www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Basket: Evropsko Prvenstvo 2005. godine
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
denybony
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 2
Mesto: oberursel

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tacno tako.


_________________
krusevac dex
 
Reponja
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 335
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem Obradovicu da ima manekena u ekipi. Jedino mu zameram sto je to sve tek sad izneo, a ne kad je bilo vreme. Cak ni nasi zvizduci upozorenja protiv Spanije nisu urodili plodom.
Beogradjani, nazalost, nece moci da prate nasu ekipu, ali se bar nadam da ce se angazovati u zvizdanju Hrvatima i Slovencima.
p.s. poslednju recenicu nek' moderatori ne shvate pogresno.

_________________
Milo moje, mimo tvoje volje
sve nas ceka pet asova ka dolje!
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne! treba da ih podrze , zashto da zvizde ?! da vide naduvani "pederchici" koliko je nashe ochajanje...da pobegnu gde su i traze vizu bre kada zele da dodju i vide mamu i tatu..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
sanjurka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 112
Mesto: BAR

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je samo potrebno spomenuti casne izuzetke, jer nekoliko momaka su zaista skromni, dobri i pozrtvovani. Zao mi je sto je zbog par umisljenih 'zvijezda', propao san nacije o osvajanju titule u svojoj zemlji i onih igraca koji su se zaista, ako nista drugo, svojski trudili i borili!
Kosarku volim i pratim je od kad znam za sebe i vjerujem da ce se odgovorni ljudi opametiti i nece dozvoliti da nam i kosarka padne na najnize grane! (mada mislim da gore od ovoga ne moze biti)
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
ne! treba da ih podrze , zashto da zvizde ?! da vide naduvani "pederchici" koliko je nashe ochajanje...da pobegnu gde su i traze vizu bre kada zele da dodju i vide mamu i tatu..



Ma tim pedercicima nije vazno ni zvizdanje ni bodrenje...
 
lalisin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 13
Mesto: Subotica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedno je sigurno:dugo cemo zaliti za igracima kao sto su sale nacionale,divac koji ima lavlje srce,danilovic,paspalj,savic,rebraca....slusoa sam izjave radmanovica,jarica i jos nekih.cini mi se kao da niko od njih ne zeli da prizna krivicu.jedini je rakocevic otvoreno rekao da su odnosi u reprezentaciji bili losi sto se odrazilo na igru na utakmicama.scepanovic je takodje otvoreno rekao neke stvari.tomasevic ma kakav bio igrac po ucinku na utakmicama,u pravu je bio kada je rekao da je svim igracima u reprezentaciji koji igraju u NBA vazniji nastup za $ nego za reprezentaciju i nacionalni dres.tu je covek sve rekao.osramotili su sebe,sto je manji,cak i najmanji problem.osramotili su narod,sto je veci problem,i sto mislim da je najveci problem osramotili su velika imena nase jugoslovenske kosarke.da li ste videli u jednim novinama sliku marka jarica? to se nije moglo namontirati,batica je bio mortus pijan.i onda mi ocekujemo od njega da postize poene !? ma nema sanse,nemoj da se lazemo.mene bas interesuje da li ce u savezu prihvatiti obradovicev predlog da o svakom pojedincu sastavi izvestaj i da to ostavi u savezu !? to bi bilo interesantno videti.

_________________
Gdin Simkala
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 23, 2005 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kraj jedne generacije na neslavan nacin

_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
chebi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 23
Mesto: Resavica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 23, 2005 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada su kosarku igrali igraci koima je ponos bio nositi reprezentativni dres bili smo na tronu nekoliko godina.Od kada su doslie ove umisljene "zvezde"(manekeni)vidi se gde smo.Ma da se nadam da ce buduci selektor napraviti bolju selekciju za sledece takmicenje.
 
torta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 7

kiribati.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nema sta katastrofa!Samo ne znam kako cemo dalje ako uopste odemo na Svetsko prvenstvo!Pitanje je koga uopste zvati! Evil or Very Mad

_________________
Milinovic Marko
 
blue-lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Mar 2004
Poruke: 177
Mesto: eno me tamo

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U mojoj sobi je okacena slika kako smo pobedili prvenstvo, ona nasa stara ekipa, sa velikim zvezdama. Sa velikim likovima koji svako od njih ima svoj obraz. Sve jedan je bio bitan faktor na svakoj utakmici. Svak je doneo svoj deo do pobede i dokazali smo u suprot fudbala da znamo igrati u tim-u i da tako budimo i mogucnost uspeha.

Da znate kako sam ja pratila te utakmice. Svako vece sam 3 sata putovala vozom do ciriha i nazad da u kaficu odgledam utakmicu. Celom dusom sam bila u utakmici prezentna. Plakala sam protiv spanjaca, skakala od radosti kad smo pobedjivali. Posle utakmice protiv francuske sam dosla kuci i sve porazbijala, pojela sam sve zivce, plakala, izderala se samo zbog utakmice, kao da nemam ostale bitnije privatne probleme. I ZBOG CEGA? Zbog nekih novih kretena, koje, da oprostite, ne jebe ni 1% za publikom, za utakmicom, za uspehom. Dobro je reko Obradovic, koji je jedini pametni covek bio na nasem igralistu. Cast Bodirogi, koji je kao izuzetak dokazao da je iskusan i zreo, samo nazalost te osobine nisu mogli preci na ostale igrace. Najvise su me izrazocarale igrace kao rakocevic i jaric, gurovic.. koje su vec doziveli uspehe i koje nisu ucili od nasih heroja... Kao sto je receno, najvise su osramotili nase velikane, mogu da zamislim kako je tek njih bolelo cuti takve reci od obradovica, kad je vec mene tako zabolelo. Sramota me, da sam se borila u diskusijama za njih. Najgore je da nije problem u talentu ili u znjanu, vec u karakteru, u egu. Pa znamo mi svi da rakocevic zna igrati, ali znamo da i drugi znaju. Ponasaju se kao 10-godisnjaci klinci, ne vide kakav je privileg igrati za svoju reprezentaciju. Pljuju svoju zemlju sa time, ne vrede tu 100 nacionalistickih tetovaza kad ne postujes svoju zemlju. Svi ste vidili reklame "zemlja kosarke" lepo je napravljeno i sve strane zemlje pokazuje, mnogo me lepo iznenadilo to gledati i cuti... ali nazalost, igraci to nisu gledali ni videli.
Dugo cemo mi patiti i mastati za nasim starim herojima, dugo cemo cekati na nove heroje. Ne rodi se svake godine legende kao sto su danilovic, djordjevic, divac... Nova generacija je razmazena. Trebaju promene, trebaju nam igrace! A ne to sto smo imali ove godine! Najgore je, sto su nas osramotili u svojoj zemlji. Pa koja je sramota da ne igramo u svojoj zemlji, u nasem beogradu, u ARENI!!! Pa to je vec bilo vredno truda i rada i prelaza svog egoizma. Dosta motivacije dalo. Ali nase boli guza za arenu i zlato i celi svet sto gleda na njih. Zaboravite na svetsko. Nismo zasluzili ovaj turnir da pobedimo kao ekipa, ma da jesmo kao publika i zemlja. A i necemo ga zasluziti da dobijemo ikada sa tom ekipom. Sve bi ja izbacila i zadrzala obradovica umesto obratno. Ali shvatam ja trenera, ko nebi izludio sa njima. Ako treniras klince, bar to i ocekivas, znas koilko treba zahtevati i koliko razumu i kako im reci. Ali kad imas klince u telu 20-godisnjaka onda je teze nego ista drugo.

Ziveli nasi heroji i da Bog da se vratili na teren jednog dana...
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve u svemu od ove ekipe treba da ostanu rakoch, krle, milojevic, mozda i milichic ako se promeni, + vujanic, stojakovic(mada mi i on smarach glumi neshto, a mozda je i zbog obradovica odbijao da igra?) i par ovih omladinaca a ostale mrsh iz reprezentacije.

_________________
El Niño
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi bre nije sve tako crno.
a)Mislim da je trener kriv za ovo.Jer sta je posao trenera ako ne da napravi tim.TIM.... e to nije samo skupiti 12 igraca i reci im trci, sutiraj i skaci.Treba trener da sastavlja tim, a ne pojedini igraci.Svi timovi koji su bili taoci "zvezda"su brzo propali(u fudbalu, u basketu u svakom timskom sportu).Uredu je to sto je Zeljko rekao, samo on je to treao da kaze davno, pre prvenstva:KO hoce , a KO nece da igra.On po meni nije los trener i neznam zasto se upustio u ovakvu avanturu iz koje je mislim da je logicno(ma sta on rekao) da se izadje samo sa ostavkom. Sad
Moto je Ako si nesto prihvatio da radis, radi to kao treba; ili nemoj uopste.
Mislim da je i Pesic ima isti problem pa 2002 pa su svi skocili na njega(neopravdano), ali to se od renera trazi.Da kaze TAJ nece da igra za repezentaciju.TAJ se neslaze sa saigracima.Secate se da je ovaj isti Radmanovic i tada gledao sa tribin, kao sto je ja mislim i sada trebalo da bude.I ne samo on. Neutral
Mislim da samo sa takvim trenerom(ako ne i bas sa Pesicem) mi mozemo opet do vrha.

b)Nas kosarka je jaka.Ovo nista nece promeniti.Mislim da mozda jedino treba resiti pitanje Srbija ili Srbija i Crna Gora, cisto da znaju igraci zasta igraju. Rolling Eyes
Treba nam kao i u fudbalu gomila radnika u timu, i 1-2 zvezde.Da pocetim nas fudbal se 1998 godine nalazio na istom mestu gde nam je danas kosarka.Pixi i Savicevic su vodili ekipu, a ne trener, pa znamo kako se to zavrsilo.

c)Ako neznate:
FIBA dodeljuje 4 pozivnice za mondobasket u Japanu iduce godine.2 ce dobiti Italija i Nemacka(imaji ugovor sa FIBA-om), jedna ide 99% u Aziju gde je kosarka u povoju, a jedna u Ameriku.Drugim recima:
Bicemo pozvani samo ako Nemci budu medju prvih sest (sto se desilo)i direktno se plasiraju. Wink

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Basket: Evropsko Prvenstvo 2005. godine Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  sledeća
Strana 17 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon