www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trazim ~ Spot
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Natura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 10
Mesto: CECOGRAD!!.. :O)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U-Sokol-U je napisao/la sledeće:
Nastup od cece na marakani sam isto skinuo preko emule. Vhs rip oko 1,3GB,
al nazalost nevalja slika ni zvuk,moras da pojacas do daske da barem nesto malo cujes ,bolji rip nisam mogao naci na netu sve sam potrazio.
da ti ozbilno kazem ,to ti se neisplati skidat preko neta zbog qvalitete.


Hvala mnogo...nazalost... Crying or Very sad



_________________
Ja sam tu da pruzim sto ne mogu
Obecam sto ne ide, slazem kad ne treba
Voli me
Ja sam tu da se menjam iz korena
Svaka na gore je promena
Voli me
 
jovica89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Apr 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da !! Umalo da zaboravim, gde ima da se skine 50 cent - "Candy shop", da li ste gledali taj spot
 
djmarocco
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

emule to ja najbolja solucija, a ko bi hteao dobro spotovi preo browsera ima iih u MPEGu na [edit by sanjica_021,linkovanje zabranjeno]
 
jana15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 68
Mesto: Slo-Tolmin/R.S.-Bijeljina

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jovica89 je napisao/la sledeće:
A da !! Umalo da zaboravim, gde ima da se skine 50 cent - "Candy shop", da li ste gledali taj spot

najbolje da ga skines..ja sam ga skinula sa programom DC++....mogla bi ti i poslat putem email al je prevelik format...
pa se mi javi na msn ako ga imas...

_________________
,,...navali narode popijte nocas sve sto mene zalite njoj se zahvalite...''
 
semir_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 11
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 23, 2005 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imali iko spot od selme bajrami "kakvo tijelo selma ima " ili "zena sirena"? hitno!
 
FANTOM_FCRS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 13 Maj 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2005 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trazim spot za pesmu MALI MRAV - TOMISLAVA COLOVICA i uopste gde mogu da nadjem spotove starijh pesama ?

_________________
ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima li ko spot od BAJE MALOG KNINDZE - BEZ ZAVICAJA.......

inace ako kome trebaju strani dvd spotovi,ja posedujem jedno 150 spotova u dvd formatu,ako ste blizu NS-a javiite se pa da vam narezem na dvd cd-e..imam uglavnoim sve sad popularne spotove a i starijih par,onih od ABAA,GRANDMASTERFLASH i SUGARHILL GANG.......

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
inesaxl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 2

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probaj tržiti spotove uz program imesh,super je,i ja ga koristim
 
rada1985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 5:29 am    Naslov poruke: Trazim spot od Zeljka! Na vrh strane Na dno strane

Cao svima,

Trazim spot od Zeljka Joksimovica "Lane Moje" iz Euro Song Contest.

Moze li ko naci?

Hvala :)
 
sasat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 20, 2005 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dal neko zna gde mogu da pronadjem spot ruske grupe Via Gra "Stop Stop Stop". Hvala
 
vj_balkanac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 9

PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cao! zanima me dali postoji spot od selme bajrami seksi biznismen
 
-Elly-
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 723
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2005 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima li neko spot ili zna gdje se moze skinuti od Nedeljka Bajic Baje - Mini suknja Question Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Trazim ~ Spot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 2 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon