www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Basket: Evropsko Prvenstvo 2005. godine
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa koliko ja znam koreja i portoriku uzimaju dve od chetiri pozivnice, kazesh italijani jednu i znachi ostaje nam samo jedna! piksi UPOMOC Mr. Green Mr. Green sredjuj neshto


_________________
El Niño
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 24, 2005 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta da se radi, nasi su pukli ko zvecke i tu povratka nema.Mozda nekad bude opet bolje, ko zna...Sinoc sam bio na utakmici Hrvatska - Spanija i naravno cela Arena je navijala za Spance jer je poznato koliko se mi i ustase volimo Smile
Mnogo mi je drago sto su hrvati ispali, mnogo...
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a meni krivo shto su grci proshli dalje. ochekivao sam francuska nemachka finale. jbg francuzi minut pre kraja +7 i izgube. parker i rigodo mashili po dva bacanja. a nowitzki svaka mu chast kako je drzao nemce protiv shpanije, stvarno igrachina.

_________________
El Niño
 
Curly_Angel
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 725

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, bas je steta ispasti iz finala jos u sopstvenoj zemlji...A ko je po vama kriv? Evil or Very Mad

_________________
Ko to kaze da Andjeli nisu chupavi???
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke grcima na tituli

Dirk Nowitzki - MVP = :notworthy:
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Curly_Angel je napisao/la sledeće:
Ljudi, bas je steta ispasti iz finala jos u sopstvenoj zemlji... Evil or Very Mad



el ovo treba kao prozivku da shvatimo???!!!!!!!!!!

_________________
El Niño
 
sedorf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 73
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebali su bar da izbore plasman na svetsko prvenstvo.Ovako ce da ispadnu i u kvalifikacijama
 
njakit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 181

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi,grci uzese ovo prvenstvo.ne mogu da verujem

_________________
.!.!.!.!.!.!.!.AAAAAAAAAAAAAAAA.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma neka su. Bolje Grci nego Nemci u svakom slučaju.
I uopšte mi nije žao naših. Zamislite ja izađem u grad u Models (klub u NS), kad ono Gurović i Jarić! I to 2 noći za redom do fajronta! E baš sam tad pomislila na to kako smeju tako da banče usred prvenstva ali mi ni na kraj pameti nije bilo da ćemo tako brzo ispasti...I zato mi ih nije žao, ne može se za reprezentaciju ofrlje igrati, igraš za svoj narod, daj sve od sebe! A oni ili izlaze ili se svađaju...ma daj...i neka smo izgubili...sad ćemo se valjda naučiti kako ubuduće treba da se ponašamo i da igramo...

Prepravio Velja25, spojio sam ti poruke!

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing kakvi su to loseri, a nafatirali se miliona, mogli su izaci barem do 2/3 al do 5 mislim prevazilazi granice zdravog razuma, na stranu da uopshte nisu smeli izlaziti.

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
Boki13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 60
Mesto: Pozarevac/Minhen

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sramota za nasu kosarku, pa ako su izgubili barem da se videlo da su se borili za pobedu ni to nisu.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sta kazem lose smo igrali ali bice sada bolje gore ne moze vise da bude

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Basket: Evropsko Prvenstvo 2005. godine Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  sledeća
Strana 18 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon