www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Za što biste prodale svoje tijelo?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema nijednog načina da bi prodala svoje telo zbog nečega.Nema šanse Wink

 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 21, 2009 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahah pitanja Laughing
Za što bih prodala svoje tijelo hmm... Ono je neprocjenivo Cool

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 22, 2009 9:02 am    Naslov poruke: Re: Za što biste prodale svoje tijelo? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Daklem... ovo je povedeno nečim što sam nedavno saznao o osobi koju poznajem. Naime ona plaća svoj stan svojim tijelom.

Iliti da prevedem, jer ne mislim da je to tako nešto normalno na našem dragom Balkanu - djevojka ne plaća rent (iznajmljivanje) svojem stanodavcu nego se s njim "po ugovoru" posexa određeni broj puta mjesečno.

Ajd sad ćete reći "truli zapad" ali ja duboko vjerujem da ovakvih plaćanja ima dosta i na Balkanu.

Čuo sam već o takvim stvarima u Europi.

Mislim, ako je već cura recimo OK i zgodna i ako joj to pomaže kod studija (ne mora da radi za stan i slično) - da li je to problem. Jest "nemoralno" ali da li je i nelogično?

Daklem... postoji li bilo šta što bi kupile sexom???


Obozavam ovu temu Laughing Laughing Laughing

Ne, ne postoji bilo sta sto bih kupila sexom Wink

Nikog ne osudjujem Arrow ima zena koje od prodaje svog tela zive i znamo kako se zovu, da li bi na taj nacin platila svoju kiriju ne bih (nego promenimo malo uloge 21 vek je Mr. Green ) Arrow da li bih dozvolila da mi neki mladi student na taj nacin plati kiriju kada budem imala nekih 50-60 godina? Naravno da bih, ako njemu to moze pomoci da lakse i lepse zivi a meni povrati davno izgubljeni libido sto da ne Laughing Laughing Laughing

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad nesto razmisljam.....jedno veliko AKO bih to uradila, razlog bio bio zbog nekog.
meni jako vaznog u zivotu...da je u pitanju njegov zivot ili slicno

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
sad nesto razmisljam.....jedno veliko AKO bih to uradila, razlog bio bio zbog nekog.
meni jako vaznog u zivotu...da je u pitanju njegov zivot ili slicno



Da.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Hana_Kuma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada.
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
dameski je napisao/la sledeće:
sad nesto razmisljam.....jedno veliko AKO bih to uradila, razlog bio bio zbog nekog.
meni jako vaznog u zivotu...da je u pitanju njegov zivot ili slicno



Da.


Ovo. Razz

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Za što biste prodale svoje tijelo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon