa zetom i naravno jos puno kafica with me Razz Mr. Green


Inace, danas dok sam setala gradom nesto sam nacula Rolling Eyes

Prica se da si priznala tacan broj svojih godina...
Kakvo postenje!
Kakva hrabrost!
Kakva licnost!
KAKVO PAMCENJE!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing

SRECAN RODJENDAN!!! Very Happy Saljem ti pune kofe poljubaca, a bar jednu dobijas i u dogovoreno vreme na dogovorenom mestu Mr. Green



ZURKAAAAA Very Happy










Eh, skoro da zaboravim, ovo ti je poseban poklon od zeta i mene, da budemo u kompletu Mr. Green




_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 12:01 am    Naslov poruke: Happy Bday SonicLady Na vrh strane Na dno strane

Njacooooooooooooooooo!!!!!!! Pa srecan ti rodjus, bre!
Budi mi ziva, zdrva, nasmejana, zaljubljena, blesava i plava (nista brez toga Wink ). Ljubac



_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
daja23
**garavuša**
<b>**garavuša**</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2007
Poruke: 14464
Mesto: Gdje Neretva hladna teče:)

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja ti želim sve najbolje za tvoj rodjenda...i da ti se ostvare sve želje koje do sad nisu Wink
Sve najbolje, od srca

_________________
Svi idu dalje i ja sa njima, životni pravac moram da pratim, a toliko divnih časova ima u koje želim da se vratim...
 
marijana23
<Usne boje vina>
<b><Usne boje vina></b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 14391
Mesto: negdje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sretan Rođendan!!Sve naj naj najbolje ti zelim!!Kiss Wink

_________________
Pjevat cu dok suze me ne zabole,
ljubit cu dok usne mi ne izgore,
voljet cu dok oci se ne zatvore,
zauvijek ces biti tu..
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan rodjendan Exclamation Exclamation Exclamation Da imas para prije svega,i svega ostalog sto se ne moze kupiti... Mr. Green

ljubac Mr. Green

_________________
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecan Rodjendan ! Sve naj naj ti zelim, puno zdravlja, srece i najvise ljubaviiii. Kiss. Very Happy
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kažu da od viška glava ne boli, pa ajd' i ovde da se oglasim. Mr. Green

Srećan rođus, ispunjenje svih želja i željica, puno medonja i svega što poželiš, od srca ti želi majčica. Very Happy

Ljubac i prijatan dan! Razz




_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeee, pa srećan rođendan, draga koleginiceeeee! Mr. Green


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam srecan rodjuuuuuuuuuuuuusssssssssssssss Exclamation Mr. Green

zelim ti sve najbolje,da uvek budes jedan osmeh ispred drugih Exclamation Wink
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Buduća snajkiceeee Very Happy ...
Pa čestitam ti rođus(iako sam ti već čestitala prva znaš gde Wink ) opet ću Razz :
~~ Puno sreće,ljubavi,zdravlja,... da ti se ispune sve želje i željice! ~~

Želi ti snajka Nexta Wink



Khm Mr. Green
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 1:24 am    Naslov poruke: negovana devojka Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
zamolila bih da se postovi koji su pisani na makedonskom prevedu na srpski...pisanje na makedonskom krsi nas pravilnik...hvala lepo


ok, ok, nema problema... nadam se da ce razumeti ovu cestitku ( toliko bar znam srpski)


Neco, moja rosna detelino, cestitam ti rodjendan!

Sve najbolje mom omiljenom moderatoru !!!
negovana devojka

 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa draga moja ex koleginice,zelim ti srecan rodjendan i da ti se sve zelje i zeljice ispune,puno zdravlja,srece,ljubavi i svega dobrog sto moze da te snadje Wink Razz Ljubim jako Wink




_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> ~ Moja sekana ~SonicLady~ starija za jedno leto :) ~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon