www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Budva
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gdje tocno??? Shocked u onoj zgradi kod parkinga iznad onog malog parkica? ondje se nesto radilo....


_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u zgradi Zeta Filma, tj. sa druge strane zgrade u kojoj se nalazi Sole Mio.

pogledaj nove slike na www.trocaderoclub.com klikni na "novi trokadero"

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeej pa odlican ce biti Very Happy :hello1: ....znas li kad se otvara? Shocked

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

15.07. ja mislim

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
diktili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam prošle godine letovao u Budvi i baš mi je bilo strava!!!! Imali smo super smeštaj u Starom gradu (kod Ričardove glave), otpadali u Jefu stalno i naravno ludovali po Trocaderu!!! Baš je bilo strava i videće me Budva i ove godine!!!
 
lesley
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 3:22 am    Naslov poruke: Re: Budva Na vrh strane Na dno strane

Kad cujem rec budva u glavi stvorim sliku dobrog zezanja, mislim da je budva strava leti, oduvek sam zelela da je posetim i evo ovo leto idem. Mada svi kazu da je nenormalno skupa!?
Pozdrav
 
begoran
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 89
Mesto: Zrich / Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budva je sigurno najskuplja u crnoj gori, ali sta sad ima veze da platis tamo malo vise za pice...
Imas najbolji izlazak i najbolje ljude iz cijele evrope oko sebe...

Very Happy
 
Scooterr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice cg budva je za mlade najbolja a ostalo je loseeeeeeeeee
 
minnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 148

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Budva je prelep grad, stari grad je zakon!!!
 
Lana-marija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 42

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo lepa slika!!!!! Da mi je da sam sad tamo!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 
Nata I Olja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super mi je Budva zato vec tri godine unazad letujem tamo! Super mi je naravno i za izlazak.

_________________
Laki je malo nervozan
 
Srbija45
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 7

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao mnogo ljepo budva
bio sam jedan put Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Budva Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 4 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon