www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Basket: Evropsko Prvenstvo 2005. godine
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
gewilon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da jesmo favoriti i trebalo bi da opravdamo tu ulogu....i dokazemo da su ovi losi rezultati daleko


_________________
" u mojim venama

davni sever samuje

i ja ponekad ne znam sta mu je,

sto luduje,

od srece tugu tka

moja prosta dusa slovenska "
 
robifm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Feb 2005
Poruke: 35

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto je Radmanovic slomio nogu postiji pitanje dali ce uopste igrati,ako on ne igra to bi bio jedan veliki gubitak za nasu reprezentaciju jer Vlada je trenutno nas najbolji i najefikasniju Igrac u NBA.
 
zak1511
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bi nasi konacno trebali da uzmu zlato sa evropskog, zadnja medalja bi sa diamod ball-a, i to jedva kad ni jedna reprezentacija nije igrala pravu igru, videlo se posle na prventvu ko kako igra..imamo sjajne igrace i to treba da dokazu
 
and_1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 16
Mesto: Krushevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad imate i karte u prodaji!!! Mora da se bar neshto odgleda! A favoriti su ipak Shpanci a nashi + publika max drugi (prognoza)
 
miretheking
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 31 Dec 2004
Poruke: 135
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srbija ima mladu neiskusnu ekipu. od tih likova koje si nabrojo samo trener mkoze parirati npr. spancima po iskustvu Razz. a to za bosnu....ma bosna ko bosna, nikad nista nemoze bit ok. ...ja swashta laprdam, ebat ga....

_________________
željezničar nk
 
DingDong
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Dec 2004
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakva mlada ekipa, shta prichash ti? pa pola tih igracha koje je nabrojao igraju u nba, i imaju iskustva u evropi.
realno imamo najjachi tim ali je problem u mentalitetu.
 
balcancouple
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2005
Poruke: 55
Mesto: Vojvodina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mire brate lepo je ziveti u nadi, ali ja sa tog tvog spiska nikada ni za jedno ime nisam ni cuo, a kamoli da Bosanci ostvare nesto vise.

Imamo ulogu favorita (SCG) ali ce biti cupavo da dodjemo do titule. Ako se samo malo uozbilje nase zvezde i uz publiku kao sestog igraca, pocisticemo sve koji nam se nadju na putu do ko zna koje titule.

_________________
Upoznavanje novih ljudi, lepo zezanje i puno razonode
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e nabavio sam karte za ns,sad sam se i osigurao,ima da gledam sve one zvezde iz prvog reda(ne bas bukvalno prvog)........da li ste culi SINOC PEDJA PROTIV DALASA UBACIO 38 poena, uhvatio 9 lopti (sut iz igre 9-13!!!,za tri 6 - 8 i slobodna bacanja 14 -14 ) pa ko moze dobiti nas pored takvog Pedje a sjajni KRLE (za one koji ne znaju Krstic), 22 poena 6 sk, inace Krstic u ruki sezoni zasad belezi 9.2 poena 5sk 1 bl po utakmici........i sad kazu mi nismo favoriti, mogu samo da se smejem........slatko i glasno.... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
xavier
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krajnje je vreme da vratimo tu titulu. Što se tiče bosne mislim da to nije ozbiljna priča.
 
omart
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Dec 2004
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mislim da ce francuska osvoiti titulu a nadam se da cemo mi (Bosna) igrati bolje nego na predhodnim prvenstvima
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 3:12 am    Naslov poruke: Sve je moguce Na vrh strane Na dno strane

Nesvidja mi se sto neki pre prvenstva pocinju lagano otpisivati nase. Nase momke netreba nikad otpisati, a domaci teren im moze biti samo od pomoci da lakse dodju do titule.
 
boranija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 10
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 6:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ce biti fest. Sve te zvezde Evrope u BGD. A racunam da nas
nasi nece razocarati (u prevodu da ce uzeti zlatnu medalju)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Basket: Evropsko Prvenstvo 2005. godine Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 2 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon